Skrzynka z intencjami

Na tej stronie każdy może zamieścić intencje, w których chce być duchowo wspierany przez inne osoby. Serdecznie wszystkich zachęcamy do zapoznawania się z intencjami i modlitwy. Pamiętajmy jak wielką moc posiada modlitwa. Każdy może pomóc!

Proście, a będzie wam dane… kołaczcie, a otworzę wam (Mt 7,7)

Prosimy o staranne wyrażanie swoich intencji, zgodnych z zasadami interpunkcji i ortografii.

Aby dodać intencję przewiń do dołu stronę – i dodaj nowy komentarz.

861 Comments on “Skrzynka z intencjami”

 1. Święta Tereso proszę Cię o wstawiennictwo u Pana naszego Miłosiernego Jezusa Chrystusa wyjednaj mi łaskę pomocy i dobrego zakończenia sprawy Bogu wiadomej. Bóg zapłać

 2. bardzo proszę o modlitwę o uratowanie narzeczeństwa Jadwigi i Kamila, jeśli jest to zgodne z wolą Bożą, o uwolnienie od wszelkich zniewoleń i wpływów złego w ich życiu, od mieszania innych osób, od fascynacji innymi osobami, o uwolnienie od kłótni, złych wyobrażeń o związku i małżeństwie, o siłę i uwolnienie od rozpaczy dla Jadwigi, o łaskę rozmowy i wyjaśnienia sobie nieporozumień, żeby Kamil też chciał ratować związek i się odezwał, o odnowienie miłości, a także żeby Kamil nie bał się odpowiedzialności i małżeństwa z Jadwigą, jeśli taka jest Twoja wola Panie.

 3. św Teresko, prosze Cie o laske ekspiacji dla Magdaleny za grzechy zawisci, chciwosci, nieczystosci, obmowy i zazdrosci i nienawisci wobec mnie i innych osob.

 4. Św.Teresko proszę Cię o łaskę uzdrowienia dla Kamilka i oczu i psychiki i duszy i serca i całego ciała,proszę uproś mu pełne i trwałe uzdrowienie i z zaznanej przemocy też i ochronę dla niego i uwolnienie,proszę pomóż mu i mnie,uproś powstrzymanie tych którzy nas atakują proszę.

 5. Sw Tereniu prosze Cie o laske ekspiacji dla wszystkich ktorzy nie wierzyli w moje zle samopoczucie zwlaszcza dla osob z pracy.

 6. sw Tereniu,

  Proszę Cię o łaskę ekspiacji dla Heli, Władysława, Krystyny, Krysi, Józefa, Teresy, Tadeusza, jeśli jest taka Wola Boża.

 7. Św Tereska proszę Cię o łaskę wspolodczuwania dla Joanny, Adama, Magdaleny, Piotra, Jana Piotra, Daniela, Krystyny. Niech Bóg obdarzy ich ta łaskę.

 8. O nawrócenie dla Janusza, przemianę jego serca i życia. O odnalezienie Boga i postepowanie wg jego przykazań. O otwarcie się jego serca na swojego syna. O światło Ducha Św. przy podejmowaniu decyzji oraz o odwagę dla Janusza do zmian w imię Boga.

 9. Św Tereniu proszę Cię żeby zazdrość ludzka nie szkodzi la mi ani moim najbliższym. Proszę o oddalenie od osób które mi szkodzily lub które nie były mi wsparciem.

 10. Św Tereniu proszę Cię żeby moje Marzenie emigracji się spełniło oraz cichy ślub w otoczeniu najbliższych. Proszę o błogosławieństwo w nowej ojczyźnie.

 11. Św Tereniu proszę Cię żeby szczęście które zostało odebrane mojemu bratu przez Katarzynę do niego powróciło a Katarzynę niech Bóg obdarzy skrucha i pokuta. Proszę żeby cierpienia się zakończyły i nastał czas szczęścia.

 12. Św Tereniu proszę Cię o łaskę ekspiacji dla Teresy, Beaty, Magdaleny, Piotra, Aleksandra, Jana Piotra, Daniela, Jadwigi, Tomasza jeśli jest taka wola Boga.

 13. Św. Tereso proszę Cię o wstawiennictwo u Miłosiernego Jezusa Chrystusa wyjednaj mi łaskę dobrego zakończenia sprawy Bogu wiadomej.

 14. św Teresko, prosze Cie opiekuj sie moim chorym kotem, ktory zachorowal, prosze zeby wyzdrowial i prosze o jak najszybsza wyprowadzke z domu.

 15. Jezu,proszę Cię, pochyl się nad Kasią i w swoim Miłosierdziu zamknij ją w swoim Sercu,aby tam stała się niewidoczna dla jakiegokolwiek zła, aby tam żadne zło nie miało do niej dostępu, do jej myśli, serca,ducha, psychiki ciała.Proszę Cię,uwolnij Kasię od stanów lękowych i ataków paniki,agorafobii,natręctw i kłopotów ze snem;ulecz jej wszelkie rany duchowe i psychiczne; wszelkie skrzywdzenia i uzdrów Kasię i napełnij ją swoim Pokojem i Bezpieczeństwem. Jezu,wiem, że proszę Cię o wiele,ale ufam Tobie; proszę, przyjdź jeszcze dzisiaj że swoim Miłosierdziem.

 16. Proszę o uzdrowienie dla mnie z depresji i nerwicy,siły i zdrowie dla męża,nawrócenie i łaski dla dzieci i o mieszkanie w którym będziemy mogli czuć się bezpiecznie i stabilnie

 17. Święta Tereso od Dzieciątka Jezus proszę Cię o pozytywne rozwiązanie spraw które spędzają mi sen z powiek… Ty wiesz, oraz o wieczne zbawienie dla mojej mamy..

 18. Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem św Tereski aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie Maksia z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

 19. Św Tereniu proszę Cię o światło ducha św dla Justyny, Anny i Ireneusza, żeby zrozumieli powody mojego zachowania i mnie nie oceniali źle.
  Dziękuję bardzo

 20. Sw Tereso prosze o blogoslawienstwo,potrzebne dary i laski dla naszego malzenstwa ,w ktorym jestem nieszczesliwa , popadlam w nerwice.Prosze przemien serce mojego meza ,aby wreszcie byl dla mnie MEZEM .

 21. Św Teresko od dzieciątka Jezus proszę Cię o pojednanie z Moniką aby mi się udało z nią ułożyć życie i doczekać się potomstwa. Monika pojawiła się na nowo w moim życiu dwa lata temu po wielu latach i zaczeliśmy się spotykać w sytuacji gdzie byłem na skraju załamania ale dzięki niej doszedłem do siebie. Proszę Cię Św Teresko o wstawiennictwo aby udało mi się nawiązać relacje z Moniką dobre i aby została moją żoną i żebyśmy doczekali sie potomstwa

 22. Proszę o wstawiennictwo w sprawie poszukiwań niani dla mojego synka Janka. Proszę, św. Teresko, wyproś dla Janusia dobra nianię

 23. Św,Tereso od Dzieciątka Jezus mnie mnie i moją rodzinę w swojej opiece módl się za nami do Matki Najświętszej i Serca Pana Jezusa,

 24. Św Tereniu proszę Cię żeby szczęście, które zostało mi odebrane przez Magdalenę do mnie powróciło.
  Dziękuję

 25. Proszę o modlitwę w intencji Andrzeja, poprzez wstawiennictwo św. Teresy żeby Miłosierny Jezus i Najświętsza Maryja Panna pomogli mu w tym ciężkim okresie dla niego.

 26. Proszę o modlitwę w intencji zmarłej Kornelii oraz poprzez wstawiennictwo św. Teresy o opiekę i pomoc Najświętszej Maryi Panny i Miłosiernego Jezusa dla jej osieroconej niepełnosprawnej małoletniej córki.

 27. Święta Tereso proszę o wstawiennictwo u Pana naszego Miłosiernego Jezusa Chrystusa o pomoc w tym ciężkim czasie dla mnie.

 28. Św. Teresko od Dzieciątka Jezus, proszę Cię o wstawiennictwo u umiłowanego Jezusa o dary Ducha Świetego dla Justyny i Michała, które otrzymali w dniu Chrztu Świetego aby dopomógł im porozumieć się dla dobra dziecka, którego się spodziewają aby ich rodzina była przykładem dla innych małżeństw tak jak Maryja ze swoim oblubieńcem jest dla nas przykładem i wzorem do naśladowania. Będę pomagać w wychowaniu wnuczki w wierze katolickiej z całych moich sił ze wsparciem wszystkich Świętych i zrobię wszystko co tylko możliwe aby Justyna z Michalem nawrócili się i powrócili na łono Kościoła Katolickiego i wspólnie wychowywali w wierze katolickiej swoją córeczkę w miłości.

 29. Prosze o Wiare, Owoce, Dary Ducha Sw i uzdrowienie relacji w rodzinie, o pogodzenie z mezem i wspolna modlitwe, o uwolnienie meza z palenia, o uzdrowienie corki z torbieli i dostanie w tym roku na studia, o egzamin prawa jazdy syna, o nawrocenie taty i siostry

 30. sw Teresko, o pokój duszy dla Józefa i jego ofiary oraz rodziny. Niech Bóg okaże miłosierdzie Józefowi, oraz kobiecie , która straciła syna.
  Niech moc przekleństwa zostanie złamana na wieki.

 31. O nawrócenie dla Arkadiusza, o znalezienie dla niego dobrej żony i odejście z konkubinatu, o opiekę Matki Bożej dla niego

 32. Od dziś 20.07.2019 nie wyrażamy zgody na dręczenia ekspiacji za nikogo.
  SW Teresko przekaż te informacje gdzie trzeba.
  Nie wyrażamy zgody na żadną formę męczeństwa, biała ani czerwona, żadna.
  Prosimy żeby Bóg nałożył namaszczanie na zatwardzialych grzeszników a sprawiedliwych zostawił w spokoju.

 33. Sw. Teresko , prosze wstaw sie u Jezusa i wszystkich Swietych za nasza rodzina i za szczesliwym powrotem Gastona do domu ktory zlamal nam serca , po jego stracie odczuwamy tylko bol , smutek i niemoc. Ukoj prosze nasze dusze i serca by tak nie cierpialy. Badz Błogosławiona Sw Teresko.

 34. Święta Tereso proszę Cię o wstawiennictwo u Pana naszego Miłosiernego Jezusa Chrystusa wyjednaj mi łaskę pomocy i dobrego zakończenia sprawy Bogu wiadomej.

 35. sw Teresko, prosze Cie o nastepujacego człowieka w moim zyciu i nastepujace cechy w nim:
  spokojny, prostoduszny, szczodry, pracowity, stroniący od używek, opiekuńczy, troskliwy, opanowany, czuły, cierpliwy, komunikatywny, otwarty, odważny, rozumny, wierny, inteligentny, wielkoduszny, zdecydowany, hojny, stabilny emocjonalnie, przedsiębiorczy, asertywny, empatyczny, zdystansowany do świata, roztropny, ostrożny wobec zagrożeń duchowych, dyskretny, mądry życiowo.

  dziekuje

 36. sw Teresko, chron mnie i moich bliskich przed następującymi osobami:
  – agresywnymi, obłudnymi, fałszywymi, kłamcami, chciwymi, zawistnymi, leniami, wyuzdanymi, lubieżnymi, kłótliwymi, chamskimi, histerykami, podstępnymi, mordercami, sekciarskimi, pijakami, seksoholikami, okultystami, ezoterykami, opętanymi, dręczycielami, mitomanami, zazdrośnikami, zboczeńcami, trucicielami, zdrajcami, niewiernymi, złorzeczącymi, tchórzami, skąpcami, głupimi.
  Nie chce takich osób spotykać w moim życiu, nie chce takich osób w moim otoczeniu.
  Dziekuje

 37. Św Tereska proszę Cię żeby wszystko co zostało mi zabrane przez pewna osobę wróciło do mnie a te osobę proszę o opamiętanie.

 38. Św Tereska proszę o skrupuły sumienia dla Magdaleny, Piotra, Jana Piotra, Adama, Łukasza, i Anny. Proszę o obudzenie w nich światła kiedy postapili złe i o zadośćuczynienie poszkodowanym.

 39. św Teresko, wszystkie moje cierpienia przeszłe ofiarowuję za dziadka od strony ojca i za babkę od strony ojca, za moje grzechy i za mojego przyszłego męża jeśli jest taka wola boska, żebym założyła rodzinę.

 40. św Teresko,

  proszę o rozerwanie i uwolnienie od cierpień związanych z pewną sytuacją i osobą. Wiesz sama o co chodzi, proszę o spokój w tej materii i przywrócenie równowagi, bo strasznie cierpię i jest to cierpienie zbyt duże. Proszę zabierz je ode mnie i przyjdź z pomocą w tych nocach ciemności.

 41. Święta Teresko proszę Cię o mądrość, uzdrowienie z głupoty. Braku kobiecości, pychy, niskiego poczucia własnej wartości, o jeszcze większą wiarę, nadzieję, miłość z każdym nowym dniem. O pomoc w znalezieniu dobrego męża, który mnie będzie prawdziwie kochał i szanował.

 42. Proszę o modlitwę o łaskę większej wiary i wewnętrznego pokoju na ten czas oraz postawienie na mojej drodze właściwych osób. Proszę także o łaskę odnowienia i uzdrowienia relacji z pewną osobą i wszelkie potrzebne łaski dla niej, pogłębienia wiary, nadziei i miłości w obrębie mojej najbliższej rodziny a także dostania się na studia.

 43. św Teresko prosze o wysluchanie w pewnej sprawie, o przerwanie wiezow emocjonalnych z Magdalena i jej rodzina, z Danielem i jego wplywem, oraz o laske uwolnienia z duchowych wplywow od tych osob.

  dziekuje

 44. św Teresko, proszę wstaw się za przodkami od strony matki, żeby wydostały się z czyśćca i Bóg był łaskaw przebaczyć im grzechy zła i żeby ich złe uczynki nie miały duchowego wpływu na obecne pokolenie.

 45. Panie dziekuje za otrzymane laski, Maryjo dziekuje za Twoja pomoc, ulecz rany zadane nam przez naszych rodzicow, ulecz relacje rodzinne i osobiste Wieslawy i Dionizego, prosze o laske nawrocenia

 46. W intencji O. Klaudiusza o Boże Błogosławieństwo, światło Ducha Świętego , opiekę św. Józefa i Jana Pawła 2 na nową posługę kapłańską -zostania Proboszczem i Kustoszem Sanktuarium we Wschowie

 47. św Teresko, proszę o łaskę ekspiacji duchowej dla Sanny w celu zrozumienia świata duchowego i jego znaczenia na życie wieczne oraz dla osob, ktore mam w pamieci i ktore szczegolnie potrzebuja otwarcia na rzeczywitosc duchowa.

 48. Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

 49. błagam o przemianę Ryszarda by skończył z alkoholem by Jezus pozwolił na to by wrócił CZYM PRĘDZEJ z zagranicy i był w końcu ze mną czekam od prawie 4 lat ale on zwleka ważniejsi są koledzy i alkohol.. JEZU NIECH MNIE NIE OTRACA bo cierpie co dnia i płaczę ROZPAL MIŁOŚć DO MNIE W JEGO SERCU ZNISZCZ TA ODLEGŁOŚĆ NIECH MIESZKA PRACUJE KOŁO MNIE ..PRZYCIĄGNIJ GO DO MNIE BŁAGAM ODSUŃ ZNIECHĘCENIE ZŁO CAŁE OD SZATANA BY WRÓCIŁ MÓJ DAWNY RYSIU DO MNIE I ZOSTAŁ MOIM MĘŻEM.JAK PLANOWALIŚMY RATUJ TĄ MIŁOŚĆ bardzo go kocham.. za wierność i bycie razem na zawsze i by Jezus i MARYJA ZAMIENIŁA ŁZY W RADOŚĆ.

 50. Proszę o modlitwę w intencji łaski zdrowia dla mojej chorej mamy, o dobre wyniki , siłę , pokój oraz zdrowie i siłę dla taty.
  Proszę również o modlitwę za ciężko chorego Andrzeja.

 51. Proszę o modlitwę za mnie , o dar pracy bym w nowej pracy spotkała dobrego i uczciwego pracodawcę bym nie była wykorzystywana, proszę też o dobrych współpracowników w nowej pracy. Proszę o siłę i cierpliwość w obecnej pracy oraz za dyrekcję i współpracowników.

 52. Proszę o modlitwę za moją córkę Marcelinę, aby szanowała rodziców, zaczęła się uczyć i była zawsze przykładem dla swoich młodszych 3 sióstr. Za miłość małżeńską i wyleczenie mojego męża z uzależnienia od internetu. Abym podołała wszystkim obowiązkom w pracy i w rodzinie. Bóg zapłać

 53. BŁAGAM O CUD, O POZYTYWNE ZAKOŃCZENIE MOICH PROBLEMÓW, ZWŁASZCZA FINANSOWYCH I ZDROWOTNYCH I W PRACY. O SIŁĘ DO ŻYCIA I CHĘĆ DO ŻYCIA ORAZ ZDROWIE KTÓRE PRZEZ TO PODUPADA CORAZ BARDZIEJ, PROSZĘ O SPOKOJNE I GODNE ŻYCIE. BOŻE ODMIEŃ MÓJ LOS NA LEPSZY I SPOKOJNY. PROSZĘ O CODZIENNĄ MODLITWĘ W MOICH SPRAWACH oraz o ZDROWIE DLA MNIE RODZICÓW I DZIECI.

 54. sw Teresko, prosze Cie o zwiedzenie bezpieczne takich krajów jak Słowenia, Hiszpania, Portugalia, Litwa, Łotwa i tam gdzie bedzie dane mi pojechac.

 55. sw Tereniu, prosze Cie o wolnosc ducha, ciala i umyslu i powrot szybki do zdrowia i do pracy, oraz o dobrego opiekuna.

 56. Proszę Cię Boże abyś dał mi siłę, zdrowie i pomoc finansową 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 SŁAWOMIR SKARŻYŃSKI ale daj to co Ty chcesz dać bo Ty wiesz co w tej sprawie jest najbardziej potrzebne i bardzo mnie kochasz i daj siłę zdrowie mojej żonie a ja Tobie wierzę i ufam mój mail otto.70@wp.pl jeśli jesteś zainteresowana.y to napisz A ja odpowiem. Z Bogiem

 57. proszę o modlitwę-św.Teresko i bł.ks.Michale i s. Faustyno uproście mi trwale i pełne uzdrowienie u miłosierdzia Bożego i wszelkie łaski w oparciu o słowa Jezusa,ze chce dawać wiele i to bardzo wiele,proszę Jezu,dla mnie i dzieci o pomoc oraz o miłosierdzie Boże dla o. Krzysztofa i pocieszenie tych którzy go opłakują.

 58. św. Teresko uproś mi i mojej rodzinie taką ufną wiarę jaką ty miałaś i dary Ducha św. Niech się porusza jak na zesłaniu.

 59. Przez ręce Niepokalanej Matki Maryi, za wstawiennictwem św. Józefa i św. Teresy Małej proszę Miłosierny Boże o potrzebne łaski dla Krystyny, Marii, Agnieszki, Jolanty, Dawida, Wojciecha i Grzegorza; aby każdy dzień był na Twoją chwałę, aby Twoja łaska i błogosławieństwo były umocnieniem w chwilach smutku, cierpienia i słabości.
  Św. Józefie Swoją pokorą i wiernością Bogu we wszystkim wyrwij nas z lęku, grzechu i samotności, wyproś łaskę szczęśliwej rodziny dla każdego z nas na wzór Św. Rodziny, której Opiekunem jesteś. Bądź Opiekunem naszym! Św. Tereso módl się za nami.

 60. O Wypelnienie Jezu Twego Prawa Boza Sprawiedliwosc.Blagamy w Waszych Intencjach.Dziekujac za Wszystko.Bog z Wami

 61. Sw Teresko Kochana Dziekujemy Ci za Twa pomoc .Kochamy Cie zabierz Nas stad w zdrowiu szczesciu.po ludzku w nie mozliwy sposob.Bog Ci Zaplac.To Osobista Wazna Prosba Teresko

 62. Św Teresko prose o wstawiwnnictwo u najmilszego naszego Pana Jezusa za mojego męża Grzegorza . prosze o zdrowie dla niego i cierpliwość w pracy i w domu. Uwolniwnie od nałogów .i wszelkie dary Ducha świętego.

 63. Proszę o modlitwę w intencji moich córek Joasi i Marty. Aby dobry Bóg błogosławił ich małżeństwa.
  A dla Marty prosze o blogoslawienstwo poczecia.
  Módl się za nami św Teresko

 64. Jezu pomóż,zatroszcz się czule o mnie i o dzieci,o wszystkie nasze sprawy bo ja nie potrafię i nie chce rozpychać się łokciami w tym świecie i ciągle przegrywam i jestem upokarzana,pomóż proszę,ożyw nasza nadzieje i wiarę.

 65. Proszę o modlitwę rozwiązującą wezeł ( uczuciowy oraz każdy inny) mojego męża i jego kochanki, oraz o autentyczny powrót Jacka do kościoła katolickiego.

 66. Bardzo proszę o modlitwę za Małgosię o opiekę nad nią Mamy Maryi w czasie zdawania matury, aby Duch Święty obdarzył ją potrzebnymi łaskimi podczas zdawania matury, aby Miłosierny Jezus zatroszczył się o nią w czasie matur.

 67. Boże Nasz Kochany w Waszych intencjach błagamy najpierw.dziękując Nad Życie za Wszystko.Zabiez cie Nas stąd prosimy w zdrowiu i szczesciu

 68. Sw Tereska prosze wyprostować łaskę dla moich córek madzi i juli o uzdrowienie i uwolnienie ód czarów magi i przekleństw pomocy w nauce dla juli koncentracye

 69. Święta Teresko błagam uproś mi u Pana naszego Jezusa o uzdrowienie mamy Stefani. Tyle osób uzdrawiałeś, błagam uzdrów moją mamę. Wystarczy tylko jedno Twoje słowo, a mama zostanie uzdrowiona. Jezu ufam Tobie, niech jęk uciśnionego syna dojdzie do Ciebie. Wiem, że nie jestem Ciebie godzien, ale błagam Cię o mamę. Ale mimo wszystko błagam Cię, zlituj się i wysłuchaj mojego wołania. Amen

  1. Święta Tereso proszę ciebie o pomoc żebyśmy wzięli ślub i proszę o to żebym znalazła pracę stała dla mnie i proszę o to żeby rodzina mojego narzeczonego Tomka przestała go gnebic tylko go wspierala

 70. Św Tereska proszę Cię żeby wszyscy grzesznicy, którzy pojawili się w moim życiu, zwłaszcza zatwardziali zostali obdarzeni takim cierpieniem, które doprowadzi ich do skruchy i zachowa od piekła potępienia. W proszę o to żeby zostali obdarzeni pokorą i bojaznia boża.

 71. Święta Tereso błagam o stawiennictwo w sprawie mojego syna, który cierpi na schizofrenię. Proszę, aby zniknęły z jego głowy męczące głosy, aby nie miał urojeń. Proszę,aby nie oddalał się od Miłosiernego Boga.

 72. Św Tereniu proszę Cię o to żeby diabelstwi opuściło moje ciało, duszę, emocje, myśli i umysł. Dziękuję

 73. św Tereniu,

  proszę, żeby łaska wyproszona przez pewnego duchownego opuściła moje ciało i mojego brata i żeby ten duchowny nie miał żadnych wpływów na nasze życie.

 74. św Teresko, proszę o wyprostowanie jakimś cudem zębów, bo nie mam siły ani środków, żeby je znowu prostować, niestety leczenie okazało się pomyłką, mimo zainwestowanych środków zęby zostały źle leczone. Proszę!

 75. św Tereska o rozplątanie więzów, które mogły mnie łączyć z Magdaleną. Proszę żeby ta znajomość została przerwana i żeby kontakt z tą osobą i jej rodziną był dla mnie przeszłością.
  Proszę o całkowite oderwanie od tej osoby, które było dla mnie niekorzystne, i emocjonalnie i duchowo.

 76. W intencji nawrócenia mojego brata, bratowej i bratanka. W intencji nawrócenia i uzdrowienia z choroby nowotworowej 17-letniej Kasi.

 77. Święta Teresko, patronko z bierzmowania mojej babci Krysi, która wiernie od tego dnia nosi Twój medalik na szyi, proszę Cię w jej intencji o uzdrowienie psychiczne, o skruszenie serca, o uwolnienie duchowe. Niech Twoją Krysię przestaną nękać koszmary, niech uwierzy w Miłosierdzie Boże i na nowo szczerze pokocha.
  Święta Teresko,
  Maryjo Niepokalana módlcie się za Krysią.

 78. Dobry Jezu, ukochana Maryjo, św. Tereso, tak ślicznie i gorąco, z całego serca błagam o pilną pomoc w szybkim i szczęśliwym rozwiązaniu tak ogromnie wyczerpującej i trudnej dla mnie sprawy, z którą nie mogę sobie w żaden sposób poradzić, o łaskę spokoju wewnętrznego, uniknięcie negatywnych konsekwencji i o uratowanie moich planów i marzeń z tą sprawą związanych, na które tyle lat pracowałem.

 79. Proszę o modlitwę za moją córkę Maje która ma dwa dni jest wczesniaczkiem i jej stan zdrowia jest krytyczny. Święta Tereso proszę cię o wstawiennictwo dla niej

 80. Proszę o łaskę przebaczenia, nawrócenia i cudu
  przemiany serca i powrotu do wiary mojej córki Katarzyny i synów
  O przywrocenie zgody i miłości w
  naszej rodzinie

 81. Św Tereniu proszę Cię o zerwanie wszelkich duchowych, emocjonalnych więzów z Magdalena, Piotrem. Proszę żeby te osoby się ze mną nie kontaktowały i nie niszczyly mi zdrowia. Proszę o to żebym nie czuła emocji tych osób.

 82. Św Teresko,

  Proszę chroń przed tragiczną śmiercią, wypadkami komunikacyjnymi, chorobami, kalectwem, pożarem, złymi i niebezpiecznymi ludźmi, przed biedą, głodem, wojną, męczeńskimi cierpieniami, brakiem pracy, przed demonami, ich pokusami i zasadzkami, piekłem i nienawiścią i bólem.
  Wypraszaj dla mojej rodziny spokój i zdrowie

 83. Św Tereska proszę w intencji Bogu wiadomo (o łaskę m) dla Joanny, Anny, Ewy, Katarzyny, Ewy, Magdaleny, Janiny, Joanny, Grażyny, Haliny,
  Łaska ratowania dusz częściowych z tych rodzin oraz innych od potępienia za pośrednictwem tych osób.
  Boże proszę wysłuchaj mnie szybko. Powierzam im moje cierpienie i wszystkie łaski z tym związane.

 84. św Teresko proszę tylko o powrót do zdrowia, abym mogła wrócić do pracy, i wyproszenie o zniknięcie bólu i codziennego cierpienia.

  1. Swieta Teresko prosze Cie w intencji blagalno-dziekczynnej o cud uzdrowienia Grzegorza i jego matki oraz madrosc i pomyslnosc w zyciu.
   W intencji zdrowia,bezpieczenstwa i blog.Matki Bozej dla jego matki i brata.
   W pewnej intencji Panu Bogu wiadomej.
   Amen.

  2. Święta Tereso proszę ciebie o pomoc żebyśmy wzięli ślub i proszę o to żebym znalazła pracę stała dla mnie i dobra pracę dla mojego narzeczonego Tomka

 85. Proszę o modlitwę za
  moje sakrametalne małżeństwo które zagrożone
  jest rozpadem. Proszę o łaskę pojednania przebaczenia nawrócenia i cudu
  przemiany serca mojego męża Pawła. O przywrocenie zgody i miłości w
  naszym małżeństwie.

 86. św Teresko, proszę o łaskę ekspiacji dla ojca Magdaleny, który jest alkoholikiem.
  Proszę, żeby zrozumiał swoje złe postępowanie wobec córki i rodziny,

  1. Święta Tereso proszę ciebie o pomoc żebyśmy wzięli ślub i proszę o to żeby moja matka przestała mi utrudniać moją drogę życiową

 87. Maryjo pomóż mnie i dzieciom we wszystkim,szczególnie być już trwale zdrowymi,zawsze żyć żywą wiara i miłością Boga i Ciebie i na stałe tu razem gdzie obecnie proszę Cię przez św.Józefa i św.Teresę

 88. Proszę o modlitwe w intencji uzdrowienia mnie na duszy i ciele, o Boże błogosławieństwo dwóch mieszkań, o Boże prowadzenie w pracy i dobre relacje, za wujka i ciocię o szybki powrót do zdrowia, za Panią Alfredę w jej trudnych intencjach, o miłość o przyjaźń, oraz dziękuję za otrzymane już łaski.

 89. Proszę o modlitwę za Dawida w intencji nawrócenia oraz odnalezienia kobiety życia z którą stworzy upragniona rodzinę. Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia go od wszelkich urazów psychicznych oraz oczyszczenie serca i umysłu.

 90. Św Tereniu proszę Cię o całkowite uwolnienie od skutków magii w moim życiu i życiu mojej rodziny. Magia to śmierć, a nie zdrowie. Proszę, żeby zły duch nie miał żadnych przestrzeni duchowych do działania w moim życiu. Proszę o pozbycie się nieczystych sił z mojej przestrzeni duchowej a Ty żebyś była dzielna i skuteczna obronczynia przed tymi siłami.

 91. Przez Serce Maryi i Sw Jozefa za wstawiennictem Sw brata Andrzeja i bl. J Popieluszko o bezpieczne ludzkie mieszkanie, niski czynsz, i pomoc w przeprowadzce, mieszkam w bardzo trudnych warunkach i to mnie niszczy

 92. Sw. Tereniu prosze Cie przez Twoje wstawiennictwo u Jezusa Chrystusa Najswietszego Oblicza o uratowanie mego malzenstwa. O zlamanie I rozerwanie wiezow miedzy moim mezem Krzysztofem a jego kochanka Renata w Swiete Imie Jezusa Chrystusa na mocy Sakramentu Malzenstwa o ile to jest zgodne z wola Boza. Bog Zaplac Tereniu !

  1. Święta Tereso proszę ciebie o pomoc żebyśmy wzięli ślub i proszę o to żeby moja matka przestała mi utrudniać moją drogę życiową i proszę o to żebym znalazła pracę stała dla mnie i dobra pracę dla mojego narzeczonego Tomka

  2. Święta Tereso proszę ciebie o pomoc żebyśmy wzięli ślub i proszę o to żeby moja matka przestała mi utrudniać moją drogę życiową i źle mi życzyć

  3. Proszę o łaskę zdrowia dla córeczki Rozalki,która została pogryziona przez psa,o potrzebne siły duchowe i materialne dla rodziny Sabiny.

 93. Kochana Św Tereso , proszę Cię z całego serca o modlitwę i wstawiennictwo u Pana Jezusa , aby wylał na moją rodzinę za pośrednictwem Ducha Świętego łaskę uzdrowienia fizycznego i duchowego , łaskę pojednania , łaskę wybaczenia i łaskę Miłości.
  Bądz Błogosławiona i spoglądaj na Nas z Niebia.

 94. DROGA Tereso ,proszę Cię, wypraszaj dla mojej córki przygotowującej się do 1 Komunii Świętej wszelkie potrzebne łaski. Dla całej naszej rodziny.

 95. św Teresko, proszę Cię o łaskę uwolnienia od męczeńskich tortur nałożonych na mnie przez odnowę charyzmatyczną. Proszę o uwolnienie spod wpływu charyzmatyka, który uzdrawiał siłą z nieznanego źródła.

  dziękuje

 96. Święto Teresko od Dzieciątka Jezus proszę Cię o wstawiennictwo za mną w intencji by Bóg postawił na mojej drodze wyjątkowego mężczyznę na wzór Świętego Józefa z którym założę rodzinę Bogiem silną. I wstawiaj się Teresko za całą moją rodziną.

 97. Szczęść Boże,

  proszę o modlitwę o nawrócenie męża Łukasza i ojca Krzysztofa oraz o dary Ducha Świętego dla ich oraz uzdrowienie relacji w rodzinie i małżeństwie Łukasza i Magdaleny.

  Bóg zapłać.

  1. Św.Teresko proszę Cię o wstawiennictwo i uproszenie potrzebnych łask zdrowia i darów Ducha sw, pomocy w nauce dla wnuczek Anity i Martyny prosi babcia

   1. Sw.Tereso uproś mi łaskē uzdrowienia z choroby nowotworowej, prosze o dobrych lekarzy i dobre wyniki ,bądź ze mną w chwilach ciężkich i samotności. Uproś potrzebne łaski dla moich dzieci zięcia synowych i wnuczek a dla śp.męża Antoniego dar nieba.Opiekuj się moja rodziną każdego dnia i prowadź droga do Jezusa.Opiekują się moim bratem ks.Janem który jest na misjach w Indiach prosi Czesława

  2. Proszę o łaskę uzdrowienia córeczki Rozalki,którą pogryzł pies,o rychły powrót do zdrowia i potrzebne siły duchowe i materialne dla rodziny Sabiny.

 98. św Tereniu,

  prosze Cie o dobra prace dla mnie, w ktorej bede sie spelniac, o dobrych ludzi w pracy i przelozonych. Prosze o szczescie w milosci, cichy slub i udane malzenstwo, o wspanialego meza.

 99. św. Tereniu, prosze Cie o dobra prace dla Renaty i zdrowie dla jej dziecka, oraz o dobrego opiekuna dla niej i jej dziecka.

 100. Św. Tetesko prosze Cie o uratowanie i odrodzenie naszego małżeństwa z Piotrem. Aby moj mąż otworzył swoje serce na moja miłość. Aby moj mąż zakończył chorą relację jaka utrzymuje z inna kobieta. Proszę Cie o nawrocenie tej kobiety. Uwolnij ja Sw. Teresko z uczuc skierowanych do mojego męża. Uzdrow ich oboje z tej chorej relacji

 101. Droga Teresko, Kwiatku, wesprzyj mnie w tym waznyn dla mnie dniu. Egzamin, tak wazny, bez zdania ktorego nie moge pracowac w zawodzie. Pomoz mi, rozjasnij umysl, a w razie porazki pomoz mi ja uniesc.

 102. sw Tereniu,

  Prosze Cie o skuteczne uwolnienie od skutków znajomości z Piotrem, Lukaszem, Tomkiem, Michalem, Magdalena. Prosze o uwolnienie spod wplywu tych osob na moje zycie i moje decyzje, moje postrzeganie swiata i ludzi.
  Prosze o dobrych ludzi na mojej drodze zyciowej, o dobrego meza i wlasciwe podejmowane relacje w przyszlosci.

 103. Św. Tereso, błagam Cię, poproś Jezusa o Cud uzdrowienia dla Mateusza z raka trzustki. Tak bardzo pragnie żyć. Proszę, zabierz jego ból i cierpienie. Módl się za niego, aby Jezus ofiarował mu zdrowie. W Tobie nasza nadzieja. Proszę o modlitwę. Bóg zapłać.

 104. św Teresko, proszę Cię o przerwanie więzów i wpływu Magdaleny w moim życiu, proszę żeby ta osoba nie kontaktowała się ze mną. Proszę ponieważ jest to osoba, która manipuluje innymi ludźmi i relacje z tą osobą nie są korzystne dla mnie.

  Dziękuję

 105. Proszę o łaski uwolnienia od zła, doskonałego żalu za grzechy, łaskę przebaczenia w sercu,
  o uzdrowienie zranień i uzdrowienie fizyczne i duchowe, o obfite błogosławieństwo, pełnię miłości, radości, ufności, nadziei i wiary oraz o Pełnię pokoju bożego w sercach, waleczne serca, o dary Ducha św dla mnie i mojej rodziny.

 106. Proszę o modlitwę w intencji uratowania i odrodzenia naszego małżeństwa z Piotrem. Aby mój mąż otworzył swoje serce na moją miłość. Aby zakończył chorą relację jaką utrzymuje z inną kobietą.

 107. Św Tereniu proszę Cię o łaskę ekspiacji dla Magdaleny, Ewy, Daniela, Marianny, Heleny, Jolanty, Teresy.

 108. Proszę o łaskę zrozumienia dla mojego narzeczonego Zbigniewa, że w narzeczeństwie konieczna jest troska, czystość, radość z czasu we dwoje i dążenie do zrozumienia i zgody.

 109. Św Tereska proszę Cię o powrót do zdrowia, bo jest bardzo nieciekawie, powrót do pracy i spełnienie marzeń związanych z podróżami.

 110. Św Tereska, proszę Cię o łaskę cierpienia duchowego dla Magdaleny. Proszę żeby to cierpienie doprowadziło ja do Boga, żeby zrozumiała swoje niewłaściwe zachowanie, zazdrość, zawzietosc i żeby ją odmieniło.
  Prosze o oświecenie jej umysłu i serca.

 111. Święta Teresko błagam ratuj mnie uzdrów każdą komórkę mego organizmu Błagam olśnij mój umysł bym mogła żyć zgodnie z wolą bożą . Błagam uzdrów z depresji . Błagam wskaż mi drogę różą .

 112. sw Teresko, prosze Cie o ochrone od falszywych ludzi i przyjacioł, od ludzi, ktorzy wzbudzaja we mnie negatywne emocje i prosze. zebym nie miala zadnego kontaktu z takimi ludzmi.
  prosze Cie rowniez o zdrowie i powrot do pelnej normalnosci po dlugiej chorobie.

 113. Sw Jozefie, Sw Janie Pawle 2 pomozcie w uzyskaniu dobrego kontraktu jesli mozna to na uniwersytecie, jest taka mozliwosc, sama nie dam rady, mam aktualnie smieciowy kontrakt od wielu lat, nie da sie tak zyc

 114. Szczęść Boże
  Proszę
  O DAR POTOMSTWA dla Lidii i Radosława ❗❗❗❗❗
  O Potrzebne łaski dla moich bliskich
  I W
  INTENCJI BOGU WIADOMEJ…. ❗❗❗
  🌺
  Niech będzie pochwalonyJezus Chrystus i Maryja Zawsze Dziewica ❕❗

 115. O nawrócenie,opamiętanie Krzyśka,chęci do pracy jemu,o zmianę Krzyśka postępowania względem rodziny,o dobrego,odpowiedzialnego męża katolika Ali,o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Ali,Joli,Krzyśka,KS Kazika

 116. O nawrócenie,opamiętanie Krzyska,o zmianę jego postępowania względem rodziny,o chęci do pracy Krzyskowi,o dobrego,odpowiedzialnego męża katolika Ali oraz o zdrowie,zgodę,opiekę SW Teresy,bezpieczeństwo, dobrych ludzi,Boże błogosławieństwo,wyjście z problemów,siły w pokonywaniu ich,dobry,spokojny tydzień,Światłość i dary Ducha świętego Patrycji, Joli,Ali,Krzyśka,KS Kazika-sily w posłudze duszpasterskiej bliznim

 117. Święta Teresko błagam Cię o nawrócenie moich dzieci oraz aby mój nienarodzony jeszcze wnusio przyszedł cały i zdrowy na ten świat. Wypraszaj łaski dla mojej rodziny przed obliczem Jezusa.

 118. Droga Teresko, proszę o pokój w rodzinach w tym w mojej rodzinie, proszę o zdrowie i wybudzenie ze śpiączki Joanny i siłę wytrwania dla Tomka, proszę Cię o łaski dla Lili, Elutka i jej rodziny, proszę też o ustabilizowanie sytuacji życiowej dla nas i błogosławieństwo w podejmowanych przez nas działaniach, pomysłach .. pomóż nam w pracy.. żebyśmy nikogo nie zawiedli i przetrwali wszystkie trudne chwile.

  1. Proszę o wzajemną miłość i przebaczenie uzdrowienie relacji w rodzinie Sabiny,za chorego na nerwice natręctw Michała,o łaskę nawrócenia dla Adama i Joanny,o znalezienie i podjęcie pracy przez Dawida,o znalezienie pomocnej dłoni w kłopotach finansowych rodziny Stanisława,o straż Aniołów i ochronę przed wszelkim złem w rodzinie.

 119. O dar potomstwa Ali i Adamowi i założenie im szczęśliwej rodziny oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Ali,Adamowi,Joli,Krzyśka,KS Kazika

 120. O dar potomstwa i założenie szczęśliwej rodziny Ali i Adamowi oraz o zdrowie,zgodę,opiekę SW Teresy,Boże błogosławieństwo ,światłość i dary Ducha świętego i potrzebne łaski Ali,Adama,Joli,Krzyśka,KS Kazimierza-sily w posłudze duszpasterskiej bliznim

 121. Święta Teresko proszę o pomoc w rozwiązaniu moich problemów . Proszę oświeć mój rozum abym wiedziała co robić . Błagam o cud dla mojego syna Łukasza aby spotkał na swojej drodze dobrą dziewczynę . Z którą będzie mógł założyć chrześcijańską rodzinę . Błagam o zdrowie dla wszystkich moich bliskich .

 122. PROSZĘ CIĘ ŚW. TERESKO ABYŚ POMOGŁA MOIM CÓRKOM ODNALEŹĆ DROGĘ DO. BOGA I MIEJ MOJĄ RODZINĘ W SWOJEJ OPIECE.

 123. Święta Tereski błagam o zdrowie , proszę wstawiaj się za mną grzeszną . Proszę pomóżi mi naprawić uzdrowić moje życie . Proszę o cud olśnienia mego umysłu abym wiedziała co czynić jak żyć aby wszystko układało się dobrze . Błagam usłysz mnie i wysłuchaj .

 124. Sw Teresko od Dzieciatka Jezus blagam Cie uzdrow moje dzieci ze wszystkich ich chorob,prowadz moje dzieci dobra droga, otocz madrymi ludzmi,Mojego zagubionego ukochanego syna sprowadz na dobra droge,uwolnij od wszelkiego zla,nalogow,by przestal palic,pic alkochol i by nigdy nie uzyl narkotykow.Prosze badz przy Nim caly czas,pomoz mu wejsc na dobra droge,zaufac Bogu,isc wedlug Jego przykazan.Aby zaczal chodzic do kościoła,by nie stracil wiary,prosze by zdal egzamin na prawo jazdy

 125. sw Teresko,

  prosze Cie, zeby wszyscy fałszywi charyzmatycy znikneli z Kosciola, na czele z tymi wyświęconymi i zeby nie robili wiecej szkody.

 126. św. Tereso proszę o Twoją opiekę i wstawiennictwo nade mną, czuwaj i prowadź mnie, wypraszam potrzebne łaski dla mnie, proszę o to, żeby ułożyła sobie życie osobiste i o prawdziwą, odwzajemnioną miłość i spotkanie odpowiedniego człowieka na męża dla mnie danego przez Pana Boga, o poprawę mojej sytuacji zawodowej, materialnej, prywatnej, o łaskę prawdziwej wiary katolickiej i żebym poznała prawdę na temat tradycji katolickiej, o uczestnictwo we mszy św. trydenckiej.

 127. Św.Teresko proszę pomóż mi odzyskać nasze wnuczki pomóż by życie nas i naszych wnuczek było z nami nie ze złem i chciwością nie osobami które tylko dbają o wygodę własne interesy przez chciwość i zachłanność żerując na cudzym nieszczęściu wstaw się za nami i naszymi wnuczkami do Dzieciątka Jezus by nie pozwolił nas krzywdzić proszę módl się za nami

 128. Błagam aby mąż dostał dziś kredyt i spłacić zobowiązania abyśmy mogli żyć bez strachu i bólu. Bardzo się boję.
  Amen.

 129. Pomóż mi proszę w obraniu właściwej drogi zawodowej. Spraw bym szybko znalazła pracę, w której będę sobie świetnie radziła,
  gdzie się dużo nauczę, która będzie przyszłościowa, gdzie będę szanowana, doceniana, z dobrym szefem i zespołem.
  Proszę Cię dodaj mi odwagi, mądrości i łaski podejmowania dobrych decyzji.

 130. Św. Teresko od Dzieciątka Jezu proszę pomóż by me wnuczki Pan Jezus nam pomógł odzyskać proszę uproś go w naszym imieniu aby zlitował się nad naszą modlitwą w tej sprawie módl się za nas i nasze wnuczki byś my więcej nie cierpiała

 131. św Tereniu,

  proszę Cie o opiekę nad moim bratem, proszę Cię również, żeby osoby bez kultury osobistej nie zostali wyświęcani na księży i żeby takie osoby były odsyłane z seminariów. Proszę, żeby takie osoby nie otrzymywały święceń kapłańskich.

 132. Boga Ojca wszechmogącego proszę w imię Pana Jezusa za wstawiennictwem Św. Teresy o przebaczenie grzechów, zdrowie, ochronę od zła i błogosławieństwo w każdym dniu dla Nataszy, Martyny, Michała, Ireny, Teresy i Jana.

 133. Święta Teresko, proszę o Twoją pomoc, opiekę, ratunek dla nas i naszych spraw Tobie i Panu wiadomych – o Twoje orędownictwo przed tronem Bożym przez dłuższy czas aż wyjdziemy na prostą, aż będzie dobrze. Proszę broń nas przed złem. Proszę Cię o nawrócenie ludzi, przez których nasze życie traci sens i oderwanie ich od nas, żeby nas dłużej tak drastycznie nie krzywdzili. O sprawiedliwość, tak jak o to proszę. Za Bliskich.

 134. Pomóż mi w obraniu właściwej drogi zawodowej. Spraw bym szybko znalazła pracę, w której będę sobie świetnie radziła,
  gdzie się dużo nauczę, która będzie przyszłościowa, gdzie będę szanowana, doceniana, z dobrym szefem i zespołem.
  Proszę Cię dodaj mi odwagi, mądrości i łaski podejmowania dobrych decyzji.

 135. Św.Teresko proszę Cię spusc dla mnie i moich bliskich deszcz Twoich róż.Uproś łaskę pełnego zdrowia ,abym poznał dobrą żonę i błogosławienstwo dla nas.Dziękuję.

 136. Św Teresko proszę zeslij deszcz róż na moja rodzinę. Choroba nowotworowa Danusi, klopoty ze znalezieniem niani do opieki nad wnukiem, moje klopoty z pracą, nałóg palenia moj i męża a wtym wszystkim huśtawka mego oddania , milosci i zawierzenia się Panu Bogu. Teresko pomocy.

 137. Proszę w intencji Mariusza pogrążonego w alkoholu zranionego przez ojca i brak wybaczenia. Również w intencji Małgorzaty zraniona przez najbliższych żyjącą w depresji i nienawiści i o uwolnienie z wszelki zniewoleń bliskich mi osób. O uzdrowienie zgodnie z Wolą Bożą Leszka z ciężkiej choroby. Bóg zapłać. Dziękuję Ci Panie !

 138. Szczęść Boże proszę o modlitwę o uwolnienie od działania złego ducha mojego męża , a zwłaszcza ducha pijaństwa aby był wolny, aby siły nadprzyrodzone opuściły jego życie , żeby żaden zły duch nie miał do niego dostępu, Bóg Zapłać

 139. O rozwiazanie węzłów samotnosci Ali , o poznanie wartościowego kawalera katolika ,o dobrego męża Ali oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Ali i jej rodziny

 140. Święta Teresko, patronko mojej ziemskiej Mamy, proszę o modlitwę w mojej intencji, o pomślne zakończenie spraw sądowych. Bóg zapłać.

 141. Proszę o modlitwę w mojej intencji aby Pan okazał miłosierdzie i wspomogl mnie swoją opieką w trudnym dla mnie czasie oraz aby moje obawy nie sprawdziły się a prawda okazała się inna niż moje najgorsze obawy i nie była dla mnie powodem cierpienia.

 142. św Teresko, potrzebuję opiekuna w postaci drugiej osoby. Proszę, żeby taka osoba się pojawiła w moim życiu. Proszę o nawiązanie więzi z tą osobą w najbliższym czasie.
  Chciałabym się usamodzielnić, niestety zdrowie mi nie pomaga na bycie całkowicie samodzielną osobą. Chciałabym poczuć się wreszcie całkowicie wolna i zdrowa.
  Nie pamiętam momentu kiedy czułam się zupełnie dobrze i jestem już zmęczona.
  Chciałabym się wyzwolić z tego stanu, ale nie wiem jak to zrobić.
  Proszę ześlij mi pomocną dłoń.

 143. św Teresko, proszę Cię, żeby szczęście, które zostało mi odebrane przez zawistną koleżankę do mnie powróciło, być może nie do końca świadomą swojej postawy, i żebym nigdy już w żaden sposób nie była od niej zależna ani od osób z jej otoczenia.
  Proszę o podtrzymanie przyjaźni z osobami dobrze mi życzącymi.
  Proszę o przyjaźń z mężczyzną, prawdziwą, szczerą i bezinteresowną.
  Proszę o kreatywną pracę i szacunek u innych.
  Proszę o powrót do zdrowia.

 144. św Teresko, trzymaj mnie z daleka od fałszywych i niebezpiecznych przyjaźni i znajomości, proszę uwolnij od szkodliwych kontaktów i wspieraj w dobrych i budujących relacjach, które będą wpływały na mnie z korzyścią.
  Proszę uwolnij mnie od całego zła z przeszłości.

 145. Proszę o modlitwę za moje zdrowie i mojej rodziny.O pomyślnie wygranej spraw sądowych aby moja rodzinę nikt nie rozdzielił.

 146. o Swieta Teresko za Twoim wstawiennictwem prosze Pana Naszego Milosiernego o laske uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Leszka oraz wszelkie potrzebne laski na kazdy dzien do jej przezwyciezania .Prosze otocz go opieka w tym tak trudnym czasie i czuwaj nad nim .Bog zaplac

 147. sw. Teresko prosze Cie, zeby zlo , ktore przeniknelo do mojego zycia od zle pojmowanej duchowosci odeszlo na zawsze i zebym poczula sie lekka, wolna i bezpieczna od ciemnosci.

 148. Proszę o modlitwę za moją rodzinę, o ratunek i wyjście z trudnej sytuacji życiowej, o potrzebne łaski i błogosławieństwo dla całej rodziny. O znalezienie dobrej pracy dla mnie i Ani.

 149. Św. Teresko, proszę Cię o szczególną pomóc podczas sesji na studiach dla mnie i brata Pawła. Daj mi dar mądrej mowy. I zaliczenia wszystkich egzaminów w pierwszym terminie.

 150. Św.Teresko proszę o łaskę wiary dla mojego syna Pawła o uzdrowienie go z nałogu i pomoc w trudnej sytuacji.Boże Ty wszystko możesz !
  Proszę również o dar wiar i opiekę dla moich wnuków Eryka Laury i Gabi.
  Jezu, ufam Tobie.
  Jezu, ufam Tobie.
  Jezu, ufam Tobie.

 151. Św. Teresko bardzo Cię proszę o łaskę uzdrowienia dla mnie i dla mojej mamy z wszelkich chorób. Proszę Cię także o wskazanie mi dobrej drogi w moim początkowy dorosłym życiu. Błagam cię o dobrego męża dla mnie i dla mojej mamy, żeby w życiu otaczały nas tylko osoby, ktore mają do nas szacunek. Św. Teresko módl się za nami.

 152. Św. Teresko proszę o zdrowie dla mnie , dla siostry Bożeny i jej rodziny , o łaskę wiary i dary Ducha Św . dla Mateusza , o pojednanie w rodzinie . Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski . Bóg zapłać .

 153. Św Teresko od Dzieciątka Jezus moja patronko proszę o łaskę dobrej stabilnej i spokojnej pracy w szkole jako nauczyciel oraz o życzliwych i pomocnych ludzi na drodze życia . Proszę wypros tę łaskę u Boga Wszechmogącego. Amen

 154. Św Teresko proszę w intencji Bogu wiadoma obejmująca Magdę, Sylwie, Anię, Grażyne, Piotrusia, Aleksandra, Piotra.
  Proszę wysłuchaj mojej prośby i uczyń z nich świętych na twój wzór.

 155. św. Teresko,

  proszę Cię chciałabym pojechać w podróż życia. Pomóż mi wybrać właściwą podróż, żebym odzyskała zdrowie i się zregenerowała. Proszę, żebym dobrze zainwestowała pieniądze w tym moim przedsięwzięciu.

 156. Sw.Teresko prosze Boga z aTwoim posrednictwem o uzdrowienie z raka mojej siostry . Prosze tez o uzdrowienie mojej siostrzenicy z wszelkich chorob oraz jej meza chorego na raka.Dziekuje za wszystkie laski juz otrzymane. Prosze,otocz opieka cala moja rodzine .

 157. Św. Teresko wyproś dla mnie u Jezusa łaskę znalezienia dobrego męża i założenia szczęśliwej rodziny, zdrowia dla mnie i siostry, rozwiązania problemów finansowych i rodzinnych dla brata,wytrwałość dla siostry. Oddal ode mnie przywiązanie do grzechu. Proszę o siłę w walce z pokusami.

 158. św. Teresko,

  proszę Cię, żeby nic ani nikt zły mnie nie przesladowal, zaden zly duch zeby nie mial do mnie dostepu.

 159. św. Tereniu,

  Proszę , żeby w nadchodzącym Nowym Roku czuła się dobrze i radośnie. Proszę o zdrowie dla mojej rodziny, proszę o duchową wolność, od wszelkiego zła i złych ludzi.
  Dziękuję za opiekę.

  Dziękuje

 160. Św. Teresko proszę Cię o łaskę uzdrowienia i nawrócenia dla mojego syna. Dziękuję, że jesteś ze mną. Chwała Panu!

 161. Sw Tereso Miliona ,Biliona ,Tryliona Twych Deszczow Burz Roz Na Jej i Moje Zycie!Twoj Czciciel Potrzebujacy pomocy!Bog Ci Zaplac Tereso.

 162. Sw Tereso Ratunku,Kataklizmu Roz Blagam!Dziekuje za Twa Kazda Pomoc,prosze Tez o Twa Kapliczke by Byla Fajna Teresko .Blagam pomoz Nam bo Jest Zle!

 163. św. Tereniu, proszę o zdrowie duchowe dla mnie i mojego brata i proszę o dobrą duszę przy moim boku. Ciche i szczęśliwe życie z tą osobą.

 164. św Teresko, proszę Cię, żeby szkodliwe siły nadprzyrodzone opuściły moje życie, proszę, żeby moje ciało stało się wolne od wszelkiego zła i opresji demonicznej, proszę o to, żebym wyszła z tego piekła i stała się całkowicie wolna. Proszę, żebym odzyskała swoją duchowość i żebym uzyskała uwolnienie i uzdrowienie mojej duszy, emocji, pamięci, ciała. Proszę o całkowite oczyszczanie z wszelkiego zła, wszelkiego złego przywiąznia.

 165. Św Tereso wstaw się za mną do Jezusa, aby zechciał wysłuchać mojej prośby o uzdrowienie, Jezu ufam tobie. Pokornie proszę o modlitwę.

 166. Prosze o modlitwe za mnie abym poznala kogos kto pokocha mnie i moje dzieci i wziekla slub koscielny i byla w koncu szczesliwa. Bog zaplac.

 167. Św Tereso od Dzieciątka Jezus proszę ześlij deszcz róż na mojego mężą Norberta i uzdrów Go z nowotworu złośliwego i z cukrzycy

 168. św Teresko, proszę Cię o zdrowie duchowe i fizyczne. Proszę , żebym powróciła do pełni zdrowia. Proszę o zdrowie dla mojego brata. Proszę również o odwzajemnioną miłość do drugiego człowieka.

 169. św Tereso proszę Cię o nasze godne przygotowanie do poświęcenia Twojej kapliczki . Prosimy ześlij na nas deszcz róż , który by nam przypomniał nieskończoną miłość Boga.
  Uczyń nas zdolnymi do tego by Cię naśladować i opowiadać o Tobie innym.

  1. Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Bartłomieja o łaskę nawrócenia z nałogów o miłosierdzie Boże i przebaczenie jego grzechów oraz wiarę nadzieję i miłość dla całej rodziny

 170. Proszę o modlitwę w intencji mojej siostrzenicy Magdaleny o odzyskanie sił i powrót do zdrowia.Proszę również w intencji całej jej rodziny o siłę w tym trudnym dla nich okresie.

 171. Błagam św. Teresko w imieniu własnym i naszych dzieci Kornelii 6 l. I Ksawerego 8 l. o wstawiennictwo u dobrego Boga i cud uzdrowienia mojego męża Michała 38 l. z choroby nowotworowej – glejak. Proszę najgoręcej jak potrafię pomóż nam, ześlij łaskę, uproś dla nas cud w tej najczarniejszej godzinie…

 172. Proszę o nadzieję, chociaż, uwolnienia siebie i moich dzieci od niszczycielskiej mocy mojej toksycznej matki. Potrzebuje tylko siły i motywacji, żeby walczyć o lepsze życie dla dzieci.
  Błagam o natchnienie , pomysł , wiare i wytrwałość , abym mogła znaleźć dla siebie i dzieci miejsce bezpieczne do życia i rozwoju. Proszę o pracę, która sprosta podstawowym potrzebom życiowym dzieci i moim i żebym uwolniła się od poczucia winy i manipulacji mojej matki , aby ją utrzymywać finansowo.
  Dziekuje za wstawiennictwo, wspomnienie w modlitwie! Łącze się w modlitwach zanoszonych przez potrzebujących! Z Bogiem !

 173. Dostałam lęku przed jedzeniem,mam uczulenia,które trudno zdiagnozować kilka razy b.źle mi się oddychało,mam też uczulenie na leki i nietolerancje pokarmowe i alergię oraz inne schorzenia zdrowotne.Mam czarne myśli,nie potrafię normalnie funkcjonować,biorę leki uspokajające,Tereso ,ratuj,błagam,nie chce mi się żyć coraz częściej!!!!

 174. Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców Danuty i Jana o uzdrowienie dla nich z chorób nowotworowych oraz o zdrowie dla mojej siostry Anety bo wystąpiły komplikacje podczas zabiegu

  1. Zwracam się z prośbą o modlitwę wstawienniczą w intencji mojej mamy Anieli, która od ok. 2 lat cierpi duchowo i fizycznie. Mama ma 75 lat i przez nieokreśloną chorobę nie jest w stanie usiąść w miejscu na więcej niż kilka minut. Tylko leżenie i chodzenie. Okres ten traktuje jak ciężką walkę o nawrócenie i zmianę życia. Proszę o modlitwę o uwolnienie oraz uzdrowienie fizyczne.

 175. Św. Tereso proszę za Twoim wstawiennictwem o łaskę uzdrowienia ,uwolnienia mnie od mojej przykrej dolegliwości , która zabiera mi ostatki sił – by Dobry Bóg zlitował się nade mną
  i dzięki Twojej pomocy przywrócił mi choć trochę ludzkiej godności i uśmiechu na twarzy.

 176. Święta Teresko pomóż mi naprawić moje życie . Błagam potrzebuję pomocy podpowiedzi . Proszę uczyń cud jeśli jest taka wola boża . Proszę o bezustanną opiekę .

 177. Św. Teresko od Dzieciątka Jezus błagam o dobrego męża dla Madzi, by miłość zjawiła się jak najszybciej, by moja córeczka już nie była tak bardzo samotna.

 178. św Teresko,

  proszę Cię, żeby moje talenty rozwijały się cały czas i żebym została doceniona za te talenty, na które ciężko pracowałam. Proszę o duchowe zdrowie i żeby moje życie prywatne było chronione a pewna delikatna sprawa żeby zakończyła się pozytywnie i żeby dokumenty w tej sprawie nie znalazły się nigdy w niepowołanych rękach.

  1. Proszę o łaskę zdrowia dla córki Bernadetty oraz o potrzebne łaski ,opiekę Matki Najświętszej,dary Ducha Świętego i straż Aniołów dla Sabiny i Stanisława i ich 10-oro dzieci.

 179. św Teresko, proszę Cię, żeby intencja Nowenny Pompejańskiej zakończyła się sukcesem.
  Proszę o to, żeby moje ciało i moja dusza zostały oczyszczone z wszelkiego zła od momentu mojego urodzenia aż do chwili obecnej i żebym poczuła wyzwolenie z tego co mnie jeszcze trzyma, z wszelkiej depresji i niemocy, z ciemności.

 180. sw Teresko , proszę Cię o duchową wolność, dla mnie i mojego brata. Proszę w jego intencji, zeby polepszylo mu sie zdrwoie, zwlaszcza psychiczne i duchowe. I zeby sie nie przejmowal.

 181. Proszę o wytrwałość w modlitwie Nowenny pompejańskiej, o ufność, o cierpliwość, o to aby Bóg za wstawiennictwem Maryi z Pompejów wysłuchał prośb, które za noszę do Niego za pośrednictwem Nowenny. Proszę o modlitwę w intencji mnie i Kuby, aby Bóg połączył na nowo nasze serca i drogi życia, abyśmy zaczęli wszystko od nowa, budując miłość, małżeństwo, rodzinę. Aby Kuba nie rezygnował i nie oddalał się, a wręcz przeciwnie aby na nowo otworzył na mnie swoje serce i dał nam szansę wszystko naprawić. Proszę o spotkanie w jak najbliższym czasie, wspólny czas, więź. Bóg zapłać

 182. Święta Teresko, proszę Cię o wstawiennictwo za mną w prośbie o odnowienie w Bogu mojej relacji z Dominikiem oraz łaskę takiej miłości między nami, która wszystko znosi, wszystko przetrzyma i we wszystkim pokłada nadzieję… a także o siły dla mnie na trudny czas między nami.

 183. sw Teresko,

  prosze Cie, zebym w swoim zyciu spotykała ludzi, którzy mnie pozytywnie zaskocza i beda dla mnie inspiracja. Prosze rowniez o uwolnienie od negatywnych skutków duchowych poszukiwań, mnie i mojego brata.

 184. Proszę o modlitwę o uzdrowienie naszego małżeństwa Marty i Bartosza oraz uwolnienie męża od wszelkiego zła i zniewolenia inną kobietą a napełnienie jego serca miłością do żony i pragnieniem realizacji przysięgi małżeńskiej.

 185. św. Tereniu, moja przyjaciółko proszę abyś wypraszała łaski dla Kasi, aby powróciła w rodzinne strony i postaw na jej drodze ponownie Radka. Jezu zajmij się tym

 186. Proszę o modlitwę o zgodę w mojej rodzinie i o rozwiązanie bardzo trudnego problemu sądowego.Bóg Zapłać .Małgorzata

 187. Matko Najswietsza za posrednictwem Sw Teresy prosze Cie o pomyslne rozwiazanie trudnej sytuacji zyciowej w jakiej sie znalazlam z wlasnej winy nie krzywdzac innych i powrot na droge do Ciebie ..Jezusie synu Dawida ulituj sie nade mna….

 188. św Teresko, proszę Cię, żebym dostałą pracę, której tak bardzo potrzebuję i żeby ta praca była moją pasją, proszę, żeby praca mi się bardzo podobała. Proszę już, żeby zło mnie przestało prześladować.

 189. sw Teresko, chcialabym zostac artystka i byc kochana przez ludzi. Chcialabym sprawiac radosc ludziom przez moj talent i byc szczesliwa tutaj na ziemii. Chcialbym czuc szczescie i radosc w duszy, i ciemnosc zeby zniknela na zawsze. Chcialabym obudzic sie pewnego dnia i poczuc lekkosc i szczescie.

 190. Proszę o łaskę czystości,zerwania z nałogiem zażywania leków uspokajających i z nałogiem picia kawy ,która mi szkodzi.Mam wiele schorzeń,proszę by Bóg dotknął wszystkie chore miejsca i je uzdrowił.Proszę o cud.

 191. Tereso,oddaję Ci Damiana,w którym się zakochałam,nie jest nam dane być razem,serce mi krwawi.Damian zażywa narkotyki i pije alkohol,zajmij się Nim,zaprowadź do Jezusa,na zawsze niech będzie w zasięgu Twojego wzroku,ufam Tobie jak duchowej Siostrze.Oddaję Ci też moje pogmatwane życie uczuciowe,całe moje serce,bo zbyt długo by wymieniać.Jezu Ty się tym zajmij!

 192. Św Teresko proszę o wsparcie duchowe dla mojej mamy ,przed operacją a dla lekarzy światło i potrzebne łaski . Niech Twoje wstawiennictwo uprosi Naszego Pana Jezusa Chrystusa szybki powrót do zdrowia.

  1. Święta Teresko, moja patronko, proszę wyproś u Boga łaskę nawrócenia dla mojego syna Pawła i szczęśliwe rozwiązanie dla synowej, aby mały Staś, który się narodzi na nowo rozbudził ich wzajemną miłość do siebie, ale przede wszystkim do Miłosiernego Boga.

 193. W intencji chłopaka , o którym nie mogę i nie chce zapomnieć…o rozpalanie jego serca do mnie oraz aby dał mi szansę
  Proszę też o to abym zaufała w tym Bogu, nie poddawała się, bo czuję , że nie mogę się poddać

  1. Proszę św.Teresko o łaskę szczerej miłości,wybaczenia i pojednania w rodzinie Sabiny,o wyjście z długów w rodzinie Stanisława,o uzdrowienie z choroby córeczki Rozalki,za zmarłego ojca Antoniego i teściowe Leokadię,o łaskę nawrócenia dla Pawła i Adama,za chorego na nerwicę natręctw syna Dawida,o potrzebne łaski dla Franciszka w dniu jego 5-tych urodzin,o boże błogosławieństwo w pracy dla Mateusza oraz o straż Aniołów w rodzinie Sabiny.

 194. Tereso,oddaję Ci moją grasicę,widmo operacji i wszystko związane z chorobą,lęki,rozpacz,bez dna,komplikacje z tym związane,lekarzy,wybory,całą siebie i wszystkich Których mam w sercu!

 195. Św Teresko proszę Cię o to żeby sprawiedliwość zwyciężyła w moim życiu bo czuje się niesprawiedliwie potraktowana, czuję się niesłusznie atakowana przez zło.

 196. Kochana św. Tereso, dziękuję Ci z całego serca za cud uzdrowienia fizycznego z ciężkiej choroby mojego Ojca, proszę Cię opiekuj się nim i spraw aby dostąpił uzdrowienia duchowego i był w stanie przystąpić do spowiedzi, proszę,żeby nie umarł w grzechach. Dziękuję Ci za znak róży.

 197. Św Teresko bardzo proszę o modlitwę za mojego brata Łukasza i kuzyna Piotra o uwolnienie i uzdrowienie ich z grzechu uprawiania czynów homoseksualnych i bycia w związkach homoseksualnych. Niech Dobry Bóg uwolni ich od tego grzechu i da im łaskę założenia szczęśliwej rodziny z kobietą.

 198. Błagam o modlitwę łaskę uzdrowienia córeczki Nadii Marii K aby podejrzenia choroby genetycznej oraz obniżonego napięcia mięśniowego już nas nie dreczyły aby była zdrowym dzieckiem zarówno fizycznie jak i umysłowo Bóg zapłać

 199. Święta Teresko proszę Cię gorąco o Boże Miłosierdzie i i błogosławieństwo Boże dla mnie i mojej rodziny. Proszę również o potrzebne łaski dla Agnieszki, aby mogła uporządkować swoje życie duchowe.

 200. Święta Tereso proszę Cię o zdrowie w mojej rodzinie dla Ireny, Jana, Eli, Daniela, Przemka, Asi i malutkiej Zuzi oraz dla Sławka żeby nie pił alkoholu.

  1. Proszę o łaskę dziecięcej ufności i przylgnięcia do Boga w problemach duchowych,fizycznych i doczesnych dla Sabiny i Stanisława i ich 10-orga dzieci tj.Mateusza,Dawida,Joanny,Adama,Michała,Pawła,Bernadetty,Anieli,Rozalii i Franusia.

 201. Sw. Teresko, prosze o zdrowie dla mojej mamy Teresy, o szczesliwe poukladanie spraw zawodowych i finansowych oraz o laski potrzebne jej w codziennym zyciu.

 202. św Teresko, proszę Cię o łaskę dobrej spowiedzi z całego mojego życia. Proszę Cię, postaw właściwego mężczyznę na mojej drodze życiowej, z którym będę mogła założyć rodzinę albo z którym będę mogła spędzić resztę życia w szczęściu i zdrowiu.

 203. św Teresko, proszę Cię chroń mnie od oszustów w internecie, i w życiu realnym, od ludzi, którzy chcą mnie oszukać, wykorzystać i od ludzi, którzy mają złe intencje ukryte lub jawne.

 204. Święta Teresko, proszę Cię o wyproszenie u Pana Boga Laski donoszenia ciąży i urodzenia zdrowego dzieciątka dla mojej córki Joasi. Proszę również o zdrowie dla Joasi i szczęśliwe rozwiązanie.

 205. Błagam cię św Teresko wypros mi Boże Miłosierdzie i Boże Błogosławieństwo uzdrowienie i ratunek z beznadzieji chce żyć pełnią życia radować się w Duchu Świętym i czynić wszystko na większą Chwałę królestwa Bożego……

 206. Św Tereska proszę o wyproszenie laski uzdrowienia moich nóg i zrobienia na skroni oraz ochrony nas od fałszywych przyjaciół i wrogów. Św Tereska módl się za mani .Jezu Ufam Tobie.

 207. Sw.Teresko proszę cię o cud całkowitego i trwałego zdrowia dla Paulinki ,oraz łaski potrzebne dla niej i całej rodziny.Opiekuj się nami ,pomagaj nam,daj zdrowie.

 208. Prośba o modlitwę:Mam 34 lata,mam na imię Beata,2 października
  obchodzę urodziny,prosze o modlitwę za mnie o Potrzebne
  łaski,Błogosławieństwo Boże,o opiekę swojego Anioła Stróża i
  Maryii,o Miłość do Pana Boga siebie samej,i bliżnich i o pokorę
  serca,i cud uzdrowienia z zaburzeń chormonalnych.Bóg zapłać za
  modlitwę Beata.

 209. Św. Teresko, proszę wstaw się za mną o zdrowie duchowe, fizyczne i psychiczne, szczególnie o uzdrowienie kolana oraz o siłę i wytrwałość w opiece nad mamą, która w styczniu kończy 100 lat.

 210. Św Tereso błagam o pomoc i modlitwe. Jestem w 5 miesiacu ciazy bardzo mocno zagrozonej. Prosze Boga aby zlitowl sie nad moim dzieciatkiem i pozwolil je nosic pod sercem do bezpiecznego terminu

 211. Św. Teresko, proszę wstaw się za mną o zdrowie, szczególnie kręgosłupa szyjnego oraz o pomyślny przebieg trudnej operacji oka.

 212. Za wstawiennictwem św. Tereski proszę o modlitwę za moje dzieci Tomka i Bartka oraz za męża. Prosimy o boże błogosławieństwo, zdrowie duszy i ciała oraz wszelki potrzebne w ich życiu łaski.
  Bóg zapłać za modlitwe

 213. sw Teresko, prosze Cie, oswiec ludzi, ktory przyczyniaja sie do wojen, zeby te wojny ustaly, zwlaszcza ta w Syrii. Spraw, zeby nienawisc przegrala.

 214. sw Teresko, prosze Cie, zeby odeszly ode mnie mysli, ktore mnie nie budują, zebym doznala wolnosci w duszy i w ciele. Chcialabym byc wolna od wszelkiego zla, zeby to zlo nie mialo do mnie dostepu w zaden sposob.

 215. Proszę o modlitwę za Patrycję. Abyśmy znaleźli ludzi, którzy będą umieli jej pomóc i by tej pomocy nie odrzucała. O uzdrowienie jej duszy i ciała, jeśli taka jest wola Boża.

 216. Św. Tersko proszę o zdrowie i siły dla męża do walki z nadwagą i cukrzycą aby zrzucił zbędne kg i o zdrowe nogi. Proszę aby nasza córka była spokojniejsza abysmy mieli dużo cierpliwosci do jej wychowywania. Proszę o zdrowie dla siebie i o ile to mozliwe o dar potomstwa. Abyśmy raz jeszcze zostali szczęśliwymi rodzicami zdrowego maleństwa. Bóg zapłać za wszystkie otrzymane łaski.

 217. O poznanie Ali wartościowego Kawalera Katolika,o odpowiedzialnego,dobrego meza katolika Ali,o zalozenie Ali szczęśliwej rodziny z dobrym,odpowiedzialnym katolikiem oraz o zdrowie,zgodę,dobrych ludzi,opiekę sw Tereski,Boże blogoslawienstwo ,bezpieczenstwo,wyjście z problemów,sily w pokonywaniu ich,swiatlosc i dary Ducha sw i potrzebne laski Agaty,Teresy,Joli,Krzyska i ich rodzinom

 218. św Teresko, proszę Cię o całkowite uzdrowienie dla mnie i mojego brata, żeby zło przestało nas dręczyć i prześladować.

  Dziękuje za wysłuchanie

 219. Proszę o modlitwę w intencji Maksymiliana, aby 13.09.2018r. dobrze zagrał egzamin wstępny i dostał się na Akademię Muzyczną do Poznania. Św Teresko, wstawiaj się za nami.

 220. sw Teresko,

  proszę Cię, zeby nigdy juz nie zachorowala na depresje, czula nieuzasadnione poczucie winy i zebym nie czula bezsensu zycia, pustki i ciemnosci. Proszę sw Teresko, wyprowadz mnie juz calkowicie z ciemnosci do swiatla i milosci. Prosze zeby przykre mysli nie zalewaly mojej duszy i umysłu.

 221. Św. Teresko wstawiaj się za mnie u Boga naszego w intencji całkowitego uzdrowienia kanału szyjki macicy. Dziękuję już teraz Bogu za moje całkowite uzdrowienie. Jezu Ty się tym zajmij.

  1. Proszę o cud uzdrowienia z nieuleczalnej choroby fakomatoz dla 7-letniej córeczki Rozalki i potrzebne siły dla rodziny Sabiny

 222. Kochana Święta Tereso, moja patronko, proszę o wstawienie się za mną, o miłość mojego męża, którą potrafi okazac,a wiedząc, że dla Pana wszystko jest możliwe na znak tej miłości o dziecko.

 223. Święta Teresko!
  Proszę Cię o zdrowie dla mego Kotka, o miłość, dobrą dziewczynę, a następnie żonę. Dopomóż wszystkim, którzy tutaj potrzebują Twej pomocy.

 224. Święta Tereso proszę Cię o przyjaciół dla mojego syna,który jest bardzo samotny i zamyka się w sobie. Już nieraz wysłuchałaś moich próśb i mam nadzieję,że i tym razem wstawisz się za mną.Bardzo dziękuję i wiem,że zawszę mogę na Ciebie liczyć.

 225. sw Teresko, prosze Cie, zebym powrocila do pelnego zdrowia i zebym podjela prace, w ktorej bede mogla wykorzystac wszystkie moje talenty. Prosze Cie o to zeby sie spelnily moje marzenia o podrozach i zebym zostala dobrym kierowca.

  1. Św.Teresko,proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła,okultyzmu,grzechu,pychy; oczyszczenie serc,uzdrowienie duszy,ciała, psychiki,relacji oraz miłość,czystość,mądrość, zrozumienie,ofiarność i milosierdzie w życiu Martyny i jej bliskich.Proszę za duszę sp.Wojciecha.Dziękuję, że.Teresko,za tak wiele łask i tyle nadziei,która wlalas w moje serce.

 226. Prosze o modlitwę za córkę która ma 14 lat i stan cały czas się pogarsza Ma nerwice ,napady paniki,fobie społeczna i doszło samookaleczenie aby wyzdrowiała i aby mogła kontynuować normalnie naukę w szkole ..Bog zaplac

 227. Boże Ojcze pragniemy Ci podziękować za Twoje miłosierdzie i wszelkie dobro za to że Twoja święta wola wypełnia się w naszym życiu. Za modlitwy Matki Najświętszej ,Aniołów ,świętych, dusz w czyśćcu cierpiących i ludzi na ziemi. Pan nasz i Bóg nasz . Jezu Ufamy Tobie

 228. sainte Therese, je te demande qu’un homme a compris qu’il avait mal fait et que moi j’avais raison de demander la justice.

 229. Św Teresko proszę Cię żebym wyzdrowiala i żebym czuła się dobrze i żeby pewna osoba zrozumiała że postapilam słusznie i miał rację i żeby zmieniła swoje postępowanie.

 230. Sw Tereso Prosze opiekuj sie Agatka,Tereska,Ala I ich rodzinami Czuwaj nad ich zdrowiem bezpieczenstwem O Boze blogospawienstwo swiatlosc i dary Ducha swietego dobrych ludzi o zgode w rodzinie i potrzebne laski Teresce Agatce Ali I ich rodzinom o dobrego Meza Ali

 231. P Jezu Maryjo za wstaw aniolow archaniolow wszystkich swietych prosze o odciecie zla od nas, przeciecie wiezow zla ,wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych i osoby zmarle zawiklane w to zlo),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego . Dla syna o pamiec, dobre mysli pelna swiadom zdrowie kregoslupa i nogi, o pomyslne zdanie poprawki

 232. O rozwiazanie wezlow samotnosci Ali bym w tym roku gora w nastepnym zostala matka i zona o dobrego Meza Ali oraz o zdrowie zgode i potrzebne laski Teresce Agatce Ali I ich rodzinom

 233. Święta Teresko,

  Proszę Cię o wstawiennictwo przed Bogiem w tak trudnych chwilach , bezradności w obliczu Śmierci najbliższych osób lub jeśli Bóg na to przyzwoli błagam o Cud Uzdrowienia dla mojej Mamy Honoratki, Cioci Teresy i Wszelkie Laski Miłości od Boga Płynące.
  Oby nas Pan Bóg miał w swej Opiece.

 234. Szczęść Boże,
  Czy mogłabym prosić o modlitwę w intencji znalezienia dobrego męża i dar potomstwa. Jeśli to zgodne z wolą Bożą proszę o dar poznania męża jeszcze w 2018 roku. Bóg zapłać!

  pozdrawiam serdecznie
  Kasia

 235. Proszę o modlitwę ;-; czas jest przeciwko mnie, aby mój ukochany dostał łaskę nawrócenia i chrztu, aby przezwyciężył strach przed małżeństwem i był w stanie przyjąć Boga do swojego serca i osiągnąć spokój i radość wewnętrzną w najbliższym czasie.
  Przy okazji dziękuję Maryjo Królowo Różańca świętego za Twoje wsparcie, siły i wstawiennictwo u Boga w całej sytuacji.

 236. Św Teresko proszę Cię o bardzo dobrego meza, żebym podjęła właściwą decyzję i jej nie zalowala. Proszę o piękny ślub.

 237. Błagam o modlitwę w intencji wyzwań jakie mnie czekają w najbliższych miesiącach oraz o siły, przede wszystkim psychiczne by im podołać.

 238. Św Teresko nie mam siły już walczyć. Boli mnie wszystko. Proszę zabierz mnie już do nieba albo wyblagaj cud u Boga. Jestem jak w zawieszeniu między życiem a śmiercią a najgorszy jest ból.

 239. Sw Teresko proszę o dobrego,odpowiedzialnego meza katolika Ali oraz o zdrowie,zgodę,opiekę sw Teresy,Boże blogoslawienstwo, bezpieczeństwo,dobrych ludzi,swiatlosc i dary Ducha sw wyjście z problemów ,sily w pokonywaniu ich i potrzebne laski Ali Agaty,Teresy i ich rodzinom

 240. Św Teresko proszę Cię o dostanie pracy i o sile do niej oraz o dobrego męża na którym będę mogła polegać oraz o wzajemna miłość.

 241. O trwałe uzdrowienie na duszy i ciele, o rozwój duchowy, o przyjaciół i dobre wyniki w pracy, o dobrego męża lub rozeznanie drogi życiowej, o charyzmaty w parafii i u proboszcza, o bezpieczeństwo w moim życiu jego każdym aspekcie i ochronę dwóch mieszkań, o Boże błogosławieństwo dla pani Alfredy i jej spraw sądowych i rodzinnych.

 242. MAMO NIEUSTAJĄCEJ POMOCY OBDARZ ŚWIATŁEM DUCHA ŚW, Znajomą Monikę Sprzedawczyni truskawek,
  Prosi
  Mateusz Ceglak Pokój i Dobro

 243. sw Tereniu,

  prosze Cie, zeby dobry Bog wybaczyl cale zlo Piotrowi, a zwlaszcza jego zaparczywe trwanie w grzechu i slepote na zlo, ktore popełnił. sw. Teresko, otworz oczy temu czlowiekowi za pomoca laski bozej, zeby zmienil postepowanie poki nie jest za pozno. Prosze, zeby Bog mu wybaczyl jego niegodne postepowanie wzgledem mojej osoby.

 244. P Jezu Maryjo za wstawienictwem aniolow archaniolow wszystkich swietych prosze o odciecie zla od nas, przeciecie wiezow zla ,wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych i osoby zmarle zawiklane w to zlo),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego . Dla syna o pamiec, dobre mysli pelna swiadomosc zdrowie kregoslupa i nogi, o pomyslne zdanie poprawki

 245. sw. Teresko, prosze spraw, zebym byla niewidoczna dla zlych mezczyzn, trzymaj mnie od takich z daleka, prosze Cie, zebym spotkala dobego, troskliwego i odpowiedzialnego czlowieka na mojej drodze zyciowej, z ktorym bede mogla stworzyc rodzine i ktory bedzie dla mnie dobry.

 246. sw Teresko, Jeśli Mnie słyszysz, to proszę spraw, żeby wszystkie moje cierpienia, bóle głowy, uczucie ciężkości i wszystko co sprawia że źle się czuję żeby przeszło, wstaw sie w tej sprawie u Boga za mnie.

 247. Sw Teresko postaw na drodze życiowej Ali wartościowego wierzącego kawalera o dobrego meza Ali o zalozenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym odpowiedzialnym katolikiem oraz o zdrowie,zgodę,opiekę Sw Teresy,dobrych ludzi,bezpieczeństwo,Boże blogoslawienstwo,wyjście z problemów,sily w pokonywaniu ich ,swiatlosc i dary Ducha sw i potrzebne laski Ali,Agacie,Teresie i ich rodzinom

 248. Proszę o modlitwę w intencji Pawła, który próbował odebrać sobie życie, o wszelkie potrzebne łaski dla niego, uwolnienie spod wpływu zła, dary Ducha świętego, aby Bóg dotknął go Swoją Miłością i uzdrowił jego serce.

 249. Św. Teresko od Dzieciątka Jezis wstaw się u Boga O uzdrowienie naszego małżeństwa Marty i Bartosza o miłość męża i jego nawrócenie, uwolnienie naszego małżeństwa przed działaniem złych duchów.

 250. Sainte Tereshe je te prie pour que les tests sur les animaux finissent dans le monde tout entier et que les laboratoires soient fermes.

  1. Święta Tereso proszę ciebie o pomoc w znalezieniu pracy stałej dla mnie i zdrowia dla mojego narzeczonego Tomka i proszę oto żebyśmy wzięli ślub i proszę oto żeby moja matka przestała mi utrudniać moja drogę życiową

 251. Święta Teresko – proszę Cię wspieraj mnie w modlitwie za mojego syna Piotra o łaskę nawrócenia, wyzwolenia z nałogów, by spotkał dobrą, wierzącą dziewczynę, którą pokocha całym sercem i by udało się mu znaleźć dobrą pracę. Bóg zapłać.

 252. Tereniu
  Dziękuje za otrzymane łaski.Prosze Cię błogosław Robertowi i mi na naszej drodze życie .Ofiaruje ci wszystkie troski i radości .Chron nas tak jak chroniła mnie i prowadziłś

 253. Szczęść Boże,

  proszę o modlitwę w intencji mojego taty Jana o uzdrowienie z choroby nowotworowej.
  Proszę o dołączenie tej intencji do modlitw do Matki Bożej.

 254. PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI POWROTU MOJEGO UKOCHANEGO DO MNIE, POŁOWĘ ŻYCIA NA ZIEMI JUŻ MAM ZA SOBĄ, BŁAGAM ABY DOBRY BÓG POZWOLIŁ ABYM DALSZE MOJE ŻYCIE SPĘDZIŁA Z NIM. JEZU UFAM TOBIE PROSZĘ TY SIĘ TYM ZAJMIJ TYLKO TY MOŻESZ MI POMÓC, TYLKO TY POTRAFISZ CZYNIĆ CUDA.

 255. O dobrego Meza katolika Ali ,zalozenie szczesliwej rodziny Ali z dobrym,odpowiedzialnym katolikiem oraz o zdrowie,zgode ,opieke sw Teresy,bezpieczenstwo, Boze blogoslawienstwo, dobrych ludzi,swiatlosc i dary Ducha swietego,wyjscie z problemow,sily w pokonywaniu ich i potrzebne laski Ali,Agaty,Teresy i ich rodzinom

  1. Święta Tereso proszę ciebie o pomoc w znalezieniu pracy stałej dla mnie i proszę oto żebym wzięła ślub i była szczęśliwa i proszę o dobrą pracę dla mojego narzeczonego Tomka i proszę żeby moja matka przestała mi utrudniać moja drogę życiową

 256. O pomoc Bożą w znalezieniu dobrej żony i uzdolnienie do tego powołania, bo nic mi w tym życiu nie wchodzi, nie układa się…

 257. Św Teresko proszę Cię trzymaj mnie z daleka od osób którzy działają pod wpływem złego ducha i którzy udają że są znawca i prawdziwej duchowości bożej. Proszę niech takie osoby znikną z mojego otoczenia i się że mną nie kontaktuja.

 258. A ja proszę Ciebie święta Teresko o radość w moim sercu a nie ten stan w którym tkwię od maja zeszłego roku, o udana pielgrzymkę do Częstochowy i Kielc oraz o to byś wypełniła mi miłość mężczyzny do mnie gdy wrócę do Holandii

 259. sw Teresko, prosze Cie, zeby moj znajomy przestal mnie nekac i zeby zrozumial ze nie chce utrzymywac z nim kontaktow.

 260. Św Teresko proszę Cię o to żeby kot powrócił do zdrowia po operacji i żebym ja wyleczyla moje problemy ortodontyczne związane ze złym leczeniem żeby moje cierpienia nie poszły na darmo.

 261. Sw Teresko Prosze o zdrowie,zgode,Boze blogoslawienstwo,dobrych ludzi,bezpieczenstwo, opieke sw Teresy,Swiatlosc I dary Ducha swietego i potrzebne laski Ali,Agacie,Teresie i ich rodzinom ,ks Kazimierza,Ks Stanislawa,ks Tomasza i s zakonnej Eugeni -sily w posludze duszpasterskiej bliznim im

 262. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
  Proszę o modlitwę za żonę Justynę która poprzez romans i odejście od Kościoła rozbija małżeństwo i rodzinę, a także wsparcie dla dziecka i dla mnie by wytrwać w tym trudnym czasie rozłąki pełnym zniewag, agresji, złośliwości, nienawiści do mnie i innych ataków złego na nią i w jej rodzinie Gargol oraz rodzinie jej konkubenta(Matczak).Od 2 m-cy modlę się codziennie różańcem, nowennami, litaniami, podejmuje posty i pielgrzymki by żona wycofała rozwód ale jest ciągle gorzej i tylko płacząca dusza córeczki Nikoli daje mi jeszcze powód i siłę by trwać w wierze i modlitwie.
  Bóg zapłać!

 263. Św. Teresko proszę uproś u Boga łaskę zdrowia i Opieki Bożej dla małego Huberta jego rodziców i dziadków. O zdrowie dla Danuty, Alicji, Ewy, Filipa i Małej Oli.
  O sakrament małżeństwa dla Szymona.

 264. Sw Teresko pomoz znalezc Ali odpowiedzialnego , dobrego katolika z ktorym zalozy rodzine szczesliwa o dobrego meza Ali oraz o zdrowie,zgode,opieke Sw Tereski,bezpieczenstwo, Boze blogoslawienstwo,dobrych ludzi,swiatlosc i dary Ducha swietego,spokojny dobry tydzien i potrzebne laski Ali,Agaty,Tereski i ich rodzin.

  1. Święta Tereso proszę ciebie o pomoc w znalezieniu pracy dla mnie i mojego narzeczonego Tomka i oto żebyśmy wzięli slub

 265. sw. Teresko,

  prosze Cie, zeby w moim zyciu pojawil sie ktos intrygujacy, bo musze przyznac ze ludzie mnie coraz mniej interesuja, zwlaszcza plec przeciwna.

  1. Proszę o modlitwę w intencji córek aby żyły według ewangelii i obronę ich przed wszelkimi pokusami i złem. O dobry wybór szkoły i studiów i ukończenie z dobrymi wynikami o dobrych mężów katolików, szczęśliwe rodziny i przyjaciół. Błogosławieństwo boże dla całej rodziny, dary i owoce Ducha Świętego oraz zdrowie

  1. Proszę o modlitwę w intencji córek aby żyły według ewangelii i obronę ich przed wszelkimi pokusami i złem. O dobry wybór szkoły i studiów i ukończenie z dobrymi wynikami o dobrych mężów katolików, szczęśliwe rodziny i przyjaciół. Błogosławieństwo boże dla całej rodziny, dary i owoce Ducha Świętego oraz zdrowie

  2. Święta Tereso bardzo proszę o modlitwę za moją babcię Teresę o dobre wyniki badań dla niej,a jeżeli operacja będzie konieczna to proszę o szczęśliwą i udaną operację. Proszę o szybki powrót do zdrowia i,aby schorzenie nie okazało się poważne. Święta Tereso opiekuj się moją babcią, której jesteś patronką.

 266. Św Teresko proszę Cię żebym miała cichy ślub i żebym była szczęśliwa w małżeństwie bo to decyzja na całe życie.

 267. Św Teresko proszę Cię żeby mojego brata spotkało dużo dobra w życiu bo i tak się bardzo dużo wycierpial. Prosze też za siebie o wytrwałość i szczęście w pracy i życiu prywatnym.

 268. Bardzo proszę o modlitwę w intencji bardzo ważnej dla mnie osoby, aby wszystko się w jej życiu w końcu ułożyło (bo dużo trudności pokonała) i w intencji naszej relacji – bardzo kocham tego człowieka i bardzo chciałabym z nim być, chyba, że nie jest to wolą Pana i nie byłabym odpowiednią kobietą dla niego.

 269. Sw.Teresko błagam Cię wstaw się za mną u Pana Boga,o dar poczęcia zdrowego dzieciątka.Tak bardzo z mężem pragniemy dziecka.Zlituj się nade mną.

 270. Sw Teresko proszę usuń wszelkie przeszkody do zalozenia rodziny Ali o zalozenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym,odpowiedzialnym katolikiem oraz o zdrowie,zgodę,opiekę Sw Tereski ,bezpieczeństwo Boże blogoslawienstwo ,dobrych ludzi ,swiatlosc i dary Ducha świętego i potrzebne laski Ali,Agaty i ich rodzinom

 271. sw Teresko,

  prosze Cie o to, zeby odszedl ode mnie bezsens, ciemnosc, niemoc, lek, strach, negatywne emocje, zal i zeby nastala jasność.

  1. Pani Cecylio proszę się nie martwić. Proszę spróbować namalować kolorowy kwiat. Farby, woda i pędzel oraz kartka papieru powinno wystarczyć. Na początku malujemy dowolne kolory, aby się ośmielić malować, potem zestawiamy je odcieniami, może potem coś wyjdzie a jeśli nie to niech Pani zrobi dowolny obraz taki jaki Pani się uda. Powodzenia. Zdrowaś Maryjo… Pozdrawiam Ireneusz

 272. sw Teresko, prosze Cie zeby moje marzenia sie spelnily i prosze zebym miala prace ktora bedzie moja inspiracja i pasja z ciekawymi ludzmi. Prosze o dobre relacje z kolezanka.

 273. sw Teresko, prosze Cie o to zebym byla niewidoczna dla falszywych ludzi a zwlaszcza dla tych co zlorzecza mi lub zlorzeczyli lub byli zawistni. Prosze o prawdziwych przyjaciol w moim otoczeniu oraz o ochrone moich danych.

 274. Droga św, Tereso tyle Mi pomogłaś w życiu więc proszę Cię jeszcze raz o pomoc o modlitwę o zdrowie proszę pomóż mi wyzdrowieć

 275. sw Teresko, prosze Cie trzymaj mnie z aleka od falszywych ludzi, zwlaszcza w swiecie wirtualnym, rowniez od falszywej poboznosci w kosciele katolickim.

 276. O dobrego meza Ali,zalozenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym,odpowiedzialnym katolikiem oraz o zdrowie,zgodę,opiekę sw Teresy i Maryji ,Boże blogoslawienstwo , bezpieczeństwo ,swiatlosc i dary Ducha sw i potrzebne laski Ali Agacie i ich roszinom

 277. o cudowne uzdrowienie męża Geralda,rozpoczęcie refundowanej terapii,zagojenie rany,uśmierzenie bólu,wiarę,nadzieję,siłę
  i cierpliwość oraz błogosławieństwo Boże w 6.roku naszego małżeństwa

 278. sw Teresko,

  prosze Cie, zebym zostala oczyszczona z oszczerstwa sasiada i kolegi z pracy. Prosze rowniez zeby sasiad wyznal na spowiedzi swoje grzechy i zeby umial stanac w prawdzie przed soba i Bogiem.

 279. sw. Teresko,

  proszę Cię, żebym powróciła do dawnej formy zarówno duchowej jak i fizycznej. Prosze o zrozumienie dla ludzi, ze wybaczyc mozna wszystko, proszę Cię o to, zeby ludzie zrozumieli ze dzialalam dla ich dobra i zeby nikt do mnie nie czul urazu ani zalu. prosze o zdrowie rowniez emocjonalne.

 280. Św Teresko proszę Cię o pomoc w schludnieciu, ale ciężko mi uprawiać sport. Proszę o wsparcie żeby mnie nic nie bolało i żebym mogła się skupić na powrocie do dobrej fizycznej formy.

 281. Święta Teresko wstaw się za mną u Pana żeby wysłuchał moich modlitw i uzdrowił nasze małżeństwo. Proszę też o jak najszybszy powrót męża do domu.

 282. sw Teresko,

  prosze o calkowite uwolnienie od skutków ezoteryki, okultyzmu i od calej ciemnosci , ktora byla obecna w moim zyciu.

 283. sw. Teresko,

  prosze Cie, zeby kolezanka pogodzila sie z przyjacielem i zeby ten przyjaciel do niej sie odezwal. Prosze zeby ulozyla sobie z kims zycie i zeby znalazla wsparcie w jakims mezczyznie.

  1. W intencji dobrego męża i bycia dobra żona i łaskę małżeństwa. Proszę o zmianę swojego charakteru i otwarcie serca na miłość do Piotra. Proszę o zdrowie w rodzinie i za pomyślne zdanie matury przez siostra i dostanie się na studia i znalezienie lepszej pracy

 284. Sw Teresko proszę usuń wszelkie przeszkody do zalozenia rodziny Ali o dobrego meza dla Ali o zalozenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym,odpowiedzialnym katolikiem oraz o zdrowie,zgodę,opiekę Maryji i sw Teresy,bezpieczeństwo, Boże blogoslawienstwo , swiatlosc i dary Ducha świętego i potrzebne laski Ali,Agacie i ich rodzinom

 285. św. Teresko wyproś u Boga łaskę szczęśliwej operacji dla małego Huberta oraz o dary Ducha św. dla lekarzy, którzy bedą go operować.

 286. sw Teresko,

  proszę Cię, zeby przytrafila mi sie milosc jak z nieba, jedyna, niepowtarzalna, szalona i dojrzala z wzajemnoscia. Boska

 287. O uzdrowienie Dany,o laski i zdrowie dla Weroniki,Jozefa,Artura,Marioli i nawrocenie dla Ryszarda i innych pogubionych dusz,o uwolnienie duchowe zwlaszcza od niewiary i prawdziwa milosc do Boga i Maryi dla Adriany przez wstawiennictwo MB Pieknej Milosci i sw Michala archaniola.Bog zaplac

  1. Proszę o modlitwę w intencji córek aby żyły według ewangelii i obronę ich przed wszelkimi pokusami i złem. O dobry wybór szkoły i studiów i ukończenie z dobrymi wynikami o dobrych mężów katolików, szczęśliwe rodziny i przyjaciół. Błogosławieństwo boże dla całej rodziny, dary i owoce Ducha Świętego oraz zdrowie,

 288. sw. Teresko,

  prosze Cie wyslanie mnie do pracy gdzie beda mili ludzie, dobra atmosfera, wyrozumialy szef, bezstresowej, gdzie bede chetnie pracowac i dobrze sie czuc, bede lubiala moje obowiazki i bede dlugo pracowac, z mozliwoscia pracy zdalnej, do ktorej chetnie bede chodzic codziennie, gdzie bede doceniana i dzieki ktorej bede mogla zarobic na moje potrzeby.

 289. św Teresko,

  proszę o uwolnienie od skutków pewnej zlej wspólnoty i jego charyzmatycznego przywodce bo skutki sa fatalne.

 290. Św Teresko proszę o to żeby mój ślub był kameralny, nie pompowy i żebym wyszła za mąż z miłości a mój mąż żeby był moim najlepszym przyjacielem.

 291. Sw Teresko proszę postaw na drodze życiowej Ali wartościowego wierzącego kawalera ,o dobrego meza Ali ,o zalozenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym ,odpowiedzialnym katolikiem oraz o zdrowie,zgodę,opiekę Maryji i sw Teresy,bezpieczeństwo , Boże blogoslawienstwo, swiatlosc i dary Ducha świętego i potrzebne laski Ali ,Joli,Krzyska,Agaty, Teresy Daniela ,Stefani ,Dominiki

 292. O dobrego meza Ali oraz o zdrowie,zgodę,opiekę Sw Teresy,Boże blogoslawienstwo,bezpieczeństwo,swiatlosc i dary Ducha świętego i potrzebne laski Ali i jej rodzinie,Agaty

  1. Św Tereniu proszę Cię o zdrowie dla mnie, wiarę i miłość do bliżniego, abym słowem ani czynem Go nie obraził a swoją postawą wspierany przez Ciebie Tereniu mógł innych przyciągać do Boga,

 293. sainte Therese, je te prie, aide-moi, je semble detester ma mere, mon voisin et ma vie. Je ne vois pas de sens, je voudrais partir loin, aide moi d’etre independente ou mourir immediatement. Personne ne me comprend.

 294. Pomóż mi, proszę…
  Sama nie dam sobie rady….
  Wyrwać się tego bagna moich słabości i grzechów…
  Żyć swoim życiem, nie marnując czasu, nie uciekając w seriale, w marzenia…
  Walczyć o siebie, o coraz lepszą wersję siebie….
  Pomóż mi proszę wrócić do Boga…

 295. Proszę o powrót do zdrowia i pełni sił. O niezależność od innych. O spokój i miłość we mnie i wokół mnie.

 296. P Jezu Maryjo za wstawienictwem aniolow archaniolow wszystkich swietych prosze o odciecie zla od nas, przeciecie wiezow zla ,wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego.Dla syna o pamiec,zdrowie kregoslupa i nogi, o pomyslne ukonczenie roku szkolnego

 297. Św. Teresko gorąco proszę w intencji uratowania małżeństwa Wioletty i Ryszarda oraz o nawrócenia i uzdrowienia Ryszarda oraz uzdrowienie dla Wioletty.

 298. św. Teresko, proszę Cię, żeby nastąpiła poprawa w moim zdrowiu, bo już dłużej tak nie mogę, bardzo źle się czuję i nic się nie poprawia. Strasznie mi niedobrze. Proszę wstaw się za mną.

 299. Bardzo proszę o modlitwę o zdrowie dla mojego męża Jarosława cierpiącego na chorobę nowotworową. Stan ciężki. Jezu ufam Tobie!

 300. Proszę o modlitwę za duszę Agnieszki Lis.Zmarła miała 45 odeszła w dniu 19.01.2018r.Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie,
  a światłość wiekuista niechaj jej świeci.
  Niech odpoczywa w pokoju.
  Amen.

 301. św. Teresko, proszę Cię, zebym wygrala ze złem, ktore mnie trapi i zeby cale zlo odeszlo oraz zebym ujrzala światelko w tym tunelu.

 302. sw Teresko, prosze zebym powrocila do pelni sił i zebym mogla pracowac. W chwili obecnej czuje sie jeszcze slabo. prosze o zdrowie z calych sil.

 303. św Teresko, proszę Cię, żeby opuściło całe zło, które nie pochodzi od Ducha Św, zebym nie odczuwała juz nudności i zebym poczula sie dobrze na ciele i duszy.

 304. Bardzo proszę o modlitwę o zdrowie dla mojego męża Jarosława, który cierpi na chorobę nowotworową. Stan ciężki. Jezu ufam Tobie!

 305. sw. Teresko, proszę Cię o zdrowie dla mnie i brata, proszę dopomóż bo już nie wiem co robić tak się źle czujemy!

 306. św. Tereniu , ja nie zawsze jestem pokorny , nawet buntuje się często Bogu i obrażam go.
  Po prostu , jestem w sytuacji bez wyjścia , czekam żeby mi odpisała znajoma ,jak by znalazła czas, ponieważ mam ważna do niej sprawę. Mogę ja mieć z 2 strony kłopoty, jestem w sytułacji bez wyjścia. Proszę ciebie ŚW Tereso , abyś mogła mi pomóc w mojej sytułacji ,abym miał możliwość kontaktu ,jak to było za czasów Liceum. Bardzo bym chciał spędzić Święta Wielkanocne bez tego problemu, proszę zrób coś aby Bóg spełnij moją ważną prośbę.

 307. Św Teresko proszę Cię żeby mój tato miał dużo klientów i żeby mu się dobrze rozwijał sklep. I żeby przestał narzekać.

 308. Św Teresko proszę Cię żeby wyprostowaly się moje życiowe drogi. Proszę o wyleczenie układu pokarmowego i naprawienie szkody przez lekarza ortodonta który skrzywil mi zeby.

 309. św. Tereniu,

  Proszę Cię dopomóż w walce ze złem, żeby odeszło na zawsze i nie miało do mnie dostępu. Proszę o POMOC.

 310. sainte Therese,

  je te prie de laisser tranquille Pierre R. qui est tombeux amoureux de moi. Il est seulement un pauvre homme. Je te prie de ne plus sentir de la haine envers cette personne. je te prie de s’occuper de lui.

 311. sainte Therese, je te prie de s’occuper de Pierre. Que Dieu le mette en justice comme il le deserve, que sa femme le denonce.

 312. św. Tereniu, zaopiekuj się mną i spraw żebym była bezpieczna zarówno w świecie wirtualnym jak i w świecie realnym. Spraw żeby moje uwolnienie sprawnie przebiegało i żeby osoby niebezpieczne i niepowołane nie miały dostępu do mojego życia prywatnego. Proszę, żeby Łukasz nie zdradził mojej tajemnicy a moje akta żeby były chronione i nigdy nie zostały ujawnione osobom postronnym. Proszę, chroń mnie od wścibskości i niezdrowej ciekawości.

 313. sw. Tereniu, proszę Cię, żebym wygrała walkę z siłami ciemności i żebym ujrzała światło. Prosze dopomoż.

 314. sw. Teresko, proszę Cię trzymaj mnie z daleka od przyjazni, ktore sa dla mnie niekorzystne. Prosze o zdrowie i zeby Lukasz sie o mnie nie martwil.

 315. Bardzo proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia dla mojego męża Jarosława cierpiącego na chorobę nowotworową. Jezu ufam Tobie!

 316. św. Tereniu,

  proszę żebym dobrze wyszla za maz i zebym byla szczesliwa z moim przyszlym mezem, zeby byl dla mnie czuły, troskliwy i zeby mną sie dobrze opiekował. I zebysmy byli razem szczesliwi.

 317. sw. Tereniu,

  Proszę Cię o opiekę, żeby duch, który mnie męczy odszedł i żebym zaznała spokoju.
  DZIEKUJE

 318. sainte Therese, je te prie que les mauvais delits de Pierre soient connus a tout le monde, que sa femme reagisse immediatement.

 319. O zdrowie zgodę bezpieczeństwo opiekę sw Tereski Boże blogoslawienstwo swiatlosc i dary Ducha,świętego i potrzebne laski Ali i jej rodzinie Agatce oraz postaw na,drodze,życiowej Ali katolika dobrego kawalera kandydata na meza odpowiedzialnego rzetelnego meza żeby Ala miala

 320. sw Teresko , prosze zeby zle czyny Piotra wyszly na jaw i zeby policja zainteresowala sie jego osoba, zeby nic nikomu zlego juz nie zrobil.

 321. O zalozenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym odpowiedzialnym rzetelnym katolikiem oraz o zdrowie zgode opieke Sw Teresy i Matki Bozej bezpieczeństwo Boze blogoslawienstwo swiatlosc i dary Ducha swietego i potrzebne laski Ali i jej rodzinie Agacie Teresie Stefani Danielowi Dominice

 322. sainte Therese, je te dis, je te promest que je boirai peu d’alcool si l’esprit qui est dans moi m’indiue ce que je devrais faire, je te supplie, je voudrais que cela disparaisse.

 323. sw. Teresko, proszę Cię, żeby Piotr wyznał co zrobił, żeby go sumienie poruszyło i żeby żałował co zrobił. Proszę, żeby to się stało w najbliższym czasie i żeby nastał pokój we mnie.

 324. Św Teresko w moim marzeniem jest zwiedzić takie miejsca jak Liban, Portugalia, Hiszpania, Szkocja. Proszę pomóż mi w tym moim marzeniu. Dziekuje

 325. O poznanie wartościowego wierzącego kawalera o zalozenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym odpowiedzialnym katolikiem oraz o zdrowie zgodę opiekę Sw Teresy bezpieczenstwo Boże blogoslawienstwo i potrzebne laski Ali i jej rodziny

 326. Św. Teresko , proszę wypraszaj u Pana Naszego łaskę zdrowia psychicznego i fizycznego dla mojego syna Kacpra. Oby nie ulegał złym mocom skłaniającym go do uzależnień, lenistwa i nieposłuszeństwa.

 327. O zalozenie szczesliwej rodziny Ali z dobrym odpowiedzialnym katolikiem oraz o zdrowie zgodę opiekę sw Teresy Boże blogoslawienstwo swiatlosc i dary Ducha Świętego bezpieczenstwo i potrzebne laski Ali i jej rodzinie

 328. P Jezu Maryjo za wstawienictwem sw Teresy sw Jozefa prosze o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego

 329. o załatwienie ważnych dla mnie spraw rozwiązanie problemów o zdrowie w mojej rodzinie i w innych intencjach

 330. Święta Tereso,
  proszę opiekuj się moją rodziną, wypraszaj u Boga dla nas łaskę zdrowia, pokoju, miłości i pomoc w nauce dla moich synów: Michała i Kacpra…
  A dla mojego męża śp. Janusza oraz dla dusz w czyśćcu cierpiących uproś łaskę wiecznego zbawienia…

 331. Św. Teresko uproś u dobrego Boga łaskę uzdrowienia i ulgi w cierpieniu dla Ojca Nikoli ze Zgromadzenia Ojców Monfortanów.

 332. Święta Teresko proszę Cię bym nigdy już nie czuła się tak bardzo samotna jak teraz i miała swojego przyjaciela od życia , który mnie jużytkownika nigdy nie opuści.

 333. Szczęść Boże.
  Proszę o modlitwę mojego sakramentu małżeństwa uwolnienia zdejmując przekleństwo wszelki diabelski wpływ aby odeszły od mojego męża Leszka żyjącego w cudzołóstwie oraz o szczęśliwy los dla naszych synów i córek abyśmy uzyskali mieszkanie.

 334. Prośby-intencje za:
  1/ Martę – o odkochanie się z miłości do rozwiedzionego Adama, aby Adam powrócił do rodziny, aby Marta nigdy już nie zakochała się w żadnym rozwiedzionym ani żonatym mężczyźnie. Proszę dla niej o katolickiego, pracowitego, stanu wolnego lekarza za sakramentalnego męża, którzy wzajemnie się pokochają i będą budować wspaniałą więź. Błagam również o wszystkie spisy stażów, szkoleń, kursów i procedur, aby w ustawowym terminie mogła zakończyć rezydenturę i zdać pomyślnie egzamin państwowy. Proszę o opiekę Matki Bożej przy wszystkich procedurach, wtedy będą perfekcyjne a dzieci będą otrzymywały 10 punktów. Błagam, aby nigdy nie została wzywana przed sądy z tytułu wadliwych diagnoz, złych procedur oraz złej kondycji urodzonych dzieci. Błagam o uzdrowienie jej częstych bólów głowy, ślepego oka, wadliwego zgryzu, kręgosłupa, alabastrowe stopy i dłonie, przemieniany materii, złego krążenia, gulgotania w przełyku, daj silne nerwy i psychikę, uleczenie choroby rajnolda. Proszę o dom podobny do Ani z kuchnią na styl Nowej Soli, wybicie wrzosowe, zabudowana lodówka, piwnica, górny korytarz. Proszę o dobrą pamięć i dary ducha świętego.

  2/ Ani- za zrozumienie tego, co mąż jej czynił w stosunku dla mnie, że to, co mówiłam, to wszystko prawda, o nowego prezesa, cudowną atmosferę w pracy, o uzdrowienia bólu głowy, kręgosłupa, układu krążenia, przemiany materii, daj silne nerwy i psychikę, dobry cukier i cholesterol, proszę o lepszą sytuację finansową. Błagam o dzieci, które przynoszą dobro Bogu i ludziom, a więc mnie. Proszę o dobrą pamięć i dary ducha świętego.

  3/ Krzysia i pozostałych wnuków – proszę o łaskę pracowitości, a nie jak dotąd lenistwa, proszę o wczesne i chętne wstawanie, robienie porządku w swoich plecakach, pokojach, zauważanie tego, że mamie trzeba pomóc coś bez pokazywania tego, co w konkretnej chwili, oszczędność, bez wymyślania kolejnych nie zawsze potrzebnych zakupów, o łaskę chętnego i efektywnego zdobywania wiedzy, która jest człowiekowi niezbędna, aby nie być nieokrzesanym egoistą. Proszę o grzeczność, posłuszeństwo, inteligencję, dobry przykład dla rodzeństwa i innych, uzdrowienie alergii i wszystkiego tego co Panie zechcesz zesłać jako uzdrowienie i pomoc. Proszę o dobrą pamięć i dary ducha świętego oraz o wszystkojedzenie.

  4/ Danka S – uzdrowienie wzroku, aby nie powstała jaskra, kręgosłupa, stawów, stóp, dłoni, układ przemiany materii i wydalniczy, trzymanie moczu, uzdrowienie układu krążenie , proszę o silne nerwy i psychikę, bardzo dobry słuch, proszę o uleczenie chrapania i alergii, osteoporozy. Proszę o dobrą pamięć i dary ducha świętego. Lepszą sytuację finansową, o korzystne sprzedanie gospodarstwa.

  5/ Danka N – proszę o uzdrowienie kręgosłupa /po rozszczepie kręgosłupa/, układu nerwowego, pomoc w otrzymaniu właściwego mieszkania i w rozwiązaniu trudnej sytuacji kredytowej-zobowiązania na niej ciążące a także o lepszą sytuację finansową.

  6/ Dla Bartka, aby znowu razem z żoną i dziećmi byli razem. Ulecz jego depresję z tego tytułu. Uczyń to Panie, ponieważ jest bardzo smutny i widzę, jak bardzo błaga Cię Panie. Ulituj się nad nimi.

  7/ Dla p. Bartka lekarza o uratowanie małżeństwa. Straszne zachowania żony, przerażenia 3 małych dzieci, po prostu koszmar.

 335. Św Tereso Błagam Cię o miłość Daniela do mnie , żeby mnie kochał całym sercem nie zostawił mnie i się ze mną ożenił. Prosi Ania

 336. Sw Teresko proszę usuń wszelkie przeszkody do zalozenia rodziny Ali o poznanie wartościowych wierzących kawalerów Ali i Agacie o zalozenie im szczęśliwych rodzin z dobrymi odpowiedzialnymi rzetelnymi kawalerami Ulżyj w cierpieniu Agaty Ali Teresy Stefci Pomoz wytrwać im w modlitwie chorobie żeby nie poglebiala sie u nich O uzdrowienie Ali z depresji fobi leków nerwicy natręctw Ulecz Sw Teresko pamięć Ali z glebokich zranień o znalezienie Ali dobrej normalnej pracy stażu uczciwego pracodawcę jej

  1. Święta Teresko , proszę Cię o szczęśliwą obronę pracy inżynierskiej syna, żeby sie nie denerwował i dał rade. Żeby komisja mu sprzyjała i dostał łatwe pytania. Bóg zapłać.

 337. Proszę o modlitwę za Daniela o zgodę i wielką wzajemną miłość dla nas na zawsze i to co mi obiecał żeby dotrzymał słowa i mnie poślubił

 338. Proszę o Modlitwę w intencji owoców formacji dla wstawienników w Otorowie 13-14 stycznia 2018 ochronę św. Michała Archanioła dla uczestników, organizatorów i ich rodzin by Maryja okryła ich swoim płaszczem. Z Panem Bogiem

 339. Z serca proszę o modlitwę wstawiennicza o nawrócenie dla męża, o jego powrót do Rodziny, o dar prawdziwej miłości i przebaczenia dla mojego małżeństwa – o Błogosławieństwo i Światło Ducha Świętego. Jak również o przebaczenie dla jego kochanki i Błogosławieństwo dla niej i jej rodziny

  1. Proszę o modlitwę za wstawiennictwem Sw .Teresy o cud trwałego uzdrowienia z nowotwora Pauliny ,o szczęśliwe leczenie i łaski potrzebne dla niej i całej rodzinie ,oraz za lekarzy i osoby które będą miały wpływ na jej leczenie o mądrość dla nich i skuteczność leczenia.

   1. Proszę o modlitwę w intencji córek aby żyły według ewangelii i obronę ich przed wszelkimi pokusami i złem. O dobry wybór szkoły i studiów i ukończenie z dobrymi wynikami o dobrych mężów katolików, szczęśliwe rodziny i przyjaciół. Błogosławieństwo boże dla całej rodziny, dary i owoce Ducha Świętego oraz zdrowie,

 340. 1/ Martę – o odkochanie się z miłości do rozwiedzionego Adama, aby Adam powrócił do rodziny, aby Marta nigdy już nie zakochała się w żadnym rozwiedzionym ani żonatym mężczyźnie. Proszę dla niej o katolickiego, pracowitego, stanu wolnego lekarza za sakramentalnego męża, którzy wzajemnie się pokochają i będą budować wspaniałą więź. Błagam również o wszystkie spisy stażów, szkoleń, kursów i procedur, aby w ustawowym terminie mogła zakończyć rezydenturę i zdać pomyślnie egzamin państwowy. Proszę o opiekę Matki Bożej przy wszystkich procedurach, wtedy będą perfekcyjne a dzieci będą otrzymywały 10 punktów. Błagam, aby nigdy nie została wzywana przed sądy z tytułu wadliwych diagnoz, złych procedur oraz złej kondycji urodzonych dzieci. Błagam o uzdrowienie jej częstych bólów głowy, ślepego oka, wadliwego zgryzu, kręgosłupa, alabastrowe stopy i dłonie, przemieniany materii, złego krążenia, gulgotania w przełyku, daj silne nerwy i psychikę. Proszę o dom podobny do Ani z kuchnią na styl Nowej Soli, wybicie wrzosowe, zabudowana lodówka, piwnica, górny korytarz. Proszę o dobrą pamięć i dary ducha świętego.

  2/ Ani- za zrozumienie tego, co mąż jej czynił w stosunku dla mnie, że to, co mówiłam, to wszystko prawda, o nowego prezesa, cudowną atmosferę w pracy, o uzdrowienia bólu głowy, kręgosłupa, układu krążenia, przemiany materii, daj silne nerwy i psychikę, dobry cukier i cholesterol, proszę o lepszą sytuację finansową. Błagam o dzieci, które przynoszą dobro Bogu i ludziom, a więc mnie. Proszę o dobrą pamięć i dary ducha świętego.

  3/ Krzysia i pozostałych wnuków – proszę o łaskę pracowitości, a nie jak dotąd lenistwa, proszę o wczesne i chętne wstawanie, robienie porządku w swoich plecakach, pokojach, zauważanie tego, że mamie trzeba pomóc coś bez pokazywania tego, co w konkretnej chwili, oszczędność, bez wymyślania kolejnych nie zawsze potrzebnych zakupów, o łaskę chętnego i efektywnego zdobywania wiedzy, która jest człowiekowi niezbędna, aby nie być nieokrzesanym egoistą. Proszę o grzeczność, posłuszeństwo, inteligencję, dobry przykład dla rodzeństwa i innych, uzdrowienie alergii i wszystkiego tego co Panie zechcesz zesłać jajko uzdrowienie i pomoc. Proszę o dobrą pamięć i dary ducha świętego.

  4/ Danka S – uzdrowienie wzroku, aby nie powstała jaskra, kręgosłupa, stawów, stóp, dłoni, układ przemiany materii i wydalniczy, trzymanie moczu, uzdrowienie układu krążenie , proszę o silne nerwy i psychikę, bardzo dobry słuch, proszę o uleczenie chrapania i alergii, osteoporozy. Proszę o dobrą pamięć i dary ducha świętego. Lepszą sytuację finansową, o korzystne sprzedanie gospodarstwa.

  5/ Danka N – proszę o uzdrowienie kręgosłupa /po rozszczepie kręgosłupa/, układu nerwowego, pomoc w otrzymaniu właściwego mieszkania i w rozwiązaniu trudnej sytuacji kredytowej-zobowiązania na niej ciążące a także o lepszą sytuację finansową.

  6/ Dla Bartka, aby znowu razem z żoną i dziećmi byli razem. Uczyń to Panie, ponieważ jest bardzo smutny i widzę, jak bardzo błaga Cię Panie. Ulituj się nad nimi.

  7/ Dla p. Bartka lekarza o uratowanie małżeństwa. Straszne zachowania żony, przerażenia 3 małych dzieci, po prostu koszmar.

 341. Sw Teresko od Dzieciatka Jezus proszę usuń wszelkie przeszkody do zalozenia rodziny Ali o zalozenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym odpowiedzialnym czlowiekiem oraz o zdrowie zgodę przemianę Opiekę sw Teresy Boże blogoslawienstwo bezpieczeństwo dobry spokojny rok 2018 swiatlosc i dary Ducha świętego i potrzebne laski Ali Joli Krzyska Agaty Teresy Daniela Stefani

 342. św. Teresko, proszę Cię, żebym ,miała chęć do życia i czuła się dobrze, żeby mi się chciało rozwijać i żebym czuła się dobrze, żeby negatywne wydarzenia z mojego życia zniknęły i żebym znalazła odpowiednią pracę.

 343. proszę o łaskę nawrócenia dla mojej rodziny, o łaskę generalnej spowiedzi dla nich i wierzących ludzi na ich drodze.

 344. Sw Teresko proszę Cię o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii a dla córki Justyny dobrego człowieka na męża prosi mama

 345. św. Teresko, proszę w tym Nowym Roku 2018 o łaskę zdrowia, żeby mnie głowa nie bolała i nie było mi niedobrze, żebym mogła wreszcie uprawiać sport i czuć się dobrze, żebym mogła chodzić na długie spacery bez uczucia zmęczenia, żebym mogła pracować. Najważniejsze jest jednak zdrowie. dziękuje

 346. św. Teresko, proszę Cię, żeby koleżanka wyszła dobrze za mąż u znalazła odpowiedniego kandydata na męża i założyła rodzinę.

 347. Dzieciatko Jezus prosze pomoz mi odnalezc cel ,radosc ,nadzieje î wiare.Postaw na mojej drodze zycia dobrych ludzi bym mogla wyrwac sie z wieloletniej izolacji jaka przezywam na emigracji.Prosze Jezusie zmien serce ,myslenie î postepowanie mojego meza w stosunku do mnie.Moje uczucia do niego wygasly.Niech maz bedzie podpora dla mnie i Niech bedzie szczery ze mna î mniej egoistycznym.Niech podejmuje dobre decyzje dla nas ,niech wezmie sie do pracy î niech przestanie sie ciagle rozczulac nad soba.

 348. Sw Tereso usuń wszelkie przeszkody do zalozenia rodziny Ali o poznanie wartościowego wierzącego kawalera o zalozenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym odpowiedzialnym rzetelnym katolikiem oraz zdrowie zgodę przemianę opiekę sw Tereski Boże blogoslawienstwa Swiatlosc i dary Ducha Świętego wyjście z problemów dobrych ludzi i wszelkie potrzebne laski Ali Joli Krzyska Agaty Teresy Daniela Stefani ks Kazimierza ks Stanislawa ks Tomasza i s Eugeni sily w posludze bliźnim im

 349. Św. Teresko proszę Cię o zdrowie i łaskę nawrócenia dla syna, proszę o uzdrowienie z choroby dla mnie i zdrowie i wyzwolenie z nałogów dla męża.Św. Teresko proszę uproś dla nas te łaski u Pana Jezusa

 350. Św Tereso od dzieciątka prosze uzdrow mnie z chorob pomóż mi aby sprawa rozwiązała się dobrze o przebaczenie Elżbiety o Boże Blogoslawienstwo

 351. Święta Teresko dziękuję Ci za lekcje pokory i miłości. Proszę wyproś łaskę nawrócenia dla Patryka i uratowania małżeństwa Krzyśka i Grażyny;a mnie naucz szczerej modlitwy.

 352. św. Teresko, je te prie que l’union europeenne soit detruite et que la pologne ne soit pas son membre, je te prie aussi que les communistes disparaissent du monde.

 353. św. Teresko, proszę o uwolnienie od skutków mszy charyzmatycznych odprawianych przez ojca Daniela, od ciężkości i od wszystkich dziwów niebezpiecznych dziwów tego charyzmatyka.

 354. O trwałe uzdrowienie na duszy i ciele ze wszystkich chorób, o wyrzucenie wypartych wspomnień, o dobrą pracę, o dobrego męża gdy dojrzeję, o Błogosławieństwo moich dwóch mieszkań jakby należały do Boga, o wsparcie finansowe, o to bym znów chętnie się ładnie ubierała i malowała jak za dawnych lat, za sąsiadkę w jej trudnych sprawach rodzinnych, finansowych i prawnych o szczęśliwy finał.

 355. Sw Teresko dziekuje za otrzymane laski i proszę o opiekę sw Tereski Zdrowie zgodę przemianę Boże blogoslawienstwo madre decyzje bezpieczeństwo Swiatlosc i dary Ducha świętego spokojne przeżycie swiat Bożego Narodzenia Dobry spokojny rok 2018 dobrych ludzi nadzieje na lepsze jutro wyjście z problemów sily w ich pokonywaniu pogodzenie sie z wola Boza Pozytywne zalatwienie trudnych spraw znanych Bogu Dla Joli Krzyska Ali Agaty Teresy Daniela Stefani ks Kazimierza Ks Stasia i Ks Tomasza i s zakonnej Eugenii sily w posludze bliźnich im

 356. Sw Teresko prosze o nawrócenie opamietanie Krzyska zmianę jego postepowania wzgledem rodziny o checi do pracy Krzyśkowi o lad spokoj dobro W naszym domu o regularna spowiedź i Eucharystie Dla Krzyska

 357. Sw Teresko proszę o madrosc dla lekarzy duszy Ali dobre spędzanie czasu oraz szczera przyjaźń Ali z pewna osoba by trwala na zawsze i nic ani nikt tego nie rozlaczyl

 358. Sw Teresko prosze o powrot do zdrowia Agatki Madrosc i skonczenie studiów Agatce O ulge w jej cierpieniu i wytrwalosc w modlitwie chorobie zeby nie poglebiala sie u niej oraz o obrone doktoratu Danielowi i pomyslnosc w pracy Danielowi

 359. Sw Teresko prosze usun wszelkie przeszkody do zalozenia rodziny Ali o poznanie wartodciowego wierzacego kawalera o zalozenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym odpowiedzialnym rzetelnym katolikiem O uzdrowienie Ali z depresji fobii lekow nerwicy natrectw Ulecz pamiec Ali z glebokich zranien O znalezienie dobrej normalnej pracy stazu Ali uczciwego pracodawcę dla niej Ulżyj sw Teresko w cierpieniu Ali Pomoz wytrwac w modlitwie chorobie Ali zeby nie poglebiala sie u niej

 360. sainte Therese, j’ai des soupcons envers mon voisin qu’il est assasssin. Je t’en prie, si c’est vrai, qu’il confesse ce qu’il a fait a la police.

 361. Św. Tereso spraw abym dojrzał do pełni wiary, abym pojął jej sedno i nie żył w ciągłej rozpaczy, że kiedyś życie się skończy, moje lub osób mi bardzo bliskich.

 362. Damian

  Proszę o modlitwę za mnie,aby znikł stan zapalny ogólny w moim organizmie.o uzdrowienie mnie,o uwolnienie mnie,o oczyszczenie mnie,o dary duch świętego dla mnie,o odblokowanie mnie

  Bóg zapłać za modlitwę..

  Damian

  Proszę o modlitwę za mojego psa dobermana zefa,O uzdrowienie i uwolnienie mojego psa dobermana Zefa chorego na nowotwór Kości,

  Bóg zapłać za modlitwę.

 363. Serdecznie proszę o modlitwę w intencji,aby sytuacja w pracy dobrze się układała oraz o wszelkie potrzebne łaski w nadchodzącym roku.

 364. P Jezu Maryjo za wstawienictwem wszystkich sw
  prosze o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego

 365. sainte Therese, je me sens parfois comme nue et laissee decouverte. Je te prie, rends-moi la securite et une pleine sante. pie pour moi.

 366. Proszę Boga przez św. Teresę o wszelkie łaski dla kadry profesorskiej/wykładowczej na UAM, a szczególnie dla kadry Ukrainistyki. Proszę aby Bóg zsyłał na nich potrzebne łaski oraz aby Duch Święty oświecał ich umysły i sumienia.

 367. sainte Therese, je te prie, que mes affaires intimes ne soient pas montrees a tout le monde, que je reste tranquille et que cette chose abominable soit oubliee et effcee de mon memoire.

 368. sainte Therese, je te prie de revenir en pleine sante et de pouvoir travailler et touver un bon travail. Je te prie de trouver un bon homme pour moi. Tiens moi de loin de mauvais hommes.

  merci

 369. Święta Teresko ,proszę Cię o wstawiennictwo ,modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża , syna i synowej i całej jej rodziny .Przestali chodzić do wróżek i zaufali BOGU .

 370. sainte Therese, je t’en prie, donne moi un signe si Pierre est converti. S inon, je te prie, que les autres victimes se retrouvent et qu’elles confessent tout.
  Merci

 371. św.Teresko błagam Cię o pomoc aby nasz sąsiad Jurek który jest ciężko chory w tej chorobie nawrócił się i poprosił o księdza TY wszystko wiesz o nim proszę ratuj jego duszę natchnij go i jego małżonkę boskimi myślami…

 372. Prosze o modlitwe o uzdrowienie mojego małżeństwa ze zdrady i nienawisci. o dar miłości i przebaczenia.o ukojenie dla naszych dusz i uzyskanie wspolnego szczescia.

 373. P Jezu Maryjo za wstawienictwem wszystkich swietych
  prosze o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego

 374. św. Teresko, proszę Cię, żeby Aleksander i Piotr nie zlączyli się sakramentem małżeństwa z żadną kobietą, ponieważ są zły ludźmi. Proszę o ochronę przed nimi każdą kobietę na świecie. Proszę również, żeby Ewa zrozumiała swoje złe zachowanie.

 375. św Teresko, proszę, żeby żona odeszła od Piotra, jeśli ją notorycznie zdradza a żyją w konkubinacie, żeby Anna ułożyła sobie życie z lepszym mężczyzną i proszę, żeby Piotr zrozumiał wszystkie swoje błędy i grzeszne życie.

 376. św, Teresko, proszę Cię, żeby sąsiad odpowiedział w sądzie jeśli jest winien o to co go podejrzewam. Jeśli jest niewinien, niech zazna spokoju. I dusza tej kobiety.

 377. KU CZCI CHRYSTUSA KRÓLA PRZEZ NIEPOKALANE SERCE MARYI
  w intencji MAGDALENY I PIOTRA SZWEBLIK
  Z PODZIĘKOWANIEM ZA 7 LAT MAŁZEŃSTWA i za dzieci MAKSYMILIANA
  i IZABELĘ,
  Z prośbą o ŁASKĘ DZIAŁANIA DUCHA ŚW. przez MOC SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA w CAŁEJ RODZINIE . Sw. Teresko dotknij nerek Piotra uzdrów je aby mógł wrócić do pracy, dotknij oczu , uszu i myśli Magdaleny i Piotra, naucz Izabelkę mówić , Maksia uwolnij od ducha niejedzenia i niepokoju, rodzinę całą uwolnij od więzów z mediami.

 378. o znalezienie godnej pracy dla Izy, o potrzebne dary, łaski i światło Ducha Świętego na każdy dzień dla Izy, Agnieszki, Rafała, o. Augustyna, o. Leszka, o. Yaacouba, o. Dobromiła, ks Arka, ks Jacka, ks Piotra, br Savio, o ochronę przed złym duchem i jego zasadzkami a także uzdrowienie i nawrócenie serca Marii.

 379. św Teresko,

  proszę Cię o to, żebym przestała się przejmować nadmiernie opinią innych ludzi o mnie, proszę, żeby moje życie duchowe zostało docenione. Proszę, źeby osoby, które mnie zraniły w życiu, żeby zrozumiały swoje błędy i się nawróciły. Proszę Boga miłosiernego żeby okazał im swoje Miłosierdzie a ja,żebym została doceniona za moje wszystkie wysiłki przez Najwyższy majestat.

 380. św. Teresko, proszę o uwolnienie od wszelkiego zła, które jeszcze trzyma mnie w swojej niewoli. Proszę, żeby każdy zły duch, który podaje się za dobrego opuścił mnie na zawsze. Proszę o to żeby ciemność odeszła całkowicie z mojego życia i żeby pojawiła się znowu jasność, wolność i radość. Proszę , żeby duchy ciemności odeszły a w ich miejsce przyszedł Duch Św i oczyścił mnie z wszelkiego grzechu, zła i przywiązania do grzechu. Przepraszam za moje wszystkie grzechy.

 381. Matko Boża, przez wstawiennictwo Św. Tereski, proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, grzechu; oczyszczenie serc, uzdrowienie z bardzo poważnych chorób oraz Dary i Owoce Ducha Świętego dla Martyny i jej bliskich. Dziękuję za Waszą opiekę nad moją rodziną.

 382. O usuniecie wszelkich przeszkod do zalozenia rodziny Ali o zalozenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym czlowiekiem oraz o zdrowie i potrzebne laski Ali Joli Krzyska Agaty Teresy Daniela Stefani

 383. Św, Tereniu dziękuję za wszelki łaski. proszę o dar światła miłości do bliżniego i by to światło promieniowało na innych moich Braci . Kocham Cię Tereniu

 384. sainte Therese, je t’en prie, je voudrais que mon voisin soit puni pour ce qu’il a fait de mauvais jusqu’a la, que la justice celeste le domine.

 385. sainte Therese, je t’en prie, trouve-moi un bon mari, mets-moi de distance avec de mauvais hommes. Je voudrais mettre de jolies robes et aller au travail que j’aime.

 386. Proszę o modlitwę za pośrednictwem św. Tereski od dzieciątka Jezus w intencji mojego związku z Ramim Noel Azis Hana. Proszę o uratowanie tego związku i o światło Prawdy w tej relacji. Bóg zapłać!

 387. P Jezu Maryjo za wstawienictwem sw Teresy prosze o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego

 388. Święta Teresko proszę o wstawiennictwo w intencji zmarłych z mojej rodziny oraz za dusze opuszczone. Jeśli Bóg pozwoli proszę o ratunek dla mojej rodziny – uwolnienie z mocy zła i nawrócenie oddalonych od Boga. Jezu Ty się tym zajmij za wstawiennictwem Św. Tereski przez ręce Maryi.

 389. P Jezu Maryjo za wstawienictwem sw Teresy od dzieciatka Jezus
  prosze o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego

 390. O usuniecie wszelkich przeszkod do zalozenia rodziny Ali o zalozenie szczęśliwej rodziny Ali x dobrym odpowiedzialnym czlowiekiem oraz o zdrowie i potrzebne laski Ali Joli Krzyśkowi Agacie Teresie Danielowi Stefanii

 391. sainte Therese, je t’en prie, trouve-moi un bon travail ou je me sentirai tres bien, aisement. Je t’en prie, protege ma vie intime et privee et trouve moi un bon mari qui v a me respecter et aimer .

  Merci

 392. Święta Teresko, wstawiaj się za moim synem, aby Dary Ducha Świętego były jego udziałem.
  Proszę Cię o dobry i spokojny nadchodzący tydzień dla nas.

  1. Święta Tereska, wyproś dla mnie i dla mojego syna łaski zdrowia i odzyskania sił witalnych, żeby łatwiej nam było sprostać codziennym obowiązkom. Wyproś, aby złe duchy nie przeszkadzały mojemu synowi realizować planów i zamierzeń. Gorąco Cię proszę Święta Teresko pomóż, aby mój syn wyzwolił się z urojeń i bojaźni przed ludźmi.

 393. Św. Tereso, proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, pychy, złości, nieprzebaczenia; zdrowie oraz Dary i Owoce Ducha Świętego dla Tomasza i jego bliskich.Proszę za duszę śp. Wojciecha. Dziękuję Tobie za wiele łask.

 394. św. Teresko, proszę Cię o znalezienie pracy, w której będę bardzo dobrze się czuć, blisko domu, dobrze płatnej z dobrym przełożonym i dobrymi współpracownikami.

  dziekuje

 395. św. Teresko, proszę Cię, żeby Łukasz przestał się o mnie martwić i zachował w tajemnicy to co mu powiedziałam. Proszę ześlij mi jakiegoś dobrego mężczyznę obrońce, który się będzie mną dobrze zajmował, będzie mnie kochał i szanował tak jak twój tato . Proszę o polepszenie relacji z pewną kobietą. Obdarz ją spokojem i miłością a mi prosze znajdź pracę bliżej domu. Proszę opiekuj się moim bratem, żeby się nie stresował i o siłe dla mnie i poczucie bezpieczeństwa.

 396. Św. Tereso , proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, grzechu; oczyszczenie serc, uzdrowienie z wielu chorób, Dary i Owoce Ducha Świętego dla Martyny i jej bliskich. Św. Tereso, dziękuję Tobie za wszystkie wymodlone łaski .

 397. św. Teresko, wyrzekam się wszelkich złych duchów, agresji, chęci zemsty, nienawiści, rozłamu, braku sensu życia, załamania, depresji. Proszę o uzdrowienie, przemianę serca dla Ewy i Adama. o dobre relacje w pracy.

 398. Sw Teresko Dziekuje za otrzymane laski i prosze o usuniecie wszelkich przeszkod do zalozenia rodziny Ali o zalozenie szczesliwej rodziny Ali z dobrym odpowiedzialnym czlowiekiem oraz zdrowie zgode przemiane opieke sw Teresy Boze blogoslawienstwo bezpieczenstwo Swiatlosc i dary Ducha swietego dobrych ludzi pogodzenie sie z wola Boza madre decyzje pozytywne zalatwienie trudnych spraw znanych Bogu nadzieje na lepsze jutro wyjscie z problemow sily w ich pokonywaniu Ali Joli Krzyska Dominiki Agaty Teresy Daniela Stefci

 399. św. Teresko, proszę o znalezienie pracy blisko domu, o pracę, która będę lubić, z dobrymi przełożonymi, dobrymi pracownikami i dobrze płatną.

 400. Jezu wysłuchałes mnie tak wiele razy.. pokornie proszę jeszcze raz.. okaz swoje miłosierdzie.. wiem że jestem człowiekiem grzesznych Ale nie mam już siły cierpieć.. proszę o uzdrowienie relacji z Victorem.. zgodnie z twoją wolą.. o wiadomość od niego.. Panie Ty wszystko możesz.. I powiedziałeś proście a będzie wam dane.. pokornie proszę.. I dziękuję!

 401. św. Teresko, proszę o uwolnienie od złych duchów, które do mnie się przykleiły na Mszach Sw odprawianych przez ojca Daniela z Czatochowy. Wyrzekam się wszelkich powiązań z tym kapłanem, jego działalnością i proszę, żeby to piekło się wreszcie skończyło!!!!!!!!!
  Nie mogę już znieść tego dziedzictwa po tym charyzmtyku, męczę się dzień i noc. Proszę zrób coś. Błagam się, zabierz te piekielne istoty ode mnie!!!!!!!!!!!!!!!

 402. św. Teresko, wyrzekam się wszelkich powiązań z osobami z ezoteryki, wszelkich powiązań seksulanych z przeszłości, wyrzekam się złej znajomości z PR, wyrzekam się bolesnego wydarzenia z przeszłości, wyrzekam się wszelkich praktyk osób z dziedziny ezoteryki i oklutyzmu, bioenergoterapii, wylewania wosku, numerologii, horoskopów, manipulacji i wszelkiego zła. św. Teresko, proszę Cię, wstawiaj się za mną, żebym została oczyszczona a wszelkie zło z mojego życia żeby odeszło na zawsze.

 403. Proszę o modlitwę za mnie ( Anna) i Krzysztofa, aby Pan Bóg dał nam łaskę odnalezienia się na nowo i szansę na budowanie miłości narzeczeńskiej między nami na fundamentach przykazań Bożych.

 404. Kochana Święta Tereso, błagam Cię o pomoc finansową na zakup mieszkania, wiesz, że mam już wybrane… błagam o etat pułkownika dla Z., błagam za naszą relację, otocz nas swoją opieką i deszczem łask, otwórz jego serce na mnie, wlej odwagę, by powiedział córce o mnie, aby rozłąka nas nie rozdzieliła, daj mi proszę jasny znak, dodaj sił…

 405. Sw Tereso prosze o zdrowie zgode bezpieczenstwo swiatlosc I dary Ducha swietego przemiane Boze blogoslawienstwo dobrych ludzi nadzieje na lepsze jutro Opieke sw Teresy wyjscie z problemow sily w ich pokonywaniu dobry spokojny tydzien,pogodzenie sie z wola Boza Pozytywne zalatwienie trudnych spraw znanych Bogu madre decyzje dla Teresy Ali Joli Krzyska Agaty Daniela, Stefanii,ks Stasia ,ks Kazimierza

 406. Sw Teresko prosze o ulge w cierpieniu Ali Ulecz Ali pamiec z glebokich zranien O uzdrowienie Ali z depresji fobii lekow nerwicy natrectw Pomoz wytrwac Ali w modlitwie chorobie zeby nie poglebiala sie

 407. Sw Teresko Dziekuje za otrzymane laski I prosze o usuniecie wszelkich przeszkod do zalozenia rodziny Ali o poznanie wartosciowego wierzacego kawalera zalozenie szczesliwej rodziny Ali z dobrym odpowiedzialnym uczciwym czlowiekiem ,o zmiane postepowania Krzyska wzgledem rodziny ,nawrocenie Krzyska o check jemu do pracy i do regularnej spowiedzi ,o lad spokoj dobro w naszym domu

  1. Święta Teresa proszę ciebie o pomoc w odrzuceniu przeszkody żebym ja i mój narzeczony tomek o znalezienie pracy i żeby moja matka i ojciec przestali mi utrudniać moja drogę życiową

 408. św. Tereso proszę o łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby i dalsze życie dla mnie, pomoc w opiece nad mamą oraz błogosławieństwo wiary na dalsze szczęśliwe i udane życie dla córki.

 409. Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus na wieki wiekow Prosze cie kochana moja biala rozyczko sw Teresko od dzieciatka Jezus dzisiaj 1 pazdziernika o dar uzdrowienia mojej duszy ciala oraz uzdrowienia mojej rodziny .Prosze. Chron nas od zla .Dziekuje. Amen prosze o modlitwe za nas dziekuje amen

 410. P Jezu Maryjo za wstawienictwem sw Teresy prosze o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego

 411. św. Teresko, wyrzekam się wszelkiego zła, pychy, egotyzmu, agresji, wszelkich powiązań ze złym duchem, z jego podstępami, depresji, okultyzmu i ezoterkyi, krytycyzmu, mściwości, nieposłuszeństwa wobec Boga, oskarżania Boga o zło, poczucia winy, rozpamiętywania przeszłości, zaniżania swojego poczucia wartości. Przepraszam za alkoholizm, za grzeszników w mojej rodzinie, za obgadywanie, za złe słowa, za poszukiwanie Boga w niedozwolonych miejscach, za grzechy, które powiązały mnie z innymi ludźmi. Przepraszam za złamanie 1 przykazania, za brak cierpliwości, za moją rodzinę i jej liczne grzechy.