Skrzynka z intencjami

Na tej stronie każdy może zamieścić intencje, w których chce być duchowo wspierany przez inne osoby. Serdecznie wszystkich zachęcamy do zapoznawania się z intencjami i modlitwy. Pamiętajmy jak wielką moc posiada modlitwa. Każdy może pomóc!

Proście, a będzie wam dane… kołaczcie, a otworzę wam (Mt 7,7)

Prosimy o staranne wyrażanie swoich intencji, zgodnych z zasadami interpunkcji i ortografii.

Aby dodać intencję przewiń do dołu stronę – i dodaj nowy komentarz.

581 Comments on “Skrzynka z intencjami”

 1. św Teresko,

  proszę Cię, żeby moje talenty rozwijały się cały czas i żebym została doceniona za te talenty, na które ciężko pracowałam. Proszę o duchowe zdrowie i żeby moje życie prywatne było chronione a pewna delikatna sprawa żeby zakończyła się pozytywnie i żeby dokumenty w tej sprawie nie znalazły się nigdy w niepowołanych rękach.

 2. Święta Teresy proszę Cię o uzdrowienie mojej bratanicy Justyny u której wykryto nieusuwalnego naczyniaka tętniczego.

 3. św Teresko, proszę Cię, żeby intencja Nowenny Pompejańskiej zakończyła się sukcesem.
  Proszę o to, żeby moje ciało i moja dusza zostały oczyszczone z wszelkiego zła od momentu mojego urodzenia aż do chwili obecnej i żebym poczuła wyzwolenie z tego co mnie jeszcze trzyma, z wszelkiej depresji i niemocy, z ciemności.

 4. sw Teresko , proszę Cię o duchową wolność, dla mnie i mojego brata. Proszę w jego intencji, zeby polepszylo mu sie zdrwoie, zwlaszcza psychiczne i duchowe. I zeby sie nie przejmowal.

 5. Proszę o wytrwałość w modlitwie Nowenny pompejańskiej, o ufność, o cierpliwość, o to aby Bóg za wstawiennictwem Maryi z Pompejów wysłuchał prośb, które za noszę do Niego za pośrednictwem Nowenny. Proszę o modlitwę w intencji mnie i Kuby, aby Bóg połączył na nowo nasze serca i drogi życia, abyśmy zaczęli wszystko od nowa, budując miłość, małżeństwo, rodzinę. Aby Kuba nie rezygnował i nie oddalał się, a wręcz przeciwnie aby na nowo otworzył na mnie swoje serce i dał nam szansę wszystko naprawić. Proszę o spotkanie w jak najbliższym czasie, wspólny czas, więź. Bóg zapłać

 6. Święta Teresko, proszę Cię o wstawiennictwo za mną w prośbie o odnowienie w Bogu mojej relacji z Dominikiem oraz łaskę takiej miłości między nami, która wszystko znosi, wszystko przetrzyma i we wszystkim pokłada nadzieję… a także o siły dla mnie na trudny czas między nami.

 7. sw Teresko,

  prosze Cie, zebym w swoim zyciu spotykała ludzi, którzy mnie pozytywnie zaskocza i beda dla mnie inspiracja. Prosze rowniez o uwolnienie od negatywnych skutków duchowych poszukiwań, mnie i mojego brata.

 8. Proszę o modlitwę o uzdrowienie naszego małżeństwa Marty i Bartosza oraz uwolnienie męża od wszelkiego zła i zniewolenia inną kobietą a napełnienie jego serca miłością do żony i pragnieniem realizacji przysięgi małżeńskiej.

 9. św. Tereniu, moja przyjaciółko proszę abyś wypraszała łaski dla Kasi, aby powróciła w rodzinne strony i postaw na jej drodze ponownie Radka. Jezu zajmij się tym

 10. Proszę o modlitwę o zgodę w mojej rodzinie i o rozwiązanie bardzo trudnego problemu sądowego.Bóg Zapłać .Małgorzata

 11. Matko Najswietsza za posrednictwem Sw Teresy prosze Cie o pomyslne rozwiazanie trudnej sytuacji zyciowej w jakiej sie znalazlam z wlasnej winy nie krzywdzac innych i powrot na droge do Ciebie ..Jezusie synu Dawida ulituj sie nade mna….

 12. św Teresko, proszę Cię, żebym dostałą pracę, której tak bardzo potrzebuję i żeby ta praca była moją pasją, proszę, żeby praca mi się bardzo podobała. Proszę już, żeby zło mnie przestało prześladować.

 13. Teresko, polecam Twojej modlitwie siebie i swojego męża oraz wszystkie nasze kłopoty, bolączki i problemy. Dziękuję że jesteś.

 14. sw Teresko, chcialabym zostac artystka i byc kochana przez ludzi. Chcialabym sprawiac radosc ludziom przez moj talent i byc szczesliwa tutaj na ziemii. Chcialbym czuc szczescie i radosc w duszy, i ciemnosc zeby zniknela na zawsze. Chcialabym obudzic sie pewnego dnia i poczuc lekkosc i szczescie.

 15. Proszę o łaskę czystości,zerwania z nałogiem zażywania leków uspokajających i z nałogiem picia kawy ,która mi szkodzi.Mam wiele schorzeń,proszę by Bóg dotknął wszystkie chore miejsca i je uzdrowił.Proszę o cud.

 16. Tereso,oddaję Ci Damiana,w którym się zakochałam,nie jest nam dane być razem,serce mi krwawi.Damian zażywa narkotyki i pije alkohol,zajmij się Nim,zaprowadź do Jezusa,na zawsze niech będzie w zasięgu Twojego wzroku,ufam Tobie jak duchowej Siostrze.Oddaję Ci też moje pogmatwane życie uczuciowe,całe moje serce,bo zbyt długo by wymieniać.Jezu Ty się tym zajmij!

 17. Św Teresko proszę o wsparcie duchowe dla mojej mamy ,przed operacją a dla lekarzy światło i potrzebne łaski . Niech Twoje wstawiennictwo uprosi Naszego Pana Jezusa Chrystusa szybki powrót do zdrowia.

 18. W intencji chłopaka , o którym nie mogę i nie chce zapomnieć…o rozpalanie jego serca do mnie oraz aby dał mi szansę
  Proszę też o to abym zaufała w tym Bogu, nie poddawała się, bo czuję , że nie mogę się poddać

  1. Proszę św.Teresko o łaskę szczerej miłości,wybaczenia i pojednania w rodzinie Sabiny,o wyjście z długów w rodzinie Stanisława,o uzdrowienie z choroby córeczki Rozalki,za zmarłego ojca Antoniego i teściowe Leokadię,o łaskę nawrócenia dla Pawła i Adama,za chorego na nerwicę natręctw syna Dawida,o potrzebne łaski dla Franciszka w dniu jego 5-tych urodzin,o boże błogosławieństwo w pracy dla Mateusza oraz o straż Aniołów w rodzinie Sabiny.

 19. Tereso,oddaję Ci moją grasicę,widmo operacji i wszystko związane z chorobą,lęki,rozpacz,bez dna,komplikacje z tym związane,lekarzy,wybory,całą siebie i wszystkich Których mam w sercu!

 20. Św Teresko proszę Cię o to żeby sprawiedliwość zwyciężyła w moim życiu bo czuje się niesprawiedliwie potraktowana, czuję się niesłusznie atakowana przez zło.

 21. Kochana św. Tereso, dziękuję Ci z całego serca za cud uzdrowienia fizycznego z ciężkiej choroby mojego Ojca, proszę Cię opiekuj się nim i spraw aby dostąpił uzdrowienia duchowego i był w stanie przystąpić do spowiedzi, proszę,żeby nie umarł w grzechach. Dziękuję Ci za znak róży.

 22. Św Teresko bardzo proszę o modlitwę za mojego brata Łukasza i kuzyna Piotra o uwolnienie i uzdrowienie ich z grzechu uprawiania czynów homoseksualnych i bycia w związkach homoseksualnych. Niech Dobry Bóg uwolni ich od tego grzechu i da im łaskę założenia szczęśliwej rodziny z kobietą.

 23. Błagam o modlitwę łaskę uzdrowienia córeczki Nadii Marii K aby podejrzenia choroby genetycznej oraz obniżonego napięcia mięśniowego już nas nie dreczyły aby była zdrowym dzieckiem zarówno fizycznie jak i umysłowo Bóg zapłać

 24. Święta Teresko proszę Cię gorąco o Boże Miłosierdzie i i błogosławieństwo Boże dla mnie i mojej rodziny. Proszę również o potrzebne łaski dla Agnieszki, aby mogła uporządkować swoje życie duchowe.

 25. Święta Tereso proszę Cię o zdrowie w mojej rodzinie dla Ireny, Jana, Eli, Daniela, Przemka, Asi i malutkiej Zuzi oraz dla Sławka żeby nie pił alkoholu.

  1. Proszę o łaskę dziecięcej ufności i przylgnięcia do Boga w problemach duchowych,fizycznych i doczesnych dla Sabiny i Stanisława i ich 10-orga dzieci tj.Mateusza,Dawida,Joanny,Adama,Michała,Pawła,Bernadetty,Anieli,Rozalii i Franusia.

 26. Sw. Teresko, prosze o zdrowie dla mojej mamy Teresy, o szczesliwe poukladanie spraw zawodowych i finansowych oraz o laski potrzebne jej w codziennym zyciu.

 27. św Teresko, proszę Cię o łaskę dobrej spowiedzi z całego mojego życia. Proszę Cię, postaw właściwego mężczyznę na mojej drodze życiowej, z którym będę mogła założyć rodzinę albo z którym będę mogła spędzić resztę życia w szczęściu i zdrowiu.

 28. św Teresko, proszę Cię chroń mnie od oszustów w internecie, i w życiu realnym, od ludzi, którzy chcą mnie oszukać, wykorzystać i od ludzi, którzy mają złe intencje ukryte lub jawne.

 29. Święta Teresko, proszę Cię o wyproszenie u Pana Boga Laski donoszenia ciąży i urodzenia zdrowego dzieciątka dla mojej córki Joasi. Proszę również o zdrowie dla Joasi i szczęśliwe rozwiązanie.

 30. Błagam cię św Teresko wypros mi Boże Miłosierdzie i Boże Błogosławieństwo uzdrowienie i ratunek z beznadzieji chce żyć pełnią życia radować się w Duchu Świętym i czynić wszystko na większą Chwałę królestwa Bożego……

 31. Św Tereska proszę o wyproszenie laski uzdrowienia moich nóg i zrobienia na skroni oraz ochrony nas od fałszywych przyjaciół i wrogów. Św Tereska módl się za mani .Jezu Ufam Tobie.

 32. Sw.Teresko proszę cię o cud całkowitego i trwałego zdrowia dla Paulinki ,oraz łaski potrzebne dla niej i całej rodziny.Opiekuj się nami ,pomagaj nam,daj zdrowie.

 33. Prośba o modlitwę:Mam 34 lata,mam na imię Beata,2 października
  obchodzę urodziny,prosze o modlitwę za mnie o Potrzebne
  łaski,Błogosławieństwo Boże,o opiekę swojego Anioła Stróża i
  Maryii,o Miłość do Pana Boga siebie samej,i bliżnich i o pokorę
  serca,i cud uzdrowienia z zaburzeń chormonalnych.Bóg zapłać za
  modlitwę Beata.

 34. Św. Teresko, proszę wstaw się za mną o zdrowie duchowe, fizyczne i psychiczne, szczególnie o uzdrowienie kolana oraz o siłę i wytrwałość w opiece nad mamą, która w styczniu kończy 100 lat.

 35. Św Tereso błagam o pomoc i modlitwe. Jestem w 5 miesiacu ciazy bardzo mocno zagrozonej. Prosze Boga aby zlitowl sie nad moim dzieciatkiem i pozwolil je nosic pod sercem do bezpiecznego terminu

 36. Św. Teresko, proszę wstaw się za mną o zdrowie, szczególnie kręgosłupa szyjnego oraz o pomyślny przebieg trudnej operacji oka.

 37. Św Teresko proszę Cię żeby łaska męczeństwa została mi przez Boga odebrana. I mojemu bratu. Niech tak się stanie. Amen

 38. Za wstawiennictwem św. Tereski proszę o modlitwę za moje dzieci Tomka i Bartka oraz za męża. Prosimy o boże błogosławieństwo, zdrowie duszy i ciała oraz wszelki potrzebne w ich życiu łaski.
  Bóg zapłać za modlitwe

 39. sw Teresko, prosze Cie, oswiec ludzi, ktory przyczyniaja sie do wojen, zeby te wojny ustaly, zwlaszcza ta w Syrii. Spraw, zeby nienawisc przegrala.

 40. sw Teresko, prosze Cie, zeby odeszly ode mnie mysli, ktore mnie nie budują, zebym doznala wolnosci w duszy i w ciele. Chcialabym byc wolna od wszelkiego zla, zeby to zlo nie mialo do mnie dostepu w zaden sposob.

 41. Proszę o modlitwę za Patrycję. Abyśmy znaleźli ludzi, którzy będą umieli jej pomóc i by tej pomocy nie odrzucała. O uzdrowienie jej duszy i ciała, jeśli taka jest wola Boża.

 42. Św. Tersko proszę o zdrowie i siły dla męża do walki z nadwagą i cukrzycą aby zrzucił zbędne kg i o zdrowe nogi. Proszę aby nasza córka była spokojniejsza abysmy mieli dużo cierpliwosci do jej wychowywania. Proszę o zdrowie dla siebie i o ile to mozliwe o dar potomstwa. Abyśmy raz jeszcze zostali szczęśliwymi rodzicami zdrowego maleństwa. Bóg zapłać za wszystkie otrzymane łaski.

 43. O poznanie Ali wartościowego Kawalera Katolika,o odpowiedzialnego,dobrego meza katolika Ali,o zalozenie Ali szczęśliwej rodziny z dobrym,odpowiedzialnym katolikiem oraz o zdrowie,zgodę,dobrych ludzi,opiekę sw Tereski,Boże blogoslawienstwo ,bezpieczenstwo,wyjście z problemów,sily w pokonywaniu ich,swiatlosc i dary Ducha sw i potrzebne laski Agaty,Teresy,Joli,Krzyska i ich rodzinom

 44. św Teresko, proszę Cię o całkowite uzdrowienie dla mnie i mojego brata, żeby zło przestało nas dręczyć i prześladować.

  Dziękuje za wysłuchanie

 45. Proszę o modlitwę w intencji Maksymiliana, aby 13.09.2018r. dobrze zagrał egzamin wstępny i dostał się na Akademię Muzyczną do Poznania. Św Teresko, wstawiaj się za nami.

 46. sw Teresko,

  proszę Cię, zeby nigdy juz nie zachorowala na depresje, czula nieuzasadnione poczucie winy i zebym nie czula bezsensu zycia, pustki i ciemnosci. Proszę sw Teresko, wyprowadz mnie juz calkowicie z ciemnosci do swiatla i milosci. Prosze zeby przykre mysli nie zalewaly mojej duszy i umysłu.

 47. Św. Teresko wstawiaj się za mnie u Boga naszego w intencji całkowitego uzdrowienia kanału szyjki macicy. Dziękuję już teraz Bogu za moje całkowite uzdrowienie. Jezu Ty się tym zajmij.

  1. Proszę o cud uzdrowienia z nieuleczalnej choroby fakomatoz dla 7-letniej córeczki Rozalki i potrzebne siły dla rodziny Sabiny

 48. św. Teresko, prosze Cie, zeby pewien czlowiek mi pomogl wrócić do zdrowia. Proszę, bo on jest moja ostatnia szansa.

 49. Kochana Święta Tereso, moja patronko, proszę o wstawienie się za mną, o miłość mojego męża, którą potrafi okazac,a wiedząc, że dla Pana wszystko jest możliwe na znak tej miłości o dziecko.

 50. Święta Teresko!
  Proszę Cię o zdrowie dla mego Kotka, o miłość, dobrą dziewczynę, a następnie żonę. Dopomóż wszystkim, którzy tutaj potrzebują Twej pomocy.

 51. Święta Tereso proszę Cię o przyjaciół dla mojego syna,który jest bardzo samotny i zamyka się w sobie. Już nieraz wysłuchałaś moich próśb i mam nadzieję,że i tym razem wstawisz się za mną.Bardzo dziękuję i wiem,że zawszę mogę na Ciebie liczyć.

 52. sw Teresko, prosze Cie, zebym powrocila do pelnego zdrowia i zebym podjela prace, w ktorej bede mogla wykorzystac wszystkie moje talenty. Prosze Cie o to zeby sie spelnily moje marzenia o podrozach i zebym zostala dobrym kierowca.

  1. Św.Teresko,proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła,okultyzmu,grzechu,pychy; oczyszczenie serc,uzdrowienie duszy,ciała, psychiki,relacji oraz miłość,czystość,mądrość, zrozumienie,ofiarność i milosierdzie w życiu Martyny i jej bliskich.Proszę za duszę sp.Wojciecha.Dziękuję, że.Teresko,za tak wiele łask i tyle nadziei,która wlalas w moje serce.

 53. Brak mi sił na kolejną walkę, po kolejnym niepowodzeniu życiowym, tyle lat bezskutecznie: brak zdrowia, pracy i męża.

 54. Prosze o modlitwę za córkę która ma 14 lat i stan cały czas się pogarsza Ma nerwice ,napady paniki,fobie społeczna i doszło samookaleczenie aby wyzdrowiała i aby mogła kontynuować normalnie naukę w szkole ..Bog zaplac

 55. Boże Ojcze pragniemy Ci podziękować za Twoje miłosierdzie i wszelkie dobro za to że Twoja święta wola wypełnia się w naszym życiu. Za modlitwy Matki Najświętszej ,Aniołów ,świętych, dusz w czyśćcu cierpiących i ludzi na ziemi. Pan nasz i Bóg nasz . Jezu Ufamy Tobie

 56. sainte Therese, je te demande qu’un homme a compris qu’il avait mal fait et que moi j’avais raison de demander la justice.

 57. Św Teresko proszę Cię żebym wyzdrowiala i żebym czuła się dobrze i żeby pewna osoba zrozumiała że postapilam słusznie i miał rację i żeby zmieniła swoje postępowanie.

 58. Sw Tereso Prosze opiekuj sie Agatka,Tereska,Ala I ich rodzinami Czuwaj nad ich zdrowiem bezpieczenstwem O Boze blogospawienstwo swiatlosc i dary Ducha swietego dobrych ludzi o zgode w rodzinie i potrzebne laski Teresce Agatce Ali I ich rodzinom o dobrego Meza Ali

 59. P Jezu Maryjo za wstaw aniolow archaniolow wszystkich swietych prosze o odciecie zla od nas, przeciecie wiezow zla ,wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych i osoby zmarle zawiklane w to zlo),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego . Dla syna o pamiec, dobre mysli pelna swiadom zdrowie kregoslupa i nogi, o pomyslne zdanie poprawki

 60. O rozwiazanie wezlow samotnosci Ali bym w tym roku gora w nastepnym zostala matka i zona o dobrego Meza Ali oraz o zdrowie zgode i potrzebne laski Teresce Agatce Ali I ich rodzinom

 61. Święta Teresko,

  Proszę Cię o wstawiennictwo przed Bogiem w tak trudnych chwilach , bezradności w obliczu Śmierci najbliższych osób lub jeśli Bóg na to przyzwoli błagam o Cud Uzdrowienia dla mojej Mamy Honoratki, Cioci Teresy i Wszelkie Laski Miłości od Boga Płynące.
  Oby nas Pan Bóg miał w swej Opiece.

 62. Szczęść Boże,
  Czy mogłabym prosić o modlitwę w intencji znalezienia dobrego męża i dar potomstwa. Jeśli to zgodne z wolą Bożą proszę o dar poznania męża jeszcze w 2018 roku. Bóg zapłać!

  pozdrawiam serdecznie
  Kasia

 63. Proszę o modlitwę ;-; czas jest przeciwko mnie, aby mój ukochany dostał łaskę nawrócenia i chrztu, aby przezwyciężył strach przed małżeństwem i był w stanie przyjąć Boga do swojego serca i osiągnąć spokój i radość wewnętrzną w najbliższym czasie.
  Przy okazji dziękuję Maryjo Królowo Różańca świętego za Twoje wsparcie, siły i wstawiennictwo u Boga w całej sytuacji.

 64. Św Teresko proszę Cię o bardzo dobrego meza, żebym podjęła właściwą decyzję i jej nie zalowala. Proszę o piękny ślub.

 65. Błagam o modlitwę w intencji wyzwań jakie mnie czekają w najbliższych miesiącach oraz o siły, przede wszystkim psychiczne by im podołać.

 66. Św Teresko nie mam siły już walczyć. Boli mnie wszystko. Proszę zabierz mnie już do nieba albo wyblagaj cud u Boga. Jestem jak w zawieszeniu między życiem a śmiercią a najgorszy jest ból.

 67. O odpowiedzialnego dobrego meza katolika Ali oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne laski Ali Agaty,Tereski i ich rodzinom

 68. Sw Teresko proszę o dobrego,odpowiedzialnego meza katolika Ali oraz o zdrowie,zgodę,opiekę sw Teresy,Boże blogoslawienstwo, bezpieczeństwo,dobrych ludzi,swiatlosc i dary Ducha sw wyjście z problemów ,sily w pokonywaniu ich i potrzebne laski Ali Agaty,Teresy i ich rodzinom

 69. Św Teresko proszę Cię o dostanie pracy i o sile do niej oraz o dobrego męża na którym będę mogła polegać oraz o wzajemna miłość.

 70. O trwałe uzdrowienie na duszy i ciele, o rozwój duchowy, o przyjaciół i dobre wyniki w pracy, o dobrego męża lub rozeznanie drogi życiowej, o charyzmaty w parafii i u proboszcza, o bezpieczeństwo w moim życiu jego każdym aspekcie i ochronę dwóch mieszkań, o Boże błogosławieństwo dla pani Alfredy i jej spraw sądowych i rodzinnych.

 71. MAMO NIEUSTAJĄCEJ POMOCY OBDARZ ŚWIATŁEM DUCHA ŚW, Znajomą Monikę Sprzedawczyni truskawek,
  Prosi
  Mateusz Ceglak Pokój i Dobro

 72. sw Tereniu,

  prosze Cie, zeby dobry Bog wybaczyl cale zlo Piotrowi, a zwlaszcza jego zaparczywe trwanie w grzechu i slepote na zlo, ktore popełnił. sw. Teresko, otworz oczy temu czlowiekowi za pomoca laski bozej, zeby zmienil postepowanie poki nie jest za pozno. Prosze, zeby Bog mu wybaczyl jego niegodne postepowanie wzgledem mojej osoby.

 73. P Jezu Maryjo za wstawienictwem aniolow archaniolow wszystkich swietych prosze o odciecie zla od nas, przeciecie wiezow zla ,wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych i osoby zmarle zawiklane w to zlo),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego . Dla syna o pamiec, dobre mysli pelna swiadomosc zdrowie kregoslupa i nogi, o pomyslne zdanie poprawki

 74. sw. Teresko, prosze spraw, zebym byla niewidoczna dla zlych mezczyzn, trzymaj mnie od takich z daleka, prosze Cie, zebym spotkala dobego, troskliwego i odpowiedzialnego czlowieka na mojej drodze zyciowej, z ktorym bede mogla stworzyc rodzine i ktory bedzie dla mnie dobry.

 75. sw Teresko, Jeśli Mnie słyszysz, to proszę spraw, żeby wszystkie moje cierpienia, bóle głowy, uczucie ciężkości i wszystko co sprawia że źle się czuję żeby przeszło, wstaw sie w tej sprawie u Boga za mnie.

 76. Sw Teresko postaw na drodze życiowej Ali wartościowego wierzącego kawalera o dobrego meza Ali o zalozenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym odpowiedzialnym katolikiem oraz o zdrowie,zgodę,opiekę Sw Teresy,dobrych ludzi,bezpieczeństwo,Boże blogoslawienstwo,wyjście z problemów,sily w pokonywaniu ich ,swiatlosc i dary Ducha sw i potrzebne laski Ali,Agacie,Teresie i ich rodzinom

 77. Proszę o modlitwę w intencji Pawła, który próbował odebrać sobie życie, o wszelkie potrzebne łaski dla niego, uwolnienie spod wpływu zła, dary Ducha świętego, aby Bóg dotknął go Swoją Miłością i uzdrowił jego serce.

 78. Św. Teresko od Dzieciątka Jezis wstaw się u Boga O uzdrowienie naszego małżeństwa Marty i Bartosza o miłość męża i jego nawrócenie, uwolnienie naszego małżeństwa przed działaniem złych duchów.

 79. Sainte Tereshe je te prie pour que les tests sur les animaux finissent dans le monde tout entier et que les laboratoires soient fermes.

  1. Święta Tereso proszę ciebie o pomoc w znalezieniu pracy stałej dla mnie i zdrowia dla mojego narzeczonego Tomka i proszę oto żebyśmy wzięli ślub i proszę oto żeby moja matka przestała mi utrudniać moja drogę życiową

 80. Święta Teresko – proszę Cię wspieraj mnie w modlitwie za mojego syna Piotra o łaskę nawrócenia, wyzwolenia z nałogów, by spotkał dobrą, wierzącą dziewczynę, którą pokocha całym sercem i by udało się mu znaleźć dobrą pracę. Bóg zapłać.

 81. Tereniu
  Dziękuje za otrzymane łaski.Prosze Cię błogosław Robertowi i mi na naszej drodze życie .Ofiaruje ci wszystkie troski i radości .Chron nas tak jak chroniła mnie i prowadziłś

 82. Szczęść Boże,

  proszę o modlitwę w intencji mojego taty Jana o uzdrowienie z choroby nowotworowej.
  Proszę o dołączenie tej intencji do modlitw do Matki Bożej.

 83. PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI POWROTU MOJEGO UKOCHANEGO DO MNIE, POŁOWĘ ŻYCIA NA ZIEMI JUŻ MAM ZA SOBĄ, BŁAGAM ABY DOBRY BÓG POZWOLIŁ ABYM DALSZE MOJE ŻYCIE SPĘDZIŁA Z NIM. JEZU UFAM TOBIE PROSZĘ TY SIĘ TYM ZAJMIJ TYLKO TY MOŻESZ MI POMÓC, TYLKO TY POTRAFISZ CZYNIĆ CUDA.

 84. O dobrego Meza katolika Ali ,zalozenie szczesliwej rodziny Ali z dobrym,odpowiedzialnym katolikiem oraz o zdrowie,zgode ,opieke sw Teresy,bezpieczenstwo, Boze blogoslawienstwo, dobrych ludzi,swiatlosc i dary Ducha swietego,wyjscie z problemow,sily w pokonywaniu ich i potrzebne laski Ali,Agaty,Teresy i ich rodzinom

 85. Św Teresko proszę Cię o szybkie uwolnienie od męczeńskich udręk nałożonych na mnie przez charyzmatyka.

  1. Święta Tereso proszę ciebie o pomoc w znalezieniu pracy stałej dla mnie i proszę oto żebym wzięła ślub i była szczęśliwa i proszę o dobrą pracę dla mojego narzeczonego Tomka i proszę żeby moja matka przestała mi utrudniać moja drogę życiową

 86. O pomoc Bożą w znalezieniu dobrej żony i uzdolnienie do tego powołania, bo nic mi w tym życiu nie wchodzi, nie układa się…

 87. Proszę o wiadomość od Victora. O zgodę prawdę wolność wzajemne zrozumienie i miłość w tej relacji

 88. Św Teresko proszę Cię trzymaj mnie z daleka od osób którzy działają pod wpływem złego ducha i którzy udają że są znawca i prawdziwej duchowości bożej. Proszę niech takie osoby znikną z mojego otoczenia i się że mną nie kontaktuja.

 89. A ja proszę Ciebie święta Teresko o radość w moim sercu a nie ten stan w którym tkwię od maja zeszłego roku, o udana pielgrzymkę do Częstochowy i Kielc oraz o to byś wypełniła mi miłość mężczyzny do mnie gdy wrócę do Holandii

 90. sw Teresko, prosze Cie, zeby moj znajomy przestal mnie nekac i zeby zrozumial ze nie chce utrzymywac z nim kontaktow.

 91. Św Teresko proszę Cię o to żeby kot powrócił do zdrowia po operacji i żebym ja wyleczyla moje problemy ortodontyczne związane ze złym leczeniem żeby moje cierpienia nie poszły na darmo.

 92. Sw Teresko Prosze o zdrowie,zgode,Boze blogoslawienstwo,dobrych ludzi,bezpieczenstwo, opieke sw Teresy,Swiatlosc I dary Ducha swietego i potrzebne laski Ali,Agacie,Teresie i ich rodzinom ,ks Kazimierza,Ks Stanislawa,ks Tomasza i s zakonnej Eugeni -sily w posludze duszpasterskiej bliznim im

 93. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
  Proszę o modlitwę za żonę Justynę która poprzez romans i odejście od Kościoła rozbija małżeństwo i rodzinę, a także wsparcie dla dziecka i dla mnie by wytrwać w tym trudnym czasie rozłąki pełnym zniewag, agresji, złośliwości, nienawiści do mnie i innych ataków złego na nią i w jej rodzinie Gargol oraz rodzinie jej konkubenta(Matczak).Od 2 m-cy modlę się codziennie różańcem, nowennami, litaniami, podejmuje posty i pielgrzymki by żona wycofała rozwód ale jest ciągle gorzej i tylko płacząca dusza córeczki Nikoli daje mi jeszcze powód i siłę by trwać w wierze i modlitwie.
  Bóg zapłać!

 94. Św. Teresko proszę uproś u Boga łaskę zdrowia i Opieki Bożej dla małego Huberta jego rodziców i dziadków. O zdrowie dla Danuty, Alicji, Ewy, Filipa i Małej Oli.
  O sakrament małżeństwa dla Szymona.

 95. Sw Teresko pomoz znalezc Ali odpowiedzialnego , dobrego katolika z ktorym zalozy rodzine szczesliwa o dobrego meza Ali oraz o zdrowie,zgode,opieke Sw Tereski,bezpieczenstwo, Boze blogoslawienstwo,dobrych ludzi,swiatlosc i dary Ducha swietego,spokojny dobry tydzien i potrzebne laski Ali,Agaty,Tereski i ich rodzin.

  1. Święta Tereso proszę ciebie o pomoc w znalezieniu pracy dla mnie i mojego narzeczonego Tomka i oto żebyśmy wzięli slub

 96. sw. Teresko,

  prosze Cie, zeby w moim zyciu pojawil sie ktos intrygujacy, bo musze przyznac ze ludzie mnie coraz mniej interesuja, zwlaszcza plec przeciwna.

  1. Proszę o modlitwę w intencji córek aby żyły według ewangelii i obronę ich przed wszelkimi pokusami i złem. O dobry wybór szkoły i studiów i ukończenie z dobrymi wynikami o dobrych mężów katolików, szczęśliwe rodziny i przyjaciół. Błogosławieństwo boże dla całej rodziny, dary i owoce Ducha Świętego oraz zdrowie

  1. Proszę o modlitwę w intencji córek aby żyły według ewangelii i obronę ich przed wszelkimi pokusami i złem. O dobry wybór szkoły i studiów i ukończenie z dobrymi wynikami o dobrych mężów katolików, szczęśliwe rodziny i przyjaciół. Błogosławieństwo boże dla całej rodziny, dary i owoce Ducha Świętego oraz zdrowie

  2. Święta Tereso bardzo proszę o modlitwę za moją babcię Teresę o dobre wyniki badań dla niej,a jeżeli operacja będzie konieczna to proszę o szczęśliwą i udaną operację. Proszę o szybki powrót do zdrowia i,aby schorzenie nie okazało się poważne. Święta Tereso opiekuj się moją babcią, której jesteś patronką.

 97. Św Teresko proszę Cię żebym miała cichy ślub i żebym była szczęśliwa w małżeństwie bo to decyzja na całe życie.

 98. Św Teresko proszę Cię żeby mojego brata spotkało dużo dobra w życiu bo i tak się bardzo dużo wycierpial. Prosze też za siebie o wytrwałość i szczęście w pracy i życiu prywatnym.

 99. Bardzo proszę o modlitwę w intencji bardzo ważnej dla mnie osoby, aby wszystko się w jej życiu w końcu ułożyło (bo dużo trudności pokonała) i w intencji naszej relacji – bardzo kocham tego człowieka i bardzo chciałabym z nim być, chyba, że nie jest to wolą Pana i nie byłabym odpowiednią kobietą dla niego.

 100. Sw.Teresko błagam Cię wstaw się za mną u Pana Boga,o dar poczęcia zdrowego dzieciątka.Tak bardzo z mężem pragniemy dziecka.Zlituj się nade mną.

 101. Sw Teresko proszę usuń wszelkie przeszkody do zalozenia rodziny Ali o zalozenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym,odpowiedzialnym katolikiem oraz o zdrowie,zgodę,opiekę Sw Tereski ,bezpieczeństwo Boże blogoslawienstwo ,dobrych ludzi ,swiatlosc i dary Ducha świętego i potrzebne laski Ali,Agaty i ich rodzinom

 102. sw Teresko,

  prosze Cie o to, zeby odszedl ode mnie bezsens, ciemnosc, niemoc, lek, strach, negatywne emocje, zal i zeby nastala jasność.

  1. Pani Cecylio proszę się nie martwić. Proszę spróbować namalować kolorowy kwiat. Farby, woda i pędzel oraz kartka papieru powinno wystarczyć. Na początku malujemy dowolne kolory, aby się ośmielić malować, potem zestawiamy je odcieniami, może potem coś wyjdzie a jeśli nie to niech Pani zrobi dowolny obraz taki jaki Pani się uda. Powodzenia. Zdrowaś Maryjo… Pozdrawiam Ireneusz

 103. sw Teresko, prosze Cie zeby moje marzenia sie spelnily i prosze zebym miala prace ktora bedzie moja inspiracja i pasja z ciekawymi ludzmi. Prosze o dobre relacje z kolezanka.

 104. sw Teresko, prosze Cie o to zebym byla niewidoczna dla falszywych ludzi a zwlaszcza dla tych co zlorzecza mi lub zlorzeczyli lub byli zawistni. Prosze o prawdziwych przyjaciol w moim otoczeniu oraz o ochrone moich danych.

 105. Droga św, Tereso tyle Mi pomogłaś w życiu więc proszę Cię jeszcze raz o pomoc o modlitwę o zdrowie proszę pomóż mi wyzdrowieć

 106. sw Teresko, prosze Cie trzymaj mnie z aleka od falszywych ludzi, zwlaszcza w swiecie wirtualnym, rowniez od falszywej poboznosci w kosciele katolickim.

 107. O dobrego meza Ali,zalozenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym,odpowiedzialnym katolikiem oraz o zdrowie,zgodę,opiekę sw Teresy i Maryji ,Boże blogoslawienstwo , bezpieczeństwo ,swiatlosc i dary Ducha sw i potrzebne laski Ali Agacie i ich roszinom

 108. o cudowne uzdrowienie męża Geralda,rozpoczęcie refundowanej terapii,zagojenie rany,uśmierzenie bólu,wiarę,nadzieję,siłę
  i cierpliwość oraz błogosławieństwo Boże w 6.roku naszego małżeństwa

 109. sw Teresko,

  prosze Cie, zebym zostala oczyszczona z oszczerstwa sasiada i kolegi z pracy. Prosze rowniez zeby sasiad wyznal na spowiedzi swoje grzechy i zeby umial stanac w prawdzie przed soba i Bogiem.

 110. Święta Teresko dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i jeszcze raz proszę o pomoc w ocaleniu mojego małżeństwa

 111. sw. Teresko,

  proszę Cię, żebym powróciła do dawnej formy zarówno duchowej jak i fizycznej. Prosze o zrozumienie dla ludzi, ze wybaczyc mozna wszystko, proszę Cię o to, zeby ludzie zrozumieli ze dzialalam dla ich dobra i zeby nikt do mnie nie czul urazu ani zalu. prosze o zdrowie rowniez emocjonalne.

 112. Św Teresko proszę Cię o pomoc w schludnieciu, ale ciężko mi uprawiać sport. Proszę o wsparcie żeby mnie nic nie bolało i żebym mogła się skupić na powrocie do dobrej fizycznej formy.

 113. Święta Teresko wstaw się za mną u Pana żeby wysłuchał moich modlitw i uzdrowił nasze małżeństwo. Proszę też o jak najszybszy powrót męża do domu.

 114. sw Teresko,

  prosze o calkowite uwolnienie od skutków ezoteryki, okultyzmu i od calej ciemnosci , ktora byla obecna w moim zyciu.

 115. sw. Teresko,

  prosze Cie, zeby kolezanka pogodzila sie z przyjacielem i zeby ten przyjaciel do niej sie odezwal. Prosze zeby ulozyla sobie z kims zycie i zeby znalazla wsparcie w jakims mezczyznie.

  1. W intencji dobrego męża i bycia dobra żona i łaskę małżeństwa. Proszę o zmianę swojego charakteru i otwarcie serca na miłość do Piotra. Proszę o zdrowie w rodzinie i za pomyślne zdanie matury przez siostra i dostanie się na studia i znalezienie lepszej pracy

 116. Sw Teresko proszę usuń wszelkie przeszkody do zalozenia rodziny Ali o dobrego meza dla Ali o zalozenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym,odpowiedzialnym katolikiem oraz o zdrowie,zgodę,opiekę Maryji i sw Teresy,bezpieczeństwo, Boże blogoslawienstwo , swiatlosc i dary Ducha świętego i potrzebne laski Ali,Agacie i ich rodzinom

 117. św. Teresko wyproś u Boga łaskę szczęśliwej operacji dla małego Huberta oraz o dary Ducha św. dla lekarzy, którzy bedą go operować.

 118. sw Teresko,

  proszę Cię, zeby przytrafila mi sie milosc jak z nieba, jedyna, niepowtarzalna, szalona i dojrzala z wzajemnoscia. Boska

 119. O uzdrowienie Dany,o laski i zdrowie dla Weroniki,Jozefa,Artura,Marioli i nawrocenie dla Ryszarda i innych pogubionych dusz,o uwolnienie duchowe zwlaszcza od niewiary i prawdziwa milosc do Boga i Maryi dla Adriany przez wstawiennictwo MB Pieknej Milosci i sw Michala archaniola.Bog zaplac

  1. Proszę o modlitwę w intencji córek aby żyły według ewangelii i obronę ich przed wszelkimi pokusami i złem. O dobry wybór szkoły i studiów i ukończenie z dobrymi wynikami o dobrych mężów katolików, szczęśliwe rodziny i przyjaciół. Błogosławieństwo boże dla całej rodziny, dary i owoce Ducha Świętego oraz zdrowie,

 120. sw. Teresko,

  prosze Cie wyslanie mnie do pracy gdzie beda mili ludzie, dobra atmosfera, wyrozumialy szef, bezstresowej, gdzie bede chetnie pracowac i dobrze sie czuc, bede lubiala moje obowiazki i bede dlugo pracowac, z mozliwoscia pracy zdalnej, do ktorej chetnie bede chodzic codziennie, gdzie bede doceniana i dzieki ktorej bede mogla zarobic na moje potrzeby.

 121. św Teresko,

  proszę o uwolnienie od skutków pewnej zlej wspólnoty i jego charyzmatycznego przywodce bo skutki sa fatalne.

 122. Św Teresko proszę o to żeby mój ślub był kameralny, nie pompowy i żebym wyszła za mąż z miłości a mój mąż żeby był moim najlepszym przyjacielem.

 123. Sw Teresko proszę postaw na drodze życiowej Ali wartościowego wierzącego kawalera ,o dobrego meza Ali ,o zalozenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym ,odpowiedzialnym katolikiem oraz o zdrowie,zgodę,opiekę Maryji i sw Teresy,bezpieczeństwo , Boże blogoslawienstwo, swiatlosc i dary Ducha świętego i potrzebne laski Ali ,Joli,Krzyska,Agaty, Teresy Daniela ,Stefani ,Dominiki

 124. O dobrego meza Ali oraz o zdrowie,zgodę,opiekę Sw Teresy,Boże blogoslawienstwo,bezpieczeństwo,swiatlosc i dary Ducha świętego i potrzebne laski Ali i jej rodzinie,Agaty

  1. Św Tereniu proszę Cię o zdrowie dla mnie, wiarę i miłość do bliżniego, abym słowem ani czynem Go nie obraził a swoją postawą wspierany przez Ciebie Tereniu mógł innych przyciągać do Boga,

 125. sainte Therese, je te prie, aide-moi, je semble detester ma mere, mon voisin et ma vie. Je ne vois pas de sens, je voudrais partir loin, aide moi d’etre independente ou mourir immediatement. Personne ne me comprend.

 126. Pomóż mi, proszę…
  Sama nie dam sobie rady….
  Wyrwać się tego bagna moich słabości i grzechów…
  Żyć swoim życiem, nie marnując czasu, nie uciekając w seriale, w marzenia…
  Walczyć o siebie, o coraz lepszą wersję siebie….
  Pomóż mi proszę wrócić do Boga…

 127. Proszę o powrót do zdrowia i pełni sił. O niezależność od innych. O spokój i miłość we mnie i wokół mnie.

 128. Proszę Św. Teresko o przemianę serca dla Grzegorza, aby stał się dobrym, kochającym, wiernym mężem.

 129. P Jezu Maryjo za wstawienictwem aniolow archaniolow wszystkich swietych prosze o odciecie zla od nas, przeciecie wiezow zla ,wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego.Dla syna o pamiec,zdrowie kregoslupa i nogi, o pomyslne ukonczenie roku szkolnego

 130. Św. Teresko gorąco proszę w intencji uratowania małżeństwa Wioletty i Ryszarda oraz o nawrócenia i uzdrowienia Ryszarda oraz uzdrowienie dla Wioletty.

 131. św. Teresko,

  proszę Cię, zeby zakup dla mnie wazny okazal sie szczesliwy i zeby transakcja przeszla bardzo pomyslnie.

 132. św. Teresko, proszę Cię, żeby nastąpiła poprawa w moim zdrowiu, bo już dłużej tak nie mogę, bardzo źle się czuję i nic się nie poprawia. Strasznie mi niedobrze. Proszę wstaw się za mną.

 133. Bardzo proszę o modlitwę o zdrowie dla mojego męża Jarosława cierpiącego na chorobę nowotworową. Stan ciężki. Jezu ufam Tobie!

 134. Proszę o modlitwę za duszę Agnieszki Lis.Zmarła miała 45 odeszła w dniu 19.01.2018r.Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie,
  a światłość wiekuista niechaj jej świeci.
  Niech odpoczywa w pokoju.
  Amen.

 135. św. Teresko, proszę Cię, zebym wygrala ze złem, ktore mnie trapi i zeby cale zlo odeszlo oraz zebym ujrzala światelko w tym tunelu.

 136. sw Teresko, prosze zebym powrocila do pelni sił i zebym mogla pracowac. W chwili obecnej czuje sie jeszcze slabo. prosze o zdrowie z calych sil.

 137. św Teresko, proszę Cię, żeby opuściło całe zło, które nie pochodzi od Ducha Św, zebym nie odczuwała juz nudności i zebym poczula sie dobrze na ciele i duszy.

 138. Bardzo proszę o modlitwę o zdrowie dla mojego męża Jarosława, który cierpi na chorobę nowotworową. Stan ciężki. Jezu ufam Tobie!

 139. sw. Teresko, proszę Cię o zdrowie dla mnie i brata, proszę dopomóż bo już nie wiem co robić tak się źle czujemy!

 140. św. Tereniu , ja nie zawsze jestem pokorny , nawet buntuje się często Bogu i obrażam go.
  Po prostu , jestem w sytuacji bez wyjścia , czekam żeby mi odpisała znajoma ,jak by znalazła czas, ponieważ mam ważna do niej sprawę. Mogę ja mieć z 2 strony kłopoty, jestem w sytułacji bez wyjścia. Proszę ciebie ŚW Tereso , abyś mogła mi pomóc w mojej sytułacji ,abym miał możliwość kontaktu ,jak to było za czasów Liceum. Bardzo bym chciał spędzić Święta Wielkanocne bez tego problemu, proszę zrób coś aby Bóg spełnij moją ważną prośbę.

 141. Św Teresko proszę Cię żeby mój tato miał dużo klientów i żeby mu się dobrze rozwijał sklep. I żeby przestał narzekać.

 142. Św Teresko proszę Cię żeby wyprostowaly się moje życiowe drogi. Proszę o wyleczenie układu pokarmowego i naprawienie szkody przez lekarza ortodonta który skrzywil mi zeby.

 143. św. Tereniu,

  Proszę Cię dopomóż w walce ze złem, żeby odeszło na zawsze i nie miało do mnie dostępu. Proszę o POMOC.

 144. sainte Therese,

  je te prie de laisser tranquille Pierre R. qui est tombeux amoureux de moi. Il est seulement un pauvre homme. Je te prie de ne plus sentir de la haine envers cette personne. je te prie de s’occuper de lui.

 145. sainte Therese, je te prie de s’occuper de Pierre. Que Dieu le mette en justice comme il le deserve, que sa femme le denonce.

 146. św. Tereniu, zaopiekuj się mną i spraw żebym była bezpieczna zarówno w świecie wirtualnym jak i w świecie realnym. Spraw żeby moje uwolnienie sprawnie przebiegało i żeby osoby niebezpieczne i niepowołane nie miały dostępu do mojego życia prywatnego. Proszę, żeby Łukasz nie zdradził mojej tajemnicy a moje akta żeby były chronione i nigdy nie zostały ujawnione osobom postronnym. Proszę, chroń mnie od wścibskości i niezdrowej ciekawości.

 147. sw. Tereniu, proszę Cię, żebym wygrała walkę z siłami ciemności i żebym ujrzała światło. Prosze dopomoż.

 148. sw. Teresko, proszę Cię trzymaj mnie z daleka od przyjazni, ktore sa dla mnie niekorzystne. Prosze o zdrowie i zeby Lukasz sie o mnie nie martwil.

 149. Bardzo proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia dla mojego męża Jarosława cierpiącego na chorobę nowotworową. Jezu ufam Tobie!

 150. św. Tereniu,

  proszę żebym dobrze wyszla za maz i zebym byla szczesliwa z moim przyszlym mezem, zeby byl dla mnie czuły, troskliwy i zeby mną sie dobrze opiekował. I zebysmy byli razem szczesliwi.

 151. sw. Tereniu,

  Proszę Cię o opiekę, żeby duch, który mnie męczy odszedł i żebym zaznała spokoju.
  DZIEKUJE

 152. sainte Therese, je te prie que les mauvais delits de Pierre soient connus a tout le monde, que sa femme reagisse immediatement.

 153. O zdrowie zgodę bezpieczeństwo opiekę sw Tereski Boże blogoslawienstwo swiatlosc i dary Ducha,świętego i potrzebne laski Ali i jej rodzinie Agatce oraz postaw na,drodze,życiowej Ali katolika dobrego kawalera kandydata na meza odpowiedzialnego rzetelnego meza żeby Ala miala

 154. sw Teresko , prosze zeby zle czyny Piotra wyszly na jaw i zeby policja zainteresowala sie jego osoba, zeby nic nikomu zlego juz nie zrobil.

 155. O zalozenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym odpowiedzialnym rzetelnym katolikiem oraz o zdrowie zgode opieke Sw Teresy i Matki Bozej bezpieczeństwo Boze blogoslawienstwo swiatlosc i dary Ducha swietego i potrzebne laski Ali i jej rodzinie Agacie Teresie Stefani Danielowi Dominice

 156. sainte Therese, je te dis, je te promest que je boirai peu d’alcool si l’esprit qui est dans moi m’indiue ce que je devrais faire, je te supplie, je voudrais que cela disparaisse.

 157. sw. Teresko, proszę Cię, żeby Piotr wyznał co zrobił, żeby go sumienie poruszyło i żeby żałował co zrobił. Proszę, żeby to się stało w najbliższym czasie i żeby nastał pokój we mnie.

 158. Św Teresko w moim marzeniem jest zwiedzić takie miejsca jak Liban, Portugalia, Hiszpania, Szkocja. Proszę pomóż mi w tym moim marzeniu. Dziekuje

 159. O poznanie wartościowego wierzącego kawalera o zalozenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym odpowiedzialnym katolikiem oraz o zdrowie zgodę opiekę Sw Teresy bezpieczenstwo Boże blogoslawienstwo i potrzebne laski Ali i jej rodziny

 160. Św. Teresko , proszę wypraszaj u Pana Naszego łaskę zdrowia psychicznego i fizycznego dla mojego syna Kacpra. Oby nie ulegał złym mocom skłaniającym go do uzależnień, lenistwa i nieposłuszeństwa.

 161. O zalozenie szczesliwej rodziny Ali z dobrym odpowiedzialnym katolikiem oraz o zdrowie zgodę opiekę sw Teresy Boże blogoslawienstwo swiatlosc i dary Ducha Świętego bezpieczenstwo i potrzebne laski Ali i jej rodzinie

 162. P Jezu Maryjo za wstawienictwem sw Teresy sw Jozefa prosze o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego

 163. o załatwienie ważnych dla mnie spraw rozwiązanie problemów o zdrowie w mojej rodzinie i w innych intencjach

 164. Święta Tereso,
  proszę opiekuj się moją rodziną, wypraszaj u Boga dla nas łaskę zdrowia, pokoju, miłości i pomoc w nauce dla moich synów: Michała i Kacpra…
  A dla mojego męża śp. Janusza oraz dla dusz w czyśćcu cierpiących uproś łaskę wiecznego zbawienia…

 165. Św. Teresko uproś u dobrego Boga łaskę uzdrowienia i ulgi w cierpieniu dla Ojca Nikoli ze Zgromadzenia Ojców Monfortanów.

 166. Święta Teresko proszę Cię bym nigdy już nie czuła się tak bardzo samotna jak teraz i miała swojego przyjaciela od życia , który mnie jużytkownika nigdy nie opuści.

 167. Szczęść Boże.
  Proszę o modlitwę mojego sakramentu małżeństwa uwolnienia zdejmując przekleństwo wszelki diabelski wpływ aby odeszły od mojego męża Leszka żyjącego w cudzołóstwie oraz o szczęśliwy los dla naszych synów i córek abyśmy uzyskali mieszkanie.

 168. Prośby-intencje za:
  1/ Martę – o odkochanie się z miłości do rozwiedzionego Adama, aby Adam powrócił do rodziny, aby Marta nigdy już nie zakochała się w żadnym rozwiedzionym ani żonatym mężczyźnie. Proszę dla niej o katolickiego, pracowitego, stanu wolnego lekarza za sakramentalnego męża, którzy wzajemnie się pokochają i będą budować wspaniałą więź. Błagam również o wszystkie spisy stażów, szkoleń, kursów i procedur, aby w ustawowym terminie mogła zakończyć rezydenturę i zdać pomyślnie egzamin państwowy. Proszę o opiekę Matki Bożej przy wszystkich procedurach, wtedy będą perfekcyjne a dzieci będą otrzymywały 10 punktów. Błagam, aby nigdy nie została wzywana przed sądy z tytułu wadliwych diagnoz, złych procedur oraz złej kondycji urodzonych dzieci. Błagam o uzdrowienie jej częstych bólów głowy, ślepego oka, wadliwego zgryzu, kręgosłupa, alabastrowe stopy i dłonie, przemieniany materii, złego krążenia, gulgotania w przełyku, daj silne nerwy i psychikę, uleczenie choroby rajnolda. Proszę o dom podobny do Ani z kuchnią na styl Nowej Soli, wybicie wrzosowe, zabudowana lodówka, piwnica, górny korytarz. Proszę o dobrą pamięć i dary ducha świętego.

  2/ Ani- za zrozumienie tego, co mąż jej czynił w stosunku dla mnie, że to, co mówiłam, to wszystko prawda, o nowego prezesa, cudowną atmosferę w pracy, o uzdrowienia bólu głowy, kręgosłupa, układu krążenia, przemiany materii, daj silne nerwy i psychikę, dobry cukier i cholesterol, proszę o lepszą sytuację finansową. Błagam o dzieci, które przynoszą dobro Bogu i ludziom, a więc mnie. Proszę o dobrą pamięć i dary ducha świętego.

  3/ Krzysia i pozostałych wnuków – proszę o łaskę pracowitości, a nie jak dotąd lenistwa, proszę o wczesne i chętne wstawanie, robienie porządku w swoich plecakach, pokojach, zauważanie tego, że mamie trzeba pomóc coś bez pokazywania tego, co w konkretnej chwili, oszczędność, bez wymyślania kolejnych nie zawsze potrzebnych zakupów, o łaskę chętnego i efektywnego zdobywania wiedzy, która jest człowiekowi niezbędna, aby nie być nieokrzesanym egoistą. Proszę o grzeczność, posłuszeństwo, inteligencję, dobry przykład dla rodzeństwa i innych, uzdrowienie alergii i wszystkiego tego co Panie zechcesz zesłać jako uzdrowienie i pomoc. Proszę o dobrą pamięć i dary ducha świętego oraz o wszystkojedzenie.

  4/ Danka S – uzdrowienie wzroku, aby nie powstała jaskra, kręgosłupa, stawów, stóp, dłoni, układ przemiany materii i wydalniczy, trzymanie moczu, uzdrowienie układu krążenie , proszę o silne nerwy i psychikę, bardzo dobry słuch, proszę o uleczenie chrapania i alergii, osteoporozy. Proszę o dobrą pamięć i dary ducha świętego. Lepszą sytuację finansową, o korzystne sprzedanie gospodarstwa.

  5/ Danka N – proszę o uzdrowienie kręgosłupa /po rozszczepie kręgosłupa/, układu nerwowego, pomoc w otrzymaniu właściwego mieszkania i w rozwiązaniu trudnej sytuacji kredytowej-zobowiązania na niej ciążące a także o lepszą sytuację finansową.

  6/ Dla Bartka, aby znowu razem z żoną i dziećmi byli razem. Ulecz jego depresję z tego tytułu. Uczyń to Panie, ponieważ jest bardzo smutny i widzę, jak bardzo błaga Cię Panie. Ulituj się nad nimi.

  7/ Dla p. Bartka lekarza o uratowanie małżeństwa. Straszne zachowania żony, przerażenia 3 małych dzieci, po prostu koszmar.

 169. Św Tereso Błagam Cię o miłość Daniela do mnie , żeby mnie kochał całym sercem nie zostawił mnie i się ze mną ożenił. Prosi Ania

 170. Sw. Tereska proszę o modlitwę wystawiennicza za mnie i za moją rodzinę. O odwagę i potrzebne łaski do spowiedzi św.

 171. Sw Teresko proszę usuń wszelkie przeszkody do zalozenia rodziny Ali o poznanie wartościowych wierzących kawalerów Ali i Agacie o zalozenie im szczęśliwych rodzin z dobrymi odpowiedzialnymi rzetelnymi kawalerami Ulżyj w cierpieniu Agaty Ali Teresy Stefci Pomoz wytrwać im w modlitwie chorobie żeby nie poglebiala sie u nich O uzdrowienie Ali z depresji fobi leków nerwicy natręctw Ulecz Sw Teresko pamięć Ali z glebokich zranień o znalezienie Ali dobrej normalnej pracy stażu uczciwego pracodawcę jej

  1. Święta Teresko , proszę Cię o szczęśliwą obronę pracy inżynierskiej syna, żeby sie nie denerwował i dał rade. Żeby komisja mu sprzyjała i dostał łatwe pytania. Bóg zapłać.

 172. Proszę o modlitwę za Daniela o zgodę i wielką wzajemną miłość dla nas na zawsze i to co mi obiecał żeby dotrzymał słowa i mnie poślubił

 173. Proszę o Modlitwę w intencji owoców formacji dla wstawienników w Otorowie 13-14 stycznia 2018 ochronę św. Michała Archanioła dla uczestników, organizatorów i ich rodzin by Maryja okryła ich swoim płaszczem. Z Panem Bogiem

 174. Z serca proszę o modlitwę wstawiennicza o nawrócenie dla męża, o jego powrót do Rodziny, o dar prawdziwej miłości i przebaczenia dla mojego małżeństwa – o Błogosławieństwo i Światło Ducha Świętego. Jak również o przebaczenie dla jego kochanki i Błogosławieństwo dla niej i jej rodziny

  1. Proszę o modlitwę za wstawiennictwem Sw .Teresy o cud trwałego uzdrowienia z nowotwora Pauliny ,o szczęśliwe leczenie i łaski potrzebne dla niej i całej rodzinie ,oraz za lekarzy i osoby które będą miały wpływ na jej leczenie o mądrość dla nich i skuteczność leczenia.

   1. Proszę o modlitwę w intencji córek aby żyły według ewangelii i obronę ich przed wszelkimi pokusami i złem. O dobry wybór szkoły i studiów i ukończenie z dobrymi wynikami o dobrych mężów katolików, szczęśliwe rodziny i przyjaciół. Błogosławieństwo boże dla całej rodziny, dary i owoce Ducha Świętego oraz zdrowie,

 175. 1/ Martę – o odkochanie się z miłości do rozwiedzionego Adama, aby Adam powrócił do rodziny, aby Marta nigdy już nie zakochała się w żadnym rozwiedzionym ani żonatym mężczyźnie. Proszę dla niej o katolickiego, pracowitego, stanu wolnego lekarza za sakramentalnego męża, którzy wzajemnie się pokochają i będą budować wspaniałą więź. Błagam również o wszystkie spisy stażów, szkoleń, kursów i procedur, aby w ustawowym terminie mogła zakończyć rezydenturę i zdać pomyślnie egzamin państwowy. Proszę o opiekę Matki Bożej przy wszystkich procedurach, wtedy będą perfekcyjne a dzieci będą otrzymywały 10 punktów. Błagam, aby nigdy nie została wzywana przed sądy z tytułu wadliwych diagnoz, złych procedur oraz złej kondycji urodzonych dzieci. Błagam o uzdrowienie jej częstych bólów głowy, ślepego oka, wadliwego zgryzu, kręgosłupa, alabastrowe stopy i dłonie, przemieniany materii, złego krążenia, gulgotania w przełyku, daj silne nerwy i psychikę. Proszę o dom podobny do Ani z kuchnią na styl Nowej Soli, wybicie wrzosowe, zabudowana lodówka, piwnica, górny korytarz. Proszę o dobrą pamięć i dary ducha świętego.

  2/ Ani- za zrozumienie tego, co mąż jej czynił w stosunku dla mnie, że to, co mówiłam, to wszystko prawda, o nowego prezesa, cudowną atmosferę w pracy, o uzdrowienia bólu głowy, kręgosłupa, układu krążenia, przemiany materii, daj silne nerwy i psychikę, dobry cukier i cholesterol, proszę o lepszą sytuację finansową. Błagam o dzieci, które przynoszą dobro Bogu i ludziom, a więc mnie. Proszę o dobrą pamięć i dary ducha świętego.

  3/ Krzysia i pozostałych wnuków – proszę o łaskę pracowitości, a nie jak dotąd lenistwa, proszę o wczesne i chętne wstawanie, robienie porządku w swoich plecakach, pokojach, zauważanie tego, że mamie trzeba pomóc coś bez pokazywania tego, co w konkretnej chwili, oszczędność, bez wymyślania kolejnych nie zawsze potrzebnych zakupów, o łaskę chętnego i efektywnego zdobywania wiedzy, która jest człowiekowi niezbędna, aby nie być nieokrzesanym egoistą. Proszę o grzeczność, posłuszeństwo, inteligencję, dobry przykład dla rodzeństwa i innych, uzdrowienie alergii i wszystkiego tego co Panie zechcesz zesłać jajko uzdrowienie i pomoc. Proszę o dobrą pamięć i dary ducha świętego.

  4/ Danka S – uzdrowienie wzroku, aby nie powstała jaskra, kręgosłupa, stawów, stóp, dłoni, układ przemiany materii i wydalniczy, trzymanie moczu, uzdrowienie układu krążenie , proszę o silne nerwy i psychikę, bardzo dobry słuch, proszę o uleczenie chrapania i alergii, osteoporozy. Proszę o dobrą pamięć i dary ducha świętego. Lepszą sytuację finansową, o korzystne sprzedanie gospodarstwa.

  5/ Danka N – proszę o uzdrowienie kręgosłupa /po rozszczepie kręgosłupa/, układu nerwowego, pomoc w otrzymaniu właściwego mieszkania i w rozwiązaniu trudnej sytuacji kredytowej-zobowiązania na niej ciążące a także o lepszą sytuację finansową.

  6/ Dla Bartka, aby znowu razem z żoną i dziećmi byli razem. Uczyń to Panie, ponieważ jest bardzo smutny i widzę, jak bardzo błaga Cię Panie. Ulituj się nad nimi.

  7/ Dla p. Bartka lekarza o uratowanie małżeństwa. Straszne zachowania żony, przerażenia 3 małych dzieci, po prostu koszmar.

 176. Sw Teresko od Dzieciatka Jezus proszę usuń wszelkie przeszkody do zalozenia rodziny Ali o zalozenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym odpowiedzialnym czlowiekiem oraz o zdrowie zgodę przemianę Opiekę sw Teresy Boże blogoslawienstwo bezpieczeństwo dobry spokojny rok 2018 swiatlosc i dary Ducha świętego i potrzebne laski Ali Joli Krzyska Agaty Teresy Daniela Stefani

 177. św. Teresko, proszę Cię, żebym ,miała chęć do życia i czuła się dobrze, żeby mi się chciało rozwijać i żebym czuła się dobrze, żeby negatywne wydarzenia z mojego życia zniknęły i żebym znalazła odpowiednią pracę.

 178. proszę o łaskę nawrócenia dla mojej rodziny, o łaskę generalnej spowiedzi dla nich i wierzących ludzi na ich drodze.

 179. Sw Teresko proszę Cię o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii a dla córki Justyny dobrego człowieka na męża prosi mama

 180. św. Teresko, proszę w tym Nowym Roku 2018 o łaskę zdrowia, żeby mnie głowa nie bolała i nie było mi niedobrze, żebym mogła wreszcie uprawiać sport i czuć się dobrze, żebym mogła chodzić na długie spacery bez uczucia zmęczenia, żebym mogła pracować. Najważniejsze jest jednak zdrowie. dziękuje

 181. św. Teresko, proszę Cię, żeby koleżanka wyszła dobrze za mąż u znalazła odpowiedniego kandydata na męża i założyła rodzinę.

 182. Dzieciatko Jezus prosze pomoz mi odnalezc cel ,radosc ,nadzieje î wiare.Postaw na mojej drodze zycia dobrych ludzi bym mogla wyrwac sie z wieloletniej izolacji jaka przezywam na emigracji.Prosze Jezusie zmien serce ,myslenie î postepowanie mojego meza w stosunku do mnie.Moje uczucia do niego wygasly.Niech maz bedzie podpora dla mnie i Niech bedzie szczery ze mna î mniej egoistycznym.Niech podejmuje dobre decyzje dla nas ,niech wezmie sie do pracy î niech przestanie sie ciagle rozczulac nad soba.

 183. Sw Tereso usuń wszelkie przeszkody do zalozenia rodziny Ali o poznanie wartościowego wierzącego kawalera o zalozenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym odpowiedzialnym rzetelnym katolikiem oraz zdrowie zgodę przemianę opiekę sw Tereski Boże blogoslawienstwa Swiatlosc i dary Ducha Świętego wyjście z problemów dobrych ludzi i wszelkie potrzebne laski Ali Joli Krzyska Agaty Teresy Daniela Stefani ks Kazimierza ks Stanislawa ks Tomasza i s Eugeni sily w posludze bliźnim im

 184. Św. Teresko proszę Cię o zdrowie i łaskę nawrócenia dla syna, proszę o uzdrowienie z choroby dla mnie i zdrowie i wyzwolenie z nałogów dla męża.Św. Teresko proszę uproś dla nas te łaski u Pana Jezusa

 185. Św Tereso od dzieciątka prosze uzdrow mnie z chorob pomóż mi aby sprawa rozwiązała się dobrze o przebaczenie Elżbiety o Boże Blogoslawienstwo

 186. Święta Teresko dziękuję Ci za lekcje pokory i miłości. Proszę wyproś łaskę nawrócenia dla Patryka i uratowania małżeństwa Krzyśka i Grażyny;a mnie naucz szczerej modlitwy.

 187. św. Teresko, je te prie que l’union europeenne soit detruite et que la pologne ne soit pas son membre, je te prie aussi que les communistes disparaissent du monde.

 188. św. Teresko, proszę o uwolnienie od skutków mszy charyzmatycznych odprawianych przez ojca Daniela, od ciężkości i od wszystkich dziwów niebezpiecznych dziwów tego charyzmatyka.

 189. O trwałe uzdrowienie na duszy i ciele ze wszystkich chorób, o wyrzucenie wypartych wspomnień, o dobrą pracę, o dobrego męża gdy dojrzeję, o Błogosławieństwo moich dwóch mieszkań jakby należały do Boga, o wsparcie finansowe, o to bym znów chętnie się ładnie ubierała i malowała jak za dawnych lat, za sąsiadkę w jej trudnych sprawach rodzinnych, finansowych i prawnych o szczęśliwy finał.

 190. Sw Teresko dziekuje za otrzymane laski i proszę o opiekę sw Tereski Zdrowie zgodę przemianę Boże blogoslawienstwo madre decyzje bezpieczeństwo Swiatlosc i dary Ducha świętego spokojne przeżycie swiat Bożego Narodzenia Dobry spokojny rok 2018 dobrych ludzi nadzieje na lepsze jutro wyjście z problemów sily w ich pokonywaniu pogodzenie sie z wola Boza Pozytywne zalatwienie trudnych spraw znanych Bogu Dla Joli Krzyska Ali Agaty Teresy Daniela Stefani ks Kazimierza Ks Stasia i Ks Tomasza i s zakonnej Eugenii sily w posludze bliźnich im

 191. Sw Teresko prosze o nawrócenie opamietanie Krzyska zmianę jego postepowania wzgledem rodziny o checi do pracy Krzyśkowi o lad spokoj dobro W naszym domu o regularna spowiedź i Eucharystie Dla Krzyska

 192. Sw Teresko proszę o madrosc dla lekarzy duszy Ali dobre spędzanie czasu oraz szczera przyjaźń Ali z pewna osoba by trwala na zawsze i nic ani nikt tego nie rozlaczyl

 193. Sw Teresko prosze o powrot do zdrowia Agatki Madrosc i skonczenie studiów Agatce O ulge w jej cierpieniu i wytrwalosc w modlitwie chorobie zeby nie poglebiala sie u niej oraz o obrone doktoratu Danielowi i pomyslnosc w pracy Danielowi

 194. Sw Teresko prosze usun wszelkie przeszkody do zalozenia rodziny Ali o poznanie wartodciowego wierzacego kawalera o zalozenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym odpowiedzialnym rzetelnym katolikiem O uzdrowienie Ali z depresji fobii lekow nerwicy natrectw Ulecz pamiec Ali z glebokich zranien O znalezienie dobrej normalnej pracy stazu Ali uczciwego pracodawcę dla niej Ulżyj sw Teresko w cierpieniu Ali Pomoz wytrwac w modlitwie chorobie Ali zeby nie poglebiala sie u niej

 195. sainte Therese, j’ai des soupcons envers mon voisin qu’il est assasssin. Je t’en prie, si c’est vrai, qu’il confesse ce qu’il a fait a la police.

 196. Św. Tereso spraw abym dojrzał do pełni wiary, abym pojął jej sedno i nie żył w ciągłej rozpaczy, że kiedyś życie się skończy, moje lub osób mi bardzo bliskich.

 197. Damian

  Proszę o modlitwę za mnie,aby znikł stan zapalny ogólny w moim organizmie.o uzdrowienie mnie,o uwolnienie mnie,o oczyszczenie mnie,o dary duch świętego dla mnie,o odblokowanie mnie

  Bóg zapłać za modlitwę..

  Damian

  Proszę o modlitwę za mojego psa dobermana zefa,O uzdrowienie i uwolnienie mojego psa dobermana Zefa chorego na nowotwór Kości,

  Bóg zapłać za modlitwę.

 198. Serdecznie proszę o modlitwę w intencji,aby sytuacja w pracy dobrze się układała oraz o wszelkie potrzebne łaski w nadchodzącym roku.

 199. P Jezu Maryjo za wstawienictwem wszystkich sw
  prosze o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego

 200. sainte Therese, je t’en prie, prends de nous la grand–mere qui est tres stupide ou rend lui le cerveau.

  merci

 201. sainte Therese, je me sens parfois comme nue et laissee decouverte. Je te prie, rends-moi la securite et une pleine sante. pie pour moi.

 202. Proszę Boga przez św. Teresę o wszelkie łaski dla kadry profesorskiej/wykładowczej na UAM, a szczególnie dla kadry Ukrainistyki. Proszę aby Bóg zsyłał na nich potrzebne łaski oraz aby Duch Święty oświecał ich umysły i sumienia.

 203. Proszę Cie Teresko,

  o uzdorwienie relacji z Piotrem i z wszystkimi osobami z przeszlosci do ktorych czuje niechec.

 204. sainte Therese, je te prie, que mes affaires intimes ne soient pas montrees a tout le monde, que je reste tranquille et que cette chose abominable soit oubliee et effcee de mon memoire.

 205. sainte Therese, je te prie de revenir en pleine sante et de pouvoir travailler et touver un bon travail. Je te prie de trouver un bon homme pour moi. Tiens moi de loin de mauvais hommes.

  merci

 206. Święta Teresko ,proszę Cię o wstawiennictwo ,modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża , syna i synowej i całej jej rodziny .Przestali chodzić do wróżek i zaufali BOGU .

 207. sainte Therese, je t’en prie, donne moi un signe si Pierre est converti. S inon, je te prie, que les autres victimes se retrouvent et qu’elles confessent tout.
  Merci

 208. św.Teresko błagam Cię o pomoc aby nasz sąsiad Jurek który jest ciężko chory w tej chorobie nawrócił się i poprosił o księdza TY wszystko wiesz o nim proszę ratuj jego duszę natchnij go i jego małżonkę boskimi myślami…

 209. Prosze o modlitwe o uzdrowienie mojego małżeństwa ze zdrady i nienawisci. o dar miłości i przebaczenia.o ukojenie dla naszych dusz i uzyskanie wspolnego szczescia.

 210. P Jezu Maryjo za wstawienictwem wszystkich swietych
  prosze o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego

 211. św. Teresko, proszę Cię, żeby Aleksander i Piotr nie zlączyli się sakramentem małżeństwa z żadną kobietą, ponieważ są zły ludźmi. Proszę o ochronę przed nimi każdą kobietę na świecie. Proszę również, żeby Ewa zrozumiała swoje złe zachowanie.

 212. św Teresko, proszę, żeby żona odeszła od Piotra, jeśli ją notorycznie zdradza a żyją w konkubinacie, żeby Anna ułożyła sobie życie z lepszym mężczyzną i proszę, żeby Piotr zrozumiał wszystkie swoje błędy i grzeszne życie.

 213. św, Teresko, proszę Cię, żeby sąsiad odpowiedział w sądzie jeśli jest winien o to co go podejrzewam. Jeśli jest niewinien, niech zazna spokoju. I dusza tej kobiety.

 214. KU CZCI CHRYSTUSA KRÓLA PRZEZ NIEPOKALANE SERCE MARYI
  w intencji MAGDALENY I PIOTRA SZWEBLIK
  Z PODZIĘKOWANIEM ZA 7 LAT MAŁZEŃSTWA i za dzieci MAKSYMILIANA
  i IZABELĘ,
  Z prośbą o ŁASKĘ DZIAŁANIA DUCHA ŚW. przez MOC SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA w CAŁEJ RODZINIE . Sw. Teresko dotknij nerek Piotra uzdrów je aby mógł wrócić do pracy, dotknij oczu , uszu i myśli Magdaleny i Piotra, naucz Izabelkę mówić , Maksia uwolnij od ducha niejedzenia i niepokoju, rodzinę całą uwolnij od więzów z mediami.

 215. o znalezienie godnej pracy dla Izy, o potrzebne dary, łaski i światło Ducha Świętego na każdy dzień dla Izy, Agnieszki, Rafała, o. Augustyna, o. Leszka, o. Yaacouba, o. Dobromiła, ks Arka, ks Jacka, ks Piotra, br Savio, o ochronę przed złym duchem i jego zasadzkami a także uzdrowienie i nawrócenie serca Marii.

 216. św Teresko,

  proszę Cię o to, żebym przestała się przejmować nadmiernie opinią innych ludzi o mnie, proszę, żeby moje życie duchowe zostało docenione. Proszę, źeby osoby, które mnie zraniły w życiu, żeby zrozumiały swoje błędy i się nawróciły. Proszę Boga miłosiernego żeby okazał im swoje Miłosierdzie a ja,żebym została doceniona za moje wszystkie wysiłki przez Najwyższy majestat.

 217. św. Teresko, proszę o uwolnienie od wszelkiego zła, które jeszcze trzyma mnie w swojej niewoli. Proszę, żeby każdy zły duch, który podaje się za dobrego opuścił mnie na zawsze. Proszę o to żeby ciemność odeszła całkowicie z mojego życia i żeby pojawiła się znowu jasność, wolność i radość. Proszę , żeby duchy ciemności odeszły a w ich miejsce przyszedł Duch Św i oczyścił mnie z wszelkiego grzechu, zła i przywiązania do grzechu. Przepraszam za moje wszystkie grzechy.

 218. Matko Boża, przez wstawiennictwo Św. Tereski, proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, grzechu; oczyszczenie serc, uzdrowienie z bardzo poważnych chorób oraz Dary i Owoce Ducha Świętego dla Martyny i jej bliskich. Dziękuję za Waszą opiekę nad moją rodziną.

 219. O usuniecie wszelkich przeszkod do zalozenia rodziny Ali o zalozenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym czlowiekiem oraz o zdrowie i potrzebne laski Ali Joli Krzyska Agaty Teresy Daniela Stefani

 220. Św, Tereniu dziękuję za wszelki łaski. proszę o dar światła miłości do bliżniego i by to światło promieniowało na innych moich Braci . Kocham Cię Tereniu

 221. sainte Therese, je t’en prie, je voudrais que mon voisin soit puni pour ce qu’il a fait de mauvais jusqu’a la, que la justice celeste le domine.

 222. sainte Therese, je t’en prie, trouve-moi un bon mari, mets-moi de distance avec de mauvais hommes. Je voudrais mettre de jolies robes et aller au travail que j’aime.

  1. Matko za przyczyną św Teresy od Dzieciątka Jezus proszę o modlitwę za zgodę i jedność w rodzinie Leszczyńskich

 223. Proszę o modlitwę za pośrednictwem św. Tereski od dzieciątka Jezus w intencji mojego związku z Ramim Noel Azis Hana. Proszę o uratowanie tego związku i o światło Prawdy w tej relacji. Bóg zapłać!

 224. P Jezu Maryjo za wstawienictwem sw Teresy prosze o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego

 225. Święta Teresko proszę o wstawiennictwo w intencji zmarłych z mojej rodziny oraz za dusze opuszczone. Jeśli Bóg pozwoli proszę o ratunek dla mojej rodziny – uwolnienie z mocy zła i nawrócenie oddalonych od Boga. Jezu Ty się tym zajmij za wstawiennictwem Św. Tereski przez ręce Maryi.

 226. P Jezu Maryjo za wstawienictwem sw Teresy od dzieciatka Jezus
  prosze o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego

 227. O usuniecie wszelkich przeszkod do zalozenia rodziny Ali o zalozenie szczęśliwej rodziny Ali x dobrym odpowiedzialnym czlowiekiem oraz o zdrowie i potrzebne laski Ali Joli Krzyśkowi Agacie Teresie Danielowi Stefanii

 228. sainte Therese, je t’en prie, trouve-moi un bon travail ou je me sentirai tres bien, aisement. Je t’en prie, protege ma vie intime et privee et trouve moi un bon mari qui v a me respecter et aimer .

  Merci

 229. Święta Teresko, wstawiaj się za moim synem, aby Dary Ducha Świętego były jego udziałem.
  Proszę Cię o dobry i spokojny nadchodzący tydzień dla nas.

  1. Święta Tereska, wyproś dla mnie i dla mojego syna łaski zdrowia i odzyskania sił witalnych, żeby łatwiej nam było sprostać codziennym obowiązkom. Wyproś, aby złe duchy nie przeszkadzały mojemu synowi realizować planów i zamierzeń. Gorąco Cię proszę Święta Teresko pomóż, aby mój syn wyzwolił się z urojeń i bojaźni przed ludźmi.

 230. Św. Tereso, proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, pychy, złości, nieprzebaczenia; zdrowie oraz Dary i Owoce Ducha Świętego dla Tomasza i jego bliskich.Proszę za duszę śp. Wojciecha. Dziękuję Tobie za wiele łask.

 231. św. Teresko, proszę Cię o znalezienie pracy, w której będę bardzo dobrze się czuć, blisko domu, dobrze płatnej z dobrym przełożonym i dobrymi współpracownikami.

  dziekuje

 232. św. Teresko, proszę Cię, żeby Łukasz przestał się o mnie martwić i zachował w tajemnicy to co mu powiedziałam. Proszę ześlij mi jakiegoś dobrego mężczyznę obrońce, który się będzie mną dobrze zajmował, będzie mnie kochał i szanował tak jak twój tato . Proszę o polepszenie relacji z pewną kobietą. Obdarz ją spokojem i miłością a mi prosze znajdź pracę bliżej domu. Proszę opiekuj się moim bratem, żeby się nie stresował i o siłe dla mnie i poczucie bezpieczeństwa.

 233. Św. Tereso , proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, grzechu; oczyszczenie serc, uzdrowienie z wielu chorób, Dary i Owoce Ducha Świętego dla Martyny i jej bliskich. Św. Tereso, dziękuję Tobie za wszystkie wymodlone łaski .

 234. św. Teresko, wyrzekam się wszelkich złych duchów, agresji, chęci zemsty, nienawiści, rozłamu, braku sensu życia, załamania, depresji. Proszę o uzdrowienie, przemianę serca dla Ewy i Adama. o dobre relacje w pracy.

 235. Sw Teresko Dziekuje za otrzymane laski i prosze o usuniecie wszelkich przeszkod do zalozenia rodziny Ali o zalozenie szczesliwej rodziny Ali z dobrym odpowiedzialnym czlowiekiem oraz zdrowie zgode przemiane opieke sw Teresy Boze blogoslawienstwo bezpieczenstwo Swiatlosc i dary Ducha swietego dobrych ludzi pogodzenie sie z wola Boza madre decyzje pozytywne zalatwienie trudnych spraw znanych Bogu nadzieje na lepsze jutro wyjscie z problemow sily w ich pokonywaniu Ali Joli Krzyska Dominiki Agaty Teresy Daniela Stefci

 236. św. Teresko, proszę o znalezienie pracy blisko domu, o pracę, która będę lubić, z dobrymi przełożonymi, dobrymi pracownikami i dobrze płatną.

 237. Jezu wysłuchałes mnie tak wiele razy.. pokornie proszę jeszcze raz.. okaz swoje miłosierdzie.. wiem że jestem człowiekiem grzesznych Ale nie mam już siły cierpieć.. proszę o uzdrowienie relacji z Victorem.. zgodnie z twoją wolą.. o wiadomość od niego.. Panie Ty wszystko możesz.. I powiedziałeś proście a będzie wam dane.. pokornie proszę.. I dziękuję!

 238. św. Teresko, proszę o uwolnienie od złych duchów, które do mnie się przykleiły na Mszach Sw odprawianych przez ojca Daniela z Czatochowy. Wyrzekam się wszelkich powiązań z tym kapłanem, jego działalnością i proszę, żeby to piekło się wreszcie skończyło!!!!!!!!!
  Nie mogę już znieść tego dziedzictwa po tym charyzmtyku, męczę się dzień i noc. Proszę zrób coś. Błagam się, zabierz te piekielne istoty ode mnie!!!!!!!!!!!!!!!

 239. św. Teresko, wyrzekam się wszelkich powiązań z osobami z ezoteryki, wszelkich powiązań seksulanych z przeszłości, wyrzekam się złej znajomości z PR, wyrzekam się bolesnego wydarzenia z przeszłości, wyrzekam się wszelkich praktyk osób z dziedziny ezoteryki i oklutyzmu, bioenergoterapii, wylewania wosku, numerologii, horoskopów, manipulacji i wszelkiego zła. św. Teresko, proszę Cię, wstawiaj się za mną, żebym została oczyszczona a wszelkie zło z mojego życia żeby odeszło na zawsze.

 240. Proszę o modlitwę za mnie ( Anna) i Krzysztofa, aby Pan Bóg dał nam łaskę odnalezienia się na nowo i szansę na budowanie miłości narzeczeńskiej między nami na fundamentach przykazań Bożych.

 241. Kochana Święta Tereso, błagam Cię o pomoc finansową na zakup mieszkania, wiesz, że mam już wybrane… błagam o etat pułkownika dla Z., błagam za naszą relację, otocz nas swoją opieką i deszczem łask, otwórz jego serce na mnie, wlej odwagę, by powiedział córce o mnie, aby rozłąka nas nie rozdzieliła, daj mi proszę jasny znak, dodaj sił…

 242. Sw Tereso prosze o zdrowie zgode bezpieczenstwo swiatlosc I dary Ducha swietego przemiane Boze blogoslawienstwo dobrych ludzi nadzieje na lepsze jutro Opieke sw Teresy wyjscie z problemow sily w ich pokonywaniu dobry spokojny tydzien,pogodzenie sie z wola Boza Pozytywne zalatwienie trudnych spraw znanych Bogu madre decyzje dla Teresy Ali Joli Krzyska Agaty Daniela, Stefanii,ks Stasia ,ks Kazimierza

 243. Sw Teresko prosze o ulge w cierpieniu Ali Ulecz Ali pamiec z glebokich zranien O uzdrowienie Ali z depresji fobii lekow nerwicy natrectw Pomoz wytrwac Ali w modlitwie chorobie zeby nie poglebiala sie

 244. Sw Tereso opiekuj sie Agatka W nowym roku Akademickim o madrosc dla niej i skonczenie studiow w Bialymstoku i obrone doktoratu Danielowi

 245. Sw Teresko Dziekuje za otrzymane laski I prosze o usuniecie wszelkich przeszkod do zalozenia rodziny Ali o poznanie wartosciowego wierzacego kawalera zalozenie szczesliwej rodziny Ali z dobrym odpowiedzialnym uczciwym czlowiekiem ,o zmiane postepowania Krzyska wzgledem rodziny ,nawrocenie Krzyska o check jemu do pracy i do regularnej spowiedzi ,o lad spokoj dobro w naszym domu

  1. Święta Teresa proszę ciebie o pomoc w odrzuceniu przeszkody żebym ja i mój narzeczony tomek o znalezienie pracy i żeby moja matka i ojciec przestali mi utrudniać moja drogę życiową

 246. św. Tereso proszę o łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby i dalsze życie dla mnie, pomoc w opiece nad mamą oraz błogosławieństwo wiary na dalsze szczęśliwe i udane życie dla córki.

 247. Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus na wieki wiekow Prosze cie kochana moja biala rozyczko sw Teresko od dzieciatka Jezus dzisiaj 1 pazdziernika o dar uzdrowienia mojej duszy ciala oraz uzdrowienia mojej rodziny .Prosze. Chron nas od zla .Dziekuje. Amen prosze o modlitwe za nas dziekuje amen

 248. Proszę o modlitwę w intencji pojednania mojej całej rodziny, żeby w końcu między wszystkimi zagościł spokój i miłość rodzinna.

 249. P Jezu Maryjo za wstawienictwem sw Teresy prosze o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego

 250. św. Teresko, wyrzekam się wszelkiego zła, pychy, egotyzmu, agresji, wszelkich powiązań ze złym duchem, z jego podstępami, depresji, okultyzmu i ezoterkyi, krytycyzmu, mściwości, nieposłuszeństwa wobec Boga, oskarżania Boga o zło, poczucia winy, rozpamiętywania przeszłości, zaniżania swojego poczucia wartości. Przepraszam za alkoholizm, za grzeszników w mojej rodzinie, za obgadywanie, za złe słowa, za poszukiwanie Boga w niedozwolonych miejscach, za grzechy, które powiązały mnie z innymi ludźmi. Przepraszam za złamanie 1 przykazania, za brak cierpliwości, za moją rodzinę i jej liczne grzechy.

 251. Proszę za mojego byłego chłopaka, obecnie bliskiego kolegę by Dobry Pan Bóg wlewał w jego serce chęć wyjścia z samotności i pobudzał ciągle do działania ,by go wspierał i dawal mu doświadczać Swojej bliskosci,tak by tym razem nie poddał sie żadnym przeciwnosciom ,by mógł ze mną zbudowac trwały związek ,małżeństwo I rodzine

 252. P Jezu Maryjo za wstawienictwem sw Jozefa prosze o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego

 253. Święta Teresko wstaw się proszę za moją Babcią Teresą u Pana, aby mogła cieszyć się życiem wiecznym w Chwale Boga. Amen

 254. św. Teresko, proszę Cię, żebym odnalzła swoje miejsce na ziemi i w pełni wykorzystywała moje talenty i daty od Ducha Św. Proszę wskaż mi drogę.
  Proszę, żeby odnalazły się zaginione osoby o których myślę,

 255. Sw Tereso modl sie za nami i pomoz wyzwolic sie od zla ,zlych ludzi przeklenstwa.O zgode ,zrozumienie w rodzini wypros,by P jezus przywrocil wszystko co zlo zabralo,o dobre uczucia,milosc .Prosze P Jezu Maryjo o pamiec ,mysli swiadomosc.Pomoz mojemu synowi w szkole

 256. Proszę o modlitwę w mojej intencji by dobry Bóg zechciał mnie uzdrowić z moich chorób a jeżeli nie taka jest jego wola by pozwolił mi odejść do siebie bardzo cierpię

 257. Św. Tereso, proszę o wstawiennictwo u Pana w mojej intencji, o rozwiązanie tej trudnej i beznadziejnej sprawy, o uzdrowienie tej relacji, o potrzebne łaski dla nas. Św. Tereso, proszę, pomóż..

 258. Błagam o modlitwę bym odnalazła moją drogę w życiu bo mimo 40 lat życia wciąż błądzę i nie wiedzę sensu mojego istnienia, popadam w stany depresyjne i smutek, nie umiem się odnaleźć, każda relacja z mężczyzną się rozpada.

  Za serce Piotra 39 lat, chore na schizofrenię, egoistyczne i niewierzące, by dobry Bóg je uzdrowił.

 259. Św. Tereso od Dzieciątka Jezus proszę wyproś mi u Boga Ojca łaskę uratowania i uzdrowienia mojego małżeństwa Aleksandry i Przemysława, niech ponownie otworzy serce mojego męża na miłość do nie i pokieruje go z powrotem do domu.

 260. Sw Teresko proszę usuń wszelkie przeszkody do zalozenia rodziny Ali o zalozenie rodziny Ali z dobrym czlowiekiem uzdrowienie jej z depresji fobii leków nerwicy natręctw zmianę postepowania Krzyska względem rodziny oraz zdrowie zgodę bezpieczeństwo Opiekę Sw Teresy Boze blogoslawienstwo madre przemyślane decyzje w życiu przemianę wyjście z problemów sily w ich pokonywaniu dobrych ludzi nadzieje na lepsze jutro pozytywne zalatwienie trudnych spraw znanych Bogu dla Ali Joli Krzyska Agaty Teresy Daniela

  1. Proszę o przemianę serc, uwolnienie od wszelkiego zła, złych emocji,, oczyszczenie, uzdrowienie oraz Błogosławieństwo Boże dla Martynki i jej bliskich. Bóg zapłać.

 261. Szczesc Boze. Prosze o modlitwe za wszystkie dzieci oraz w intencji przemiany swiata.Prosze rowniez o modlitwe o uzdrowienie Polskiego Kosciola.BOg zaplac

 262. Sw Tereso proszę o usuniecie przeszkód stojących do zalozenia rodziny Ali o dobrego dla niej meza uzdrowienie Ali z chorob duszy ,zmianę postepowania Krzyska względem rodziny oraz zdrowie zgodę przemianę Boze Blogoslawienstwo opiekę sw Teresy bezpieczeństwo wyjście z problemów sily w ich pokonywaniu swiatlosc i dary Ducha świętego dobrych ludzi nadzieje na lepsze jutro madre podejmowanie przemyślanych decyzji pogodzenie sie z wola Boza pozytywne zalatwienie trudnych spraw znanych Bogu dla Ali Joli Krzyska Agaty Teresy Daniela

 263. Kochana Św. Tereso od Dzieciątka Jezus.Proszę z całego serca uproś u Ojca Niebieskiego w imię Jezusa Chrystusa dla mnie w dniu moich urodzin i zbliżających się imienin o poznanie dziewczyny,a zarazem przyszłej żony i założenia Rodziny.Jeżeli jest taka wola Ojca Niebieskiego niech tak się stanie.Amen

 264. W POKORZE SERCA PROSZĘ o MODLITWĘ o w moich intencjach : o napisanie zaległej pracy
  i ukończenie nauki , o uzdrowienie z licznych dolegliwości i
  ciągłego zmęczenia , o właściwą pracę  i założenie rodziny ,jeśli taka
  jest wola BOŻA .  Proszę o nawrócenie rodziców i uzdrowienie z
  niedomagań i złych wspomnień dawnych lat. Prosi Grażyna

 265. św Teresko, proszę Cię, proszę bardzo o rozwiązanie sprawy i wzbudzenie wyrzutów sumienia u osoby, która popełniła przestępstwo. Proszę, żeby zbrodnia wyszła na jaw. Proszę o szybką interwencję.

 266. św. Teresko, proszę Cię , uwolnij mnie od chęci zemsty, gniewu, agresji, złości i wszystkich złych emocji.

  dzieikuje

 267. Szczesc Boze.Prosze o modlitwe za wszystkie dzieci oraz w intencji przemiany swiata.Prosze rowniez o modlitwe o uzdrowienie Polskiego KOsciola.Bog zaplac

 268. Matko Boża z ogromną ufnością zawierzam Tobie wszystkich bliskich memu sercu, wszystkie ich sprawy i potrzeby. Szczególnie proszę w intencji mojej córki Klaudii, brata Roberta, męża Marka i wnuka Natanielka. Otocz wsparciem także mnie i poproś Twego Syna a naszego Pana, by uzdrowił wszystko, co w moim życiu i życiu moich bliskich potrzebuje uzdrowienia i przemiany. Amen.

 269. św. Teresko, zajmij się proszę sprawą związaną z mandatem i proszę,żeby ta sprawa została rozstrzygnięta na moją korzyść. Natchnij proszę kontrolera i Ducha Św.

  dziękuje

 270. św. Teresko, proszę o zdrowie dla Iwony, do całkowitego powrotu do formy i talent do rozwiązywania najtrudniejszych zagadek kryminalnych. Proszę o wyjaśnienie zniknięcia Iwony Kamińskiej i Iwony Wieczorek.

 271. Sw Teresko dziekuje za otrzymane laski i proszę o zdrowie zgode przemiane opiekę sw Teresy Boze blogoslawienstwo bezpieczeństwo dobry spokojny rok madre podejmowanie przemyślanych decyzji dla Ali Joli Krzyska Agaty Daniela Teresy ks Stasia ks Kazimierza Otaczaj ich dobrymi uczciwymi ludźmi O nadzieje na lepsze jutro Wyjście z problemów sily w ich pokonywaniu O pogodzenie sie z wola Boza im Pozytywne zalatwienie trudnych spraw znanych Bogu im

 272. Sw Teresko proszę o dobre napisanie pracy doktorskiej i obronę doktoratu Danielowi madrosc dla lekarzy duszy Ali dobra szczera przyjaźń Ali z pewnymi osobami ,sily zdrowie bezpieczeństwo Ali i Joli na pieszej pielgrzymce do Czestochowy

 273. Sw Teresko proszę o nawrócenie Krzysztofa chęci jemu do pracy regularna spowiedź żeby byl dobry spokojny dla rodziny a w naszym domu panowal lad spokój dobro

 274. Sw Teresko proszę o powrót do zdrowia Agacie dobra diagnozę i odpowiednie leczenie sily cierpliwość w wizytach po lekarzach o madrosc i zdanie egzaminów we wrześniu Agacie o skończenie studiów w mieście tym co teraz studiuje

 275. Sw Teresko proszę o rozwiązanie wezlow samotności Ali o zalozenie szczęśliwej rodziny z dobrym uczciwym odpowiedzialnym czlowiekiem o znalezienie dobrej normalnej pracy stażu uczciwego pracodawcę dobre wypadanie na rozmowach kwalfikacyjnych o dobre spędzanie czasu Ali Uzdrowienie Z chorob duszy jej Ulgę w jej cierpieniu Uleczenie Ali pamięci z glebokich zranień Wytrwalosc w modlitwie chorobie Ali żeby nie poglebiala sie u Ali

 276. Św. Tereso proszę o modlitwę w intencji otrzymania nowej i odpowiedniej pracy dla synów Macieja i Tomasza

 277. sw. Teresko, proszę, żeby Piotr przyznał się do kłamstwa w najbliższej przyszłości i żeby jego żona dostrzegła jakim jest człowiekiem, proszę, żeby sprawa Iwony W została wyjaśniona. Proszę o sprawiedliwość.

 278. Sw. patronko moja . Proszę o wstawiennictwo i uproszenie łaski szczęśliwej operacji syna Patryka Bardzo goraco proszę wysłuchaj mej proźby .Amen

 279. Proszę Św. Tereso za Twoim wstawiennictwem o szczęśliwą podróż, zdrowie, udany urlop oraz obfite błogosławieństwo Pana Boga dla całej rodziny.

 280. sw. Teresko, prosze o pozytywne zalatwienie sprawy zwiazanej z praca – prosze o wydostanie sie spod wplywu zlych ludzi, ich interesow i szybkie odejscie z obecnje pracy.

 281. sainte Therese, je voudrais avoir un bon mari et un bel humble marriage entoure de famille de bons amis et de beaux souvenirs. Merci!

 282. sw. Teresko, prosze Cie w wiadomej intencji. Prosze Cie, zeby moj sasiad przyznal sie do zlych uczynkow i zeby sprawa zakonczyla sie pomyslnie. Wzbudz zal i skruche w tej grzesznej duszy – zeby ujrzala swoja nedze.
  Prosze o sprawiedliwosc boska dla duszy nieznajomej kobiety. Prosze sw. Teresko, przerwij grzeszny proceder i przywroc lad moralny.

 283. Sw Tereso opiekuj sie ks Stasiem ks Kszimierzem O sily w posludze bliźnim oraz sily w pokonywaniu problemów dla nich zdrowie

 284. Sw Tereso dziekuje za otrzymane laski i proszę o opiekę sw Teresy zdrowie bezpieczeństwo przemianę Boze blogoslawienstwo swiatlosc i dary Ducha świętego dla Daniela Teresy Agaty Ali Joli Krzyska ks Stasia ks Kazimierza o dobry spokojny rok zgodę madre przemyślane decyzje dla nich Otaczaj ich Dobrymi uczciwymi ludźmi O nadzieje na lepsze jutro Dodawaj sil w pokonywaniu problemów dnia codziennego Pomoz rozwiązać trapiące nas problemy o pogodzenie sie z wola Boza pozytywne zalatwienie trudnych spraw znanych Bogu

 285. Sw Tereso proszę rozwiaz wezel samotności Ali o poznanie wartościowego wierzącego Kawalera o zalozenie szczęśliwej rodziny z dobrym odpowiedzialnym czlowiekiem Ulżyj w Ali cierpieniu Uzdrow ja z chorob duszy Ulecz pamięć Ali z glebokich zranień O wytrwalosc w modlitwie chorobie żeby nie poglebiala sie u Ali O znalezienie Ali dobrej normalnej pracy stażu o uczciwych pracodawców o dobre spędzanie czasu wakacji Ali

 286. Sw Tereso proszę dodawaj sily w czasie pieszej pielgrzymki do Czestochowy Joli i Aluni o bezpieczne dojscie do celu żeby cali i zdrowi tam doszli

 287. Sw Tereso proszę o mądrość dla lekarzy duszy by dobrze ja leczyli, dobra szczera przyjaźń Ali z pewna osoba ,

 288. O nawrócenie Krzysztofa żeby mial chęci do pracy regularnie spowiadal sie byl dobry spokojny dla rodziny a w naszym domu panowal lad spokój dobro

 289. Sw Teresko proszę o powrót do zdrowia Agacie sily cierpliwość w wizytach u lekarzy o dobra diagnozę i odpowiednie leczenie żeby mogla skończyć studia Dopomóż jej w wrześniowym egzaminie o madrosc w czasie jego zdawania

 290. Święta Teresko uzdrów Babcie Terenie w te noc spraw by przespała ja spokojnie I rano zeby była poprawa zeby bylo 36,6 I apetyt I dobre trawienie Chwała Tobie Świeta Teresko I Jezusowi Maryi Józefowi Świetym I Bogu 🙂

 291. Boże Ojcze w imię Pana Jezusa prosimy o obfite błogosławieństwo i zdrowie dla Nataszy, Michała, Martyny i Jana. Św. Tereso, módl się za nami.

 292. Sw.Teresko ,prosze o rozwiązanie wszystkich moich problemow po ludzku beznadziejnych
  Problemow sadowych,z wlasnym synem,problemow z chorobami i lekarzami.

 293. O zdrowie, zadowolenie z życia, spełnienia marzeń, założenie szczęśliwej rodziny. O rozwiązanie problemów z przeszłości, rozwinięcia swoich talentów. Proszę, żeby moje przeżycia zostały zneutralizowane i żeby nie miały wpływu na moje obecne samopoczucie.
  Sainte Therese, je t’en supplie, aide-moi a revenir dans l’etat de sante de 2008 et meme en etat meilleure. Je voudrais etre heurese deja en terre et me sentir tres bien. Je voudrais avoir un bon mari, qui va me comprendre, qui va m’aider.
  Merci!

 294. Bardzo pilnie proszę o modlitwę za Rafała, który dowiedział się, że za niedługo może nie chodzić w intencji uzdrowienia, a także za jego rodzinę z którą nie utrzymuje kontaktu.

  1. Św. Tereso od Dzieciątka Jezus, proszę o jeszcze jedną różę, łaskę zdrowia dla mojego Brata, który uległ wypadkowi. Uzdrów go. Proszę, aby głowa go nie bolała, żeby wszystko było dobrze. Proszę Cię ten kolejny raz.

 295. o łaskę opamiętania i nawrócenia dla syna Adama,o zdrowie dla przebywającego w szpitalu Dawida,o znalezienie pracy dla Joanny,o potrzebne łaski dla Bernadetty i o umocnienie dla rodziny Stanisława

 296. O nawrocenie Krzyska zeby regularnie spowiadal sie byl dobry spokojny dla rodziny pracowal a w naszym domu panowal lad spokoj dobro Oraz o madre decyzje pogodzenie sie z wola Boza pozytywne zalatwienie trudnych spraw znanych Bogu sily w pokonywaniu problemow madre przemyslane decyzje dla Ali Joli Krzyska Agaty Teresy Daniela ks Stasia ks Kazimierza Ulzyj w cierpieniu Ali pomoz wytrwac w modlitwie chorobie Ali zeby nie poglebiala sie u niej Ulecz pamiec Ali z glebokich zranien

 297. Sw Tereso prosze o madrosc dla lekarzy duszy Ali ,dobra szczera przyjazn Ali z pewna osoba ,madrosc I zdanie egzaminow Agacie,dobre napisanie pracy doktorskiej Danielowi i obrone doktoratu Danielowi

 298. Sw Tereso prosze o uzdrowienie Ali z Chorob duszy Ali znalezienie dobrej normalnej pracy stazu O rozwiazanie wezlow samotnosci Ali zalozenie szczesliwej rodziny z dobrym czlowiekiem oraz zdrowie zgode przemiane wyjscie z problemow Boze blogoslawienstwo dobrych uczciwych ludzi nadzieje na lepsze jutro opieke sw Teresy dobry spokojny rok dla Ali Joli Krzyska Agaty Teresy Daniela Ks Stasia ks Kazimierza

 299. Św. Tereso od Dzieciątka Jezus, dziękuję za Twoje wstawiennictwo za moją rodziną u Boga. Po raz kolejny proszę o jeszcze jedną różę, aby zapanowała zgoda w moim miejscu pracy. Proszę też o zdrowie dla mojej Mamy i Brata, dla ojca o radość życia w niebie

 300. Prośba o modlitwę
  Szczęść Boże. Nazywam się Piotr Zawadzki mam 41 lat i pochodzę z Warszawy. Jestem mężem i ojcem 5 dzieci ( w wieku od 4 do 11 lat). W marcu tego roku wykryto u mnie nowotwór śródpiersia – chłonniaka (wielkości pięści). Jestem już po kilkunastu chemiach.
  Czeka mnie jeszcze kilka sesji chemii i długotrwały pobyt w szpitalu.
  Zwracam się z ogromną prośbą o modlitwę za moją rodzinę i za mnie. Bardzo dziękujemy. Piotr

 301. Szczęść Boże Kochani 🙂
  Bardzo proszę Was o wsparcie modlitwą, ponieważ dzisiaj mam ważny egzamin o godzinie 15.
  Bardzo dziękuję za każde westchnie w mojej intencji i obiecuję odwdzięczyć się tym samym 🙂

 302. Sw Teresko proszę o znalezienie dobrej normalnej pracy stażu uczciwych pracodawców żeby Ala dobrze wypadala na rozmowach kwalfikacyjnych ,o dobre spędzanie czasu Ali ulgę w cierpieniu uzdrowienie z chorob duszy Ali wytrwalosc w modlitwie chorobie żeby u niej nie poglebiala sie uleczenie pamięci Ali z glebokich zranień oraz rozwiązanie wezlow samotności Ali zalozenie szczęśliwej rodziny z dobrym odpowiedzialnym czlowiekiem

 303. SW Tereso proszę o dobra szczera przyjaźń Ali z pewna osoba Madrosc i zdanie Egzaminów Agacie i obronę doktoratu Danielowi oraz madrosc dla lekarzy duszy i ciala Ali

 304. Sw Teresko proszę o opiekę Boze blogoslawienstwo swiatlosc i dary Ducha świętego dla Ali Joli Krzyska Agaty Teresy ks Kazika ks Stasia Czuwaj nad ich zdrowiem bezpieczeństwem o zgodę przemianę madre decyzje dobry spokojny rok pogodzenie sie z wola Boza pozytywne zalatwienie trudnych spraw znanych Bogu Otaczaj nas dobrymi uczciwymi ludźmi Nie pozwol byśmy tracili nadzieje na lepsze jutro Pomoz wyjść z problemów Dodawaj sil w pokonywaniu ich

 305. W intencji przebaczenia, uzdrowienia relacji w rodzinie i uratowania małżeństwa Barbary i Pawła. O powrót Pawła do Boga i małżeństwa. Obdarz nas Panie miłością, zaufaniem, cierpliwością, wytrwałością, spokojem, pokorą, przebaczeniem, męstwem i odwagą, otwórz nam serce i oczy. Panie dziękuję za Twoje działanie, za ludzi których przed nami stawiasz. Ojcze dziękuję za dar miłości, przebaczenia, pokory, uzdrawiania relacji. Panie Ty się tym zajmij.

 306. Św.Teresko, proszę i błagam o potrzebne Łaski dla mojej rodziny, a szczególnie moich dzieci i wnusi Łucji i Nadii, o Dary Ducha Świętego.Proszę o zdrowie dla Mamy i braci.Proszę o siłę i pomoc w pokonywaniu trudności dnia codziennego.Wierzę mocno, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Twoja czcicielka, zatroskana mama i babcia.

 307. Dziękując za dotychczasową modlitwę i otrzymane łaski prosimy Pana Boga o Jego błogosławieństwa, zdrowie i ochronę każdego dnia dla Magdy, Serafina, Natana, Kamila, Dawida oraz wszystkich modlących się teraz w tej intencji.

 308. Święta Teresko ze wzgledu na rekolekcje ,ktôre mamy przeżywać razem
  Z mężem zglebiajac zycie Twoich rodzicow pros ze o wstawiennictwo u Boga I potrzebne dary Ducha św abysmy zaowocowali Dla naszych dzieci
  Zarazem prosze o potrzebne łaski dla nich w wyborze drogi życiowej rozpoznanie i rozwijania talentów otrzymanych od Boga

 309. Proszę o modlitwę w intencji łaski wiary, nawrócenia się dla Pawła, który pomimo pobytu w więzieniu nadal kroczy złą drogą.

 310. O znalezienie dobrej normalnej pracy stażu Ali ulgę w cierpieniu wytrwalosc w modlitwie chorobie żeby nie poglebiala sie u Ali uzdrowienie z chorob duszy uleczenie pamięci Ali z glebokich zranień oraz o rozwiązanie wezlow samotności poznanie wartościowego wierzącego brz nalotów kawalera mulości swojego życia z którym bede mogla zalozyc szczęśliwa rodzinę o dobrego odpowiedzialnego solidnego meza

 311. O zdrowie zgodę przemianę dobry spokojny rok bezpieczeństwo Swiatlosc i dary Ducha świętego bezpieczeństwo Boze blogoslawienstwo nadzieje na lepsze jutro dobrych uczciwych rzetelnych ludzi madre podejmowanie przemyślanych decyzji Dodawaj sil w pokonywaniu problemów dnia codziennego pomóż rozwiązać trapiące nas problemy dla Ali Joli Krzyska Agaty Teresy ks Stasia ks Kazimierza

 312. O dobra przyjaźń szczera Ali z pewna osoba ,madrosc i zdanie egzaminów Agatce oraz nawrócenie Krzyska regularna spowiedź jemu żeby pracowal byl spokojny dobry dla rodziny a w naszym domu panowal lad spokój dobro

 313. Prosze o szczescie w niebie u boku Pana dla moich rodzicow ,tesciow,ks.nam znanego i Bogu,dla wujka Erwina,wujka Antka,Toska,bezdomnego Janusia,Ryszarda,brata Staszka,jego tesciowa,ciocie Wandzie,Kuzynke Marie,babcie,dziadkow,wujka Henia i Mariana,Alojza,matki i ojcow moich kolezanek Eli i Joli,rodzicow moich kolezanek.Wieczny odpoczynek racz im dac Panie….na wieki wiekow Amen

 314. Sw.Teresko wez pod opieke moje dzieci dodaj im sily w wykonywaniu ich rodzicielskiej poslugi .Poblogoslaw mojego meza i syna a mnie podtrzymuj na duchu abym dalej mogla modlic sie do naszego dobrego Ojca .Bog zaplac

 315. Swieta Teresko prosze cie o wsparcie duchowe dla mojej siostry Kasi niech dobry Bog poblogoslawi ja i zgodnie z jego wola pomoze walczyc z ciezka choroba.Bog zaplac

 316. Św. Tereso od Dzieciątka Jezus miej w opiece Alberta spraw by mógł jak najdłużej cieszyć się jeszcze życiem mimo okropnej choroby jakim jest rak płuc. Ty Panie najlepiej wiesz jakie są cierpienia gdy człowiek nie może oddychać i z trudem łapie oddech. Dziękuje Bogu za każdy dzień który nam daje. Bóg zapłać

 317. Św.Tereso oddaję Ci pod Twoją opiekę moje dzieci Kingę ,Dominika i Ignacego. Wypraszaj dla nich potrzebne łaski , umacniaj wiarę ,kieruj ich do dobrych ludzi .Niech odnajdują się we wspólnocie ludzi wierzących, pogłębiają relacje przyjaźni .Zwłaszcza otocz opieką Dominika który mając zespół Aspergera ma w tym największą trudność.
  Ufam w Twoje wstawiennictwo Zatroskana Mama

 318. Św Tereso od Dzieciątka Jezus proszę wypraszaj łaskę pokoju serca dla moich kolezanek Anetki i Celinki ktore oczekuja narodzin dziecka by narodzilo sie zdrowe na ciele duszy i umysle by chwalilo Ojca ktory w niebie jest Bog zaplac

 319. O szczęśliwą obronę pracy mgr i o wyrozumiałość ludzi na uczelni, o dobrą pracę zawodową, o uzdrowienie serca i tarczycy i dotarcie bezpieczne do prawdy w pewnych kwestiach Bogu wiadomych, o oddalenie dawnych problemów dawnej, byłej okolicy zamieszkania, o umiejętność przebaczenia i przetrawienia pewnych spraw. za Panią Alfredę, Asię i Nikolę w ich trudnych ważnych intencjach Bogu wiadomych.

 320. O zdrowie zgodę przemianę dary Ducha świętego opiekę Matki Bożej na kazdy dzień uczciwych dobrych ludzi Wyjście z problemów Boze blogoslawienstwo nadzieje na lepsze jutro bezpieczeństwo dla Ali Joli Krzyska Agatki Teresy ks Stasia ks Kazimierza Agatki Tereski

 321. O rozwiązanie wezlow samotności Ali zalozenie szczęśliwej rodziny uzdrowienie z chorob duszy Ali znalezienie dobrej normalnej pracy stażu Ali

 322. Szczesc BOze. Prosze o modlitwe za wszystkie dzieci oraz w intencji przemiany swiata.Prosze rowniez o modlitwe za uzdrowienie Polskiego Kosciola.BOg zaplac

 323. Proszę Pana Boga o szczęśliwą podróż, zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny. Św. Tereso, módl się za nami. Amen

 324. Błagam wszystkich o modlitwe za zycie bez raka, milosc, spokoj i wygrana w sadzie..

  Prosze kochane siostry pomódlcie się za anie ktora przez lekarke zachorowala na raka, nie moze miec dzieci…nie ma spokoju….Pragnę wygrac ta sprawe w sadzie ktora trwa juz 2 lata o zadosc uczynienie za cierpienie ktore zostalo mi i moim bliskim wyrzadzone….Błagam Was uproscie najwyzszego zeby mi sie udało….Z Serca wierze ze wszystko sie ułozy kochane siostrzyczki…ściskam Anna

 325. O zdrowie zgodę przemianę dary Ducha świętego bezpieczeństwo opiekę sw Tereski wyjście z problemów dobrych uczciwych ludzi nadzieje na lepsze jutro Boze blogoslawienstwo dla Ali Agatki Krzyska Joli Tereski Ks Kazimierza ks Stasia oraz o wyrozumialych ludzi w pracy Ali żeby nie stresowala sie w pracy Ala

 326. Proszę o modlitwę za duszę mojej żony śp. Tereski i za mnie biednego sierotę który stracił połowę serca i duszy.

 327. Wszechmogący Miłosierny Boże,
  Litość Twoja jest niewyczerpana,
  I choć nędza mojej duszy jest ogromna tak jak morze,
  OKAŻ MI MIŁOSIERDZIE BOŻE!

  Okaż mi Boże Miłosierdzie swoje.
  Według litości Serca Jezusowego.
  Usłysz wzdychania i prośby moje,
  OKAŻ MI MIŁOSIERDZIE SWOJE!

  Wiekuista Trójco, Dobry Boże.
  Litość Twoja jest niepoliczona.
  A więc ufam tak niezbicie w Miłosierdzia Twego morze,
  OKAŻ MI MIŁOSIERDZIE BOŻE!

 328. Szczesc Boze. Prosze o modlitwe za wszystkie dzieci oraz w intencji przemiany swiata. Prosze rowniez o modlitwe o uzdrowienie Polskiego Kosciola.BOg zaplac

 329. Proszę o wstawiennictwo i modlitwę w mojej intencji o uzdrowienie od ponad 4 lat leczę się efektów za wiele nie ma,mam nadzieje że św Teresa wstawi się i pomoże w uzdrowieniu mnie.Abym odzyskała siłę i pokonała wszystkie przeszkody dnia codziennego,nie dawno zmarł mój mąż,córka poważnie chora zmaga się z chorobą szpiku kostnego błagam o pomoc Bóg zapłać.

  1. Święta Tereso proszę ciebie o pomoc w znalezieniu pracy dla mnie i mojego narzeczonego Tomka i oto żebyśmy wzięli slub

 330. święta Teresko od dzieciąteczka Jezus proszę o wysłuchanie mojej prośby o uratowanie mojego syna Rafa, który odwrócił się od Boga, ześlij z nieba deszcz róż, dla niego i przemień serce jego prosi mama

 331. Błagam o modlitwę o uratowanie mojej rodziny, o uwolnienie mojego męża
  Wojciecha z nałogu alkoholizmu, a mnie i córkę z wszelkich lęków. Bóg
  zapłać.

 332. proszę o uzdrowienie syna z nałogu o cudowne relacje z moimi dziećmi i mamą o zdanie egzaminu z wyróżnieniem o dalszą edukację o zdrowie bezpieczeństwo dla nas o prawdziwą uczciwą miłość lepszą pracę oraz własny kąt jak również o zwrot pieniędzy

 333. Panie Jezu oddaję przeszłość Twojemu miłosierdziu, polecam Ci sprawy Tobie wiadome. Nie moja wola lecz Twoja niech się spełnia
  Jezu Ufam Tobie
  Proszę Cię za duszami Które Ty znasz
  Serdeczne Bóg zapłać

 334. O dobrego meza zalozenie szczęśliwej rodziny Ali prace staż Ali wytrwalosc w modlitwie chorobie Ali żeby nie poglebiala się oraz zdrowie zgodę przemianę wyjście z problemów bezpieczeństwo opiekę sw Tereski dary Ducha świętego dobrych ludzi dla Ali Joli Krzyska Tereski ks Stasia i ks Kszimierza

  1. Święta Tereso proszę ciebie o pomoc w znalezieniu pracy dla mnie i mojego narzeczonego Tomka i oto żebyśmy wzięli ślub i żeby moja matka przestała mi utrudniać i moja drogę życiową i poniżac mnie

 335. Bardzo proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia mojej Mamy Joanny z choroby nowotworowej, powrót do zdrowia i  długie lata życia w zdrowiu.

 336. Szczesc Boze. Prosze o modlitwe za wszystkie dzieci oraz w intencji przemiany swiata.Prosze rowniez o modlitwe o uzdrowienie Polskiego Kosciola.BOg zaplac

 337. Swieta Teresko, prosze o zdrowie dla moich najblizszych i dla mnie, uzdrowienie, pomyslny przebieg i wynik badan w nadchodzacym tygodniu oraz o udzielenie pozostalych, wiadomych lask. Bog zaplac. M.

 338. Błagam o modlitwe, aby Wojtek zakochal sie we mnie na nowo jako w najlpeszej dziewczynie i zonie dla niego.calym swoim sercem. ja nie potrafie bez niego zyc, tak bardzo cierpie…Tracę wiare. juz tyle misiecy prosze swieta Rite, sw Jude, odmawiam trzecia nowenne pompejasnka…nie zostalam wysluchana.Nie mam sily…nie mam sily zniesc tego cierpniea… mam samobojcze mysli… Blagam o modlitwe

  1. Sylwio uwierzyć musisz w siebie,i wiem że jak się kocha w jedną stronę to tak bywa,jeszcze jak się ulokuje uczucia w nieodpowiedzialnym człowieku. Święci pomagają ja w to wierzę,mnie pomogły modlitwy przetrwałam najtrudniejsze chwile w swoim życiu.Po 28 latach małżeństwa mój mąż wniósł sprawę o rozwód wydawało mi się że nie przeżyję,że nie dam sobie rady dzięki Bożej pomocy przetrwałam modliłam się i dziękuję Bozi do dziś że mnie wspierała Boska opatrzność.Otrzymał mąż rozwód z orzeczeniem o jego winie,skrzywdził mnie i nasze dwie córki,rozchorował się bardzo poważnie,jeszcze się nim opiekowałam,w tej chwili nie żyje wybaczyłam nie zapomniałam mnie z tym się lepiej żyło a mąż niech odpoczywa w pokoju,modlę się za jego duszę,a opatrzność Boża czuwa nade mną Bóg zapłać..Tak że Sylwio bądż dobrej myśli i módl się i wierz w tą moc modlitw.

 339. Bardzo proszę o modlitwę za moje dzieci Rafała (19 lat) i Natalkę (13 lat). Rafał ma Zespół Aspergera i od 6 lat choruje na depresję. Natalka również od 3 lat choruje na depresję. Obydwoje odwrócili się od Pana Boga, choroba uniemożliwia im naukę w szkole i rozwój talentów chociaż są bardzo zdolne. Leczenie nie przynosi widocznych rezultatów. Ich cierpienie bardzo nas rodziców boli i uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Prosimy o modlitwę w ich intencji, o nawrócenie, Dary Ducha Świętego, uwolnienie, oczyszczenie, uzdrowienie i uświęcenie oraz błogosławione pełne miłości, wiary, nadziei życie w Bożym Pokoju.
  Prosimy również o wsparcie modlitewne dla nas rodziców w tej sytuacji.
  Szczęść Boże,
  Renata i Krzysztof

 340. SW Teresko proszę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii a dla córki Justyny dobrego człowieka na swej drodze aby założyła rodzinę i o zdrowie oraz potrzebne łaski dla całej rodziny

 341. Sw Tereso opiekuj sie Ala Jola Krzyśkiem ks Kazimierzem ks Stanislawem Czuwaj nad ich zdrowiem bezpieczeństwem o zgodę przemianę dary Ducha świętego Boze blogoslawienstwo dary Ducha świętego i inne potrzebne laski dla nich oraz o wytrwalosc w modlitwie chorobie Ali madrosc dla lekarzy ulgę w cierpieniu pogodzenie sie z wola boza pozytywne zalatwienie trudnej sprawy znanej Bogu znalezienie dobrego meza zalozenie szczęśliwej rodziny Ali

 342. Swieta Teresko, prosze Cie o wstawiennictwo o zdrowie dla moich najblizszych i dla mnie, o uzdrowienie, zwlaszcza oczu mojej mamy, uwolnienie mnie od fobii, lekow i zniewolen, uzdrowienie relacji w rodzinie oraz w pozostalych, wiadomych intencjach. M,

 343. Proszę za Dorotę – jest na skraju wyczerpania fizycznego i psychicznego, znęcają się nad nią i synem. Podajcie dalej, niech modli się jak najwięcej osób. Bóg zapłać.

 344. Szczęść Boże.

  Proszę o modlitwę w intencjach: o uwolnienie od grzechu nieczystości, o siłę do walki z myślami i pokusami do grzechu, o Boże Błogosławieństwo, opiekę Maryi oraz światło i dary Ducha Świętego dla mnie i całej mojej rodziny oraz o pozytywne zaliczenie poprawkowe na studiach w dniu 15.03. Bóg zapłać.

 345. Bardzo proszę o modlitwe w nastepujacej intencji św Teresko z całego serca bardzo Cię proszę żeby Emilia i Marcin jak najszybciej odzyskali lokal ( sklep) i żebym mogła wrócić do nich do pracy ( byli ze mnie zadowoleni) !!!!

  Ps. Kasia C. sama zwolniła się z pracy iż zachciało jej sie mieć swój interes (sklep) lecz nie wynajęła sobie lokalu w innym miejscu tylko zabrała lokal bratu i bratowej [ a dokładniej lokal był mamy{teściowej}, ale Kasia chciała w tym miejscu i musiała dostać] pozbawiając ich części dochodów a mnie pracy( szefostwo było dla mnie dobre i bardzo miłe,) ( byli ze mnie zadowoleni) praca była wśród kwiatów a ja ” kocham kwiaty ” teraz nie mając wystarczających środków finansowych nie mogą mnie dalej zatrudnić . Oprócz tego towar ma prawie taki sam jak Oni (podszywa się pod nich ). Jak Kasia mogła świadomie pozbawić mnie pracy i mieć teraz z tego satysfakcje.Na dodatek mnie jeszcze obgaduje.
  Bardzo mnie boli ta sytuacja, Zachowanie , czyn Kasi.

 346. Sw Teresko dopomoz O dobrego meza zalozenie szczęśliwej rodziny prace staż Ali uczciwych pracodawców ulgę w cierpieniu wytrwanie w modlitwie chorobie żeby nie postepowala oraz zdrowie zgodę przemianę bezpieczeństwo Dary Ducha świętego opiekę Sw Teresy Boże blogoslawienstwo madre decyzje dobre spędzanie czasu sily w pokonywaniu problemów nadzieje na lepsze jutro dobry spokojny rok dobrych mądrych uczciwych ludzi dla Ali Joli Krzyska ks Kazimierza

 347. Kochana św.Teresko,proszę o modlitwę za zdrowie małego Milanka,o prawidłowy rozwój kształtu jego główki.

 348. Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, które jest w kryzysie. Za mnie i mojego męża Grzegorza, za nasze dzieci.

 349. Błagam o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Łukasza, przemianę jego serca i uratowanie naszego małżeństwa przed rozpadem.

 350. Szczesc BOze
  Prosze o modlitwe za wszystkie dzieci oraz w intencji przemiany swiata.Prosze rowniez o modlitwe o uzdrowienie Polskiego Kosciola. BOg zaplac

 351. Ukochana Święta Tereso! Mama, Babcia i Ciocia bardzo proszą Cię o wstawiennictwo u Pana Boga w intencji córki, wnuczki i siostrzenicy Pauliny – o wszelkie potrzebne dla niej łaski. Święta Tereso, módl się za nami.

 352. Sw Teresko opiekuj sie Ala Jola Krzyśkiem Czuwaj nad ich zdrowiem bezpieczeństwem.Otaczaj ich dobrymi mądrymi ludźmi o zgodę przemianę madre decyzje dary Ducha Świętego spokojny dobry rok Dopomóż wyjść z problemów Nie pozwol żeby tracili nadzieje na lepsze jutro

 353. O dobrego meza szczęśliwa rodzinę Ali ulgę w cierpieniu wytrwalosc w modlitwie chorobie żeby nie poglebiala sie u Ali

 354. Sw Teresko bardzo prosze o wstawiennictwo i szczesliwy porod dla Danusi i mojej kolezanki z pracy- Eldi. Prosze Sw Teresko bardzo za wszystkimi samotnymi osobami z mojej rodziny ktore tak dlugo modla sie o Bozego meza/zone.
  Bardzo szczegolnie prosze o swiatlo Ducha Sw przy podjeciu waznej decyzji Twojej czcicielki Malgosi i za jej bliskich.
  O zdrowie, sile i nadzieje dla Jadzi i cioci Uli

 355. Prosze Cie Sw Teresko za spokoj i zbawienie duszy mojej mamy rowniez Teresy, wszystkich naszych przodkow i naszej znajomej Sandry i jej synka Leona. Upros u Boga pocieszenie i sile dla tych ktorzy zostali: dla mojego taty, mojego rodzenstwa , oraz dla Guntera (meza Sandry) i ich adoptowanych 3ech coreczek.

 356. Sw Teresko prosze Cie o wstawiennictwo za moja corke Karolinke, za jej ojca i za siebie: o nasze dobre relacje, mocna wiare i bezgraniczne zaufanie i zawierzenia naszego zycia tylko Bogu. O znalezienie dobrej pracy i zdanie najblizszego egzaminu.

 357. Proszę o dobry przebieg trudnej operacji, za moich lekarzy, o poukładanie spraw w życiu doczesnym tak by nie być nikomu ciężarem i móc uczestniczyć w komuni, o dobrego męża dla Róży, o pokój na świecie i w bogu znanych, za mojego brata, rodziców, babcię i dzieci chrzestne

 358. Proszę Cię Dw Teresko o pomoc o szanse. Pan Wszystko może jeśli się zlituje, zechce, jeśli się za mną wsrswibktosckogo* miłuje.

  *Prosimy o przestrzeganie zasad czytelności.

 359. Kochana Sw.Teresko napelnij sila i moca lask moje coreczki,ktore oczekuja na swoje malenstwa ich rodziny poblogoslaw .Modl sie za nami Amen

 360. Kochana Sw.Teresko modl sie razem ze mna ,aby dusza mojej ukochanej mamy spoczywala blisko Boga i Najswietszej Marii,kocham Cie jestes moja oredowniczka.Amen

 361. Szczesc Boze
  prosze o modlitwe za wszystkie dzieci oraz w intencji przemiany swiata. Prosze rowniez o modlitwe o uzdrowienie Polskiego KOsciola.BOg zaplac

 362. Nawet milimetr może być nieskończonością… Tyle mi właśnie brakuje do tego, abym rozwinął skrzydła i wzbił się w Niebo, a także innym – Bliskim – taki lot ku… umożliwił. Ten milimetr to głównie brak pracy, z którym wiąże się przeciągająca się ponad miarę życiowa niemoc, spleciona z cierpieniami wszelkiego możliwego rodzaju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *