Skrzynka z intencjami

Na tej stronie każdy może zamieścić intencje, w których chce być duchowo wspierany przez inne osoby. Serdecznie wszystkich zachęcamy do zapoznawania się z intencjami i modlitwy. Pamiętajmy jak wielką moc posiada modlitwa. Każdy może pomóc!

Proście, a będzie wam dane… kołaczcie, a otworzę wam (Mt 7,7)

Prosimy o staranne wyrażanie swoich intencji, zgodnych z zasadami interpunkcji i ortografii.

240 Comments on “Skrzynka z intencjami”

 1. P Jezu Maryjo za wstawienictwem wszystkich swietych
  prosze o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego

 2. św. Teresko, proszę Cię, żeby Aleksander i Piotr nie zlączyli się sakramentem małżeństwa z żadną kobietą, ponieważ są zły ludźmi. Proszę o ochronę przed nimi każdą kobietę na świecie. Proszę również, żeby Ewa zrozumiała swoje złe zachowanie.

 3. św Teresko, proszę, żeby żona odeszła od Piotra, jeśli ją notorycznie zdradza a żyją w konkubinacie, żeby Anna ułożyła sobie życie z lepszym mężczyzną i proszę, żeby Piotr zrozumiał wszystkie swoje błędy i grzeszne życie.

 4. św, Teresko, proszę Cię, żeby sąsiad odpowiedział w sądzie jeśli jest winien o to co go podejrzewam. Jeśli jest niewinien, niech zazna spokoju. I dusza tej kobiety.

 5. KU CZCI CHRYSTUSA KRÓLA PRZEZ NIEPOKALANE SERCE MARYI
  w intencji MAGDALENY I PIOTRA SZWEBLIK
  Z PODZIĘKOWANIEM ZA 7 LAT MAŁZEŃSTWA i za dzieci MAKSYMILIANA
  i IZABELĘ,
  Z prośbą o ŁASKĘ DZIAŁANIA DUCHA ŚW. przez MOC SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA w CAŁEJ RODZINIE . Sw. Teresko dotknij nerek Piotra uzdrów je aby mógł wrócić do pracy, dotknij oczu , uszu i myśli Magdaleny i Piotra, naucz Izabelkę mówić , Maksia uwolnij od ducha niejedzenia i niepokoju, rodzinę całą uwolnij od więzów z mediami.

 6. o znalezienie godnej pracy dla Izy, o potrzebne dary, łaski i światło Ducha Świętego na każdy dzień dla Izy, Agnieszki, Rafała, o. Augustyna, o. Leszka, o. Yaacouba, o. Dobromiła, ks Arka, ks Jacka, ks Piotra, br Savio, o ochronę przed złym duchem i jego zasadzkami a także uzdrowienie i nawrócenie serca Marii.

 7. św Teresko,

  proszę Cię o to, żebym przestała się przejmować nadmiernie opinią innych ludzi o mnie, proszę, żeby moje życie duchowe zostało docenione. Proszę, źeby osoby, które mnie zraniły w życiu, żeby zrozumiały swoje błędy i się nawróciły. Proszę Boga miłosiernego żeby okazał im swoje Miłosierdzie a ja,żebym została doceniona za moje wszystkie wysiłki przez Najwyższy majestat.

 8. św. Teresko, proszę o uwolnienie od wszelkiego zła, które jeszcze trzyma mnie w swojej niewoli. Proszę, żeby każdy zły duch, który podaje się za dobrego opuścił mnie na zawsze. Proszę o to żeby ciemność odeszła całkowicie z mojego życia i żeby pojawiła się znowu jasność, wolność i radość. Proszę , żeby duchy ciemności odeszły a w ich miejsce przyszedł Duch Św i oczyścił mnie z wszelkiego grzechu, zła i przywiązania do grzechu. Przepraszam za moje wszystkie grzechy.

 9. Matko Boża, przez wstawiennictwo Św. Tereski, proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, grzechu; oczyszczenie serc, uzdrowienie z bardzo poważnych chorób oraz Dary i Owoce Ducha Świętego dla Martyny i jej bliskich. Dziękuję za Waszą opiekę nad moją rodziną.

 10. O usuniecie wszelkich przeszkod do zalozenia rodziny Ali o zalozenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym czlowiekiem oraz o zdrowie i potrzebne laski Ali Joli Krzyska Agaty Teresy Daniela Stefani

 11. Św, Tereniu dziękuję za wszelki łaski. proszę o dar światła miłości do bliżniego i by to światło promieniowało na innych moich Braci . Kocham Cię Tereniu

 12. sainte Therese, je t’en prie, je voudrais que mon voisin soit puni pour ce qu’il a fait de mauvais jusqu’a la, que la justice celeste le domine.

 13. sainte Therese, je t’en prie, trouve-moi un bon mari, mets-moi de distance avec de mauvais hommes. Je voudrais mettre de jolies robes et aller au travail que j’aime.

  1. Matko za przyczyną św Teresy od Dzieciątka Jezus proszę o modlitwę za zgodę i jedność w rodzinie Leszczyńskich

 14. Proszę o modlitwę za pośrednictwem św. Tereski od dzieciątka Jezus w intencji mojego związku z Ramim Noel Azis Hana. Proszę o uratowanie tego związku i o światło Prawdy w tej relacji. Bóg zapłać!

 15. P Jezu Maryjo za wstawienictwem sw Teresy prosze o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego

 16. Święta Teresko proszę o wstawiennictwo w intencji zmarłych z mojej rodziny oraz za dusze opuszczone. Jeśli Bóg pozwoli proszę o ratunek dla mojej rodziny – uwolnienie z mocy zła i nawrócenie oddalonych od Boga. Jezu Ty się tym zajmij za wstawiennictwem Św. Tereski przez ręce Maryi.

 17. P Jezu Maryjo za wstawienictwem sw Teresy od dzieciatka Jezus
  prosze o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego

 18. O usuniecie wszelkich przeszkod do zalozenia rodziny Ali o zalozenie szczęśliwej rodziny Ali x dobrym odpowiedzialnym czlowiekiem oraz o zdrowie i potrzebne laski Ali Joli Krzyśkowi Agacie Teresie Danielowi Stefanii

 19. sainte Therese, je t’en prie, trouve-moi un bon travail ou je me sentirai tres bien, aisement. Je t’en prie, protege ma vie intime et privee et trouve moi un bon mari qui v a me respecter et aimer .

  Merci

 20. Święta Teresko, wstawiaj się za moim synem, aby Dary Ducha Świętego były jego udziałem.
  Proszę Cię o dobry i spokojny nadchodzący tydzień dla nas.

  1. Święta Tereska, wyproś dla mnie i dla mojego syna łaski zdrowia i odzyskania sił witalnych, żeby łatwiej nam było sprostać codziennym obowiązkom. Wyproś, aby złe duchy nie przeszkadzały mojemu synowi realizować planów i zamierzeń. Gorąco Cię proszę Święta Teresko pomóż, aby mój syn wyzwolił się z urojeń i bojaźni przed ludźmi.

 21. Św. Tereso, proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, pychy, złości, nieprzebaczenia; zdrowie oraz Dary i Owoce Ducha Świętego dla Tomasza i jego bliskich.Proszę za duszę śp. Wojciecha. Dziękuję Tobie za wiele łask.

 22. św. Teresko, proszę Cię o znalezienie pracy, w której będę bardzo dobrze się czuć, blisko domu, dobrze płatnej z dobrym przełożonym i dobrymi współpracownikami.

  dziekuje

 23. św. Teresko, proszę Cię, żeby Łukasz przestał się o mnie martwić i zachował w tajemnicy to co mu powiedziałam. Proszę ześlij mi jakiegoś dobrego mężczyznę obrońce, który się będzie mną dobrze zajmował, będzie mnie kochał i szanował tak jak twój tato . Proszę o polepszenie relacji z pewną kobietą. Obdarz ją spokojem i miłością a mi prosze znajdź pracę bliżej domu. Proszę opiekuj się moim bratem, żeby się nie stresował i o siłe dla mnie i poczucie bezpieczeństwa.

 24. Św. Tereso , proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, grzechu; oczyszczenie serc, uzdrowienie z wielu chorób, Dary i Owoce Ducha Świętego dla Martyny i jej bliskich. Św. Tereso, dziękuję Tobie za wszystkie wymodlone łaski .

 25. św. Teresko, wyrzekam się wszelkich złych duchów, agresji, chęci zemsty, nienawiści, rozłamu, braku sensu życia, załamania, depresji. Proszę o uzdrowienie, przemianę serca dla Ewy i Adama. o dobre relacje w pracy.

 26. Sw Teresko Dziekuje za otrzymane laski i prosze o usuniecie wszelkich przeszkod do zalozenia rodziny Ali o zalozenie szczesliwej rodziny Ali z dobrym odpowiedzialnym czlowiekiem oraz zdrowie zgode przemiane opieke sw Teresy Boze blogoslawienstwo bezpieczenstwo Swiatlosc i dary Ducha swietego dobrych ludzi pogodzenie sie z wola Boza madre decyzje pozytywne zalatwienie trudnych spraw znanych Bogu nadzieje na lepsze jutro wyjscie z problemow sily w ich pokonywaniu Ali Joli Krzyska Dominiki Agaty Teresy Daniela Stefci

 27. św. Teresko, proszę o znalezienie pracy blisko domu, o pracę, która będę lubić, z dobrymi przełożonymi, dobrymi pracownikami i dobrze płatną.

 28. Jezu wysłuchałes mnie tak wiele razy.. pokornie proszę jeszcze raz.. okaz swoje miłosierdzie.. wiem że jestem człowiekiem grzesznych Ale nie mam już siły cierpieć.. proszę o uzdrowienie relacji z Victorem.. zgodnie z twoją wolą.. o wiadomość od niego.. Panie Ty wszystko możesz.. I powiedziałeś proście a będzie wam dane.. pokornie proszę.. I dziękuję!

 29. św. Teresko, proszę o uwolnienie od złych duchów, które do mnie się przykleiły na Mszach Sw odprawianych przez ojca Daniela z Czatochowy. Wyrzekam się wszelkich powiązań z tym kapłanem, jego działalnością i proszę, żeby to piekło się wreszcie skończyło!!!!!!!!!
  Nie mogę już znieść tego dziedzictwa po tym charyzmtyku, męczę się dzień i noc. Proszę zrób coś. Błagam się, zabierz te piekielne istoty ode mnie!!!!!!!!!!!!!!!

 30. św. Teresko, wyrzekam się wszelkich powiązań z osobami z ezoteryki, wszelkich powiązań seksulanych z przeszłości, wyrzekam się złej znajomości z PR, wyrzekam się bolesnego wydarzenia z przeszłości, wyrzekam się wszelkich praktyk osób z dziedziny ezoteryki i oklutyzmu, bioenergoterapii, wylewania wosku, numerologii, horoskopów, manipulacji i wszelkiego zła. św. Teresko, proszę Cię, wstawiaj się za mną, żebym została oczyszczona a wszelkie zło z mojego życia żeby odeszło na zawsze.

 31. Proszę o modlitwę za mnie ( Anna) i Krzysztofa, aby Pan Bóg dał nam łaskę odnalezienia się na nowo i szansę na budowanie miłości narzeczeńskiej między nami na fundamentach przykazań Bożych.

 32. Kochana Święta Tereso, błagam Cię o pomoc finansową na zakup mieszkania, wiesz, że mam już wybrane… błagam o etat pułkownika dla Z., błagam za naszą relację, otocz nas swoją opieką i deszczem łask, otwórz jego serce na mnie, wlej odwagę, by powiedział córce o mnie, aby rozłąka nas nie rozdzieliła, daj mi proszę jasny znak, dodaj sił…

 33. Sw Tereso prosze o zdrowie zgode bezpieczenstwo swiatlosc I dary Ducha swietego przemiane Boze blogoslawienstwo dobrych ludzi nadzieje na lepsze jutro Opieke sw Teresy wyjscie z problemow sily w ich pokonywaniu dobry spokojny tydzien,pogodzenie sie z wola Boza Pozytywne zalatwienie trudnych spraw znanych Bogu madre decyzje dla Teresy Ali Joli Krzyska Agaty Daniela, Stefanii,ks Stasia ,ks Kazimierza

 34. Sw Teresko prosze o ulge w cierpieniu Ali Ulecz Ali pamiec z glebokich zranien O uzdrowienie Ali z depresji fobii lekow nerwicy natrectw Pomoz wytrwac Ali w modlitwie chorobie zeby nie poglebiala sie

 35. Sw Tereso opiekuj sie Agatka W nowym roku Akademickim o madrosc dla niej i skonczenie studiow w Bialymstoku i obrone doktoratu Danielowi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *