Skrzynka z intencjami

Na tej stronie każdy może zamieścić intencje, w których chce być duchowo wspierany przez inne osoby. Serdecznie wszystkich zachęcamy do zapoznawania się z intencjami i modlitwy. Pamiętajmy jak wielką moc posiada modlitwa. Każdy może pomóc!

Proście, a będzie wam dane… kołaczcie, a otworzę wam (Mt 7,7)

Prosimy o staranne wyrażanie swoich intencji, zgodnych z zasadami interpunkcji i ortografii.

179 Comments on “Skrzynka z intencjami”

 1. Św. Tereso, proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, pychy, złości, nieprzebaczenia; zdrowie oraz Dary i Owoce Ducha Świętego dla Tomasza i jego bliskich.Proszę za duszę śp. Wojciecha. Dziękuję Tobie za wiele łask.

 2. św. Teresko, proszę Cię o znalezienie pracy, w której będę bardzo dobrze się czuć, blisko domu, dobrze płatnej z dobrym przełożonym i dobrymi współpracownikami.

  dziekuje

 3. św. Teresko, proszę Cię, żeby Łukasz przestał się o mnie martwić i zachował w tajemnicy to co mu powiedziałam. Proszę ześlij mi jakiegoś dobrego mężczyznę obrońce, który się będzie mną dobrze zajmował, będzie mnie kochał i szanował tak jak twój tato . Proszę o polepszenie relacji z pewną kobietą. Obdarz ją spokojem i miłością a mi prosze znajdź pracę bliżej domu. Proszę opiekuj się moim bratem, żeby się nie stresował i o siłe dla mnie i poczucie bezpieczeństwa.

 4. Św. Tereso , proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, grzechu; oczyszczenie serc, uzdrowienie z wielu chorób, Dary i Owoce Ducha Świętego dla Martyny i jej bliskich. Św. Tereso, dziękuję Tobie za wszystkie wymodlone łaski .

 5. św. Teresko, wyrzekam się wszelkich złych duchów, agresji, chęci zemsty, nienawiści, rozłamu, braku sensu życia, załamania, depresji. Proszę o uzdrowienie, przemianę serca dla Ewy i Adama. o dobre relacje w pracy.

 6. Sw Teresko Dziekuje za otrzymane laski i prosze o usuniecie wszelkich przeszkod do zalozenia rodziny Ali o zalozenie szczesliwej rodziny Ali z dobrym odpowiedzialnym czlowiekiem oraz zdrowie zgode przemiane opieke sw Teresy Boze blogoslawienstwo bezpieczenstwo Swiatlosc i dary Ducha swietego dobrych ludzi pogodzenie sie z wola Boza madre decyzje pozytywne zalatwienie trudnych spraw znanych Bogu nadzieje na lepsze jutro wyjscie z problemow sily w ich pokonywaniu Ali Joli Krzyska Dominiki Agaty Teresy Daniela Stefci

 7. św. Teresko, proszę o znalezienie pracy blisko domu, o pracę, która będę lubić, z dobrymi przełożonymi, dobrymi pracownikami i dobrze płatną.

 8. Jezu wysłuchałes mnie tak wiele razy.. pokornie proszę jeszcze raz.. okaz swoje miłosierdzie.. wiem że jestem człowiekiem grzesznych Ale nie mam już siły cierpieć.. proszę o uzdrowienie relacji z Victorem.. zgodnie z twoją wolą.. o wiadomość od niego.. Panie Ty wszystko możesz.. I powiedziałeś proście a będzie wam dane.. pokornie proszę.. I dziękuję!

 9. św. Teresko, proszę o uwolnienie od złych duchów, które do mnie się przykleiły na Mszach Sw odprawianych przez ojca Daniela z Czatochowy. Wyrzekam się wszelkich powiązań z tym kapłanem, jego działalnością i proszę, żeby to piekło się wreszcie skończyło!!!!!!!!!
  Nie mogę już znieść tego dziedzictwa po tym charyzmtyku, męczę się dzień i noc. Proszę zrób coś. Błagam się, zabierz te piekielne istoty ode mnie!!!!!!!!!!!!!!!

 10. św. Teresko, wyrzekam się wszelkich powiązań z osobami z ezoteryki, wszelkich powiązań seksulanych z przeszłości, wyrzekam się złej znajomości z PR, wyrzekam się bolesnego wydarzenia z przeszłości, wyrzekam się wszelkich praktyk osób z dziedziny ezoteryki i oklutyzmu, bioenergoterapii, wylewania wosku, numerologii, horoskopów, manipulacji i wszelkiego zła. św. Teresko, proszę Cię, wstawiaj się za mną, żebym została oczyszczona a wszelkie zło z mojego życia żeby odeszło na zawsze.

 11. Proszę o modlitwę za mnie ( Anna) i Krzysztofa, aby Pan Bóg dał nam łaskę odnalezienia się na nowo i szansę na budowanie miłości narzeczeńskiej między nami na fundamentach przykazań Bożych.

 12. Kochana Święta Tereso, błagam Cię o pomoc finansową na zakup mieszkania, wiesz, że mam już wybrane… błagam o etat pułkownika dla Z., błagam za naszą relację, otocz nas swoją opieką i deszczem łask, otwórz jego serce na mnie, wlej odwagę, by powiedział córce o mnie, aby rozłąka nas nie rozdzieliła, daj mi proszę jasny znak, dodaj sił…

 13. Sw Tereso prosze o zdrowie zgode bezpieczenstwo swiatlosc I dary Ducha swietego przemiane Boze blogoslawienstwo dobrych ludzi nadzieje na lepsze jutro Opieke sw Teresy wyjscie z problemow sily w ich pokonywaniu dobry spokojny tydzien,pogodzenie sie z wola Boza Pozytywne zalatwienie trudnych spraw znanych Bogu madre decyzje dla Teresy Ali Joli Krzyska Agaty Daniela, Stefanii,ks Stasia ,ks Kazimierza

 14. Sw Teresko prosze o ulge w cierpieniu Ali Ulecz Ali pamiec z glebokich zranien O uzdrowienie Ali z depresji fobii lekow nerwicy natrectw Pomoz wytrwac Ali w modlitwie chorobie zeby nie poglebiala sie

 15. Sw Tereso opiekuj sie Agatka W nowym roku Akademickim o madrosc dla niej i skonczenie studiow w Bialymstoku i obrone doktoratu Danielowi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *